Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:24 pm

Uno
Jakieś 10 metrów od was leżał dość ostro zakończony kamień...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:25 pm

Poszedłem po niego i próbowałem nim rozwalić te cierni, lecz byłem też ostrożny żeby nie walnąć Rhyhorna..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:26 pm

Otrząsnowszy się z pierwszego wrażenia odezwaem się do mojej dziewczyny w te słowa.
-Przedewszystkim nie chciałem od ciebie zabardzo odstawać. Jest też jednak drugi powód, a mianowicie zapraszam cię na elegancką kolację.- Uśmiechnałem się szarmancko i chwyciwszy dziewczyne za dłoń ruszyłem do restauracji.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:33 pm

Uno
Ryhorn warknął na ciebie dając ci do zrozumienia, żebyś bił mocniej. Nagle jedna z cierni odpuściła. Zostało jeszcze 30 coś... Trzeba wymyślic coś szybszego.

Filip
Po wejściu do nadzwyczaj drogiej, lokalnej restauracji...
-Jesteś pewien, że tu zjemy? Może to i dobre miejsce z pysznymi daniami, ale za to jak drogie... Kotku?
Podszedł do was kelner.
-Witam państwa serdecznie- powiedział mężczyzna- Jeżeli są państwo chętni mogą państwo wypuścić swoje pokemony, po jednym, a zaprowadzę je do specjalnego pomieszczenia dla ich rozrywki. Składają już państwo zamówinie? Polecamy dzisiaj: Specjał Paciflogcity, Potrawkę Scizora i deser z jagód Abomasnow.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:34 pm

Dalej walę kamieniem, co jakiś czas rozglądam się i myślę nad czymś szybszym.. Użyłbym pokemona najlepiej, ale nie można..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:35 pm

Uno
Zauważyłeś lecące niedaleko stado Vibraw. Kolejna ciernia odpuściła. Ryhorn zaczął się denerwować.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:39 pm

Popatrzałem na stado tych Vibrav, ale nie ich szukałem. Traciłem nadzieje że go uwolnie.. waliłem dalej kamieniem.. - Rhyhorn nie denerwuj się.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:40 pm

Pokemon ryknął na ciebie tak głośno, że wywaliłeś się. Vibrawy zaczęły krążyć nad wami.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:42 pm

Patrzyłem na Vibravy, chciałem żeby nas zaatakowały.. ale nie wiedziałem jak zdenerwować je..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 10:56 pm

Jedna z Vibraw siadła na twojej głowie. Może wystarczy jej po prostu powiedzieć o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:54 am

- Vibravo pomożesz nam ? Musimy uwolnić z cierni Rhyhorna.. - pokazałem na ciernie na nodze i patrzyłem na reakcje Vibravy.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:56 am

Vibrawa poleciała do reszty, a potem wszystkie podleciały do was. Jedna z nich uderzyła cię, a ty upadłeś na metr od cierni. Wtedy wszystkie ważki użyły srebrnego wiatru i zniszczyły ciernie. Ryhorn padł na ziemię, bo za bardzo bolały go nogi.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:58 am

- Dzięki Vibravy.. - podziękowałem im i podszedłem do Rhyhorna. - No, to wolny jesteś w końcu. - powiedziałem do pokemona i pogłaskałem go.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 11:59 am

Ryhorn wydał pomruk bólu.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:02 pm

- Spokojnie. - spojrzałem na ranę i próbowałem ją masować jakoś. Może to choć trochę mu pomoże.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:04 pm

Ryhorn co chwile ryczał z bólu. Musisz zabrać go do Joy.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:06 pm

Wziąłem go i poszedłem do wyjścia z Safari, żeby potem pójść do Centrum Pokemon wyleczyć go jakoś..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:17 pm

Jak go wziąłeś? Nie dasz rady przenieść Ryhorna na rękach...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 12:20 pm

(Toczyć.. xD A tak na serio to:)
- Rhyhornie, muszę cię złapać. Żeby cię wyleczyli..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 2:47 pm

Pokemon przymrużył oczy i puścił parę z ust. Wydał jeszcze jeden smutny pomruk i padł.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 3:01 pm

Rzuciłem w niego ballem i czekałem czy się złapie..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 3:02 pm

Złąpał się bez czekania, ale pojawił się inny problem. Od strony ogrodzenia Safari szła potężna burza.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 3:05 pm

Pobiegłem gdzieś poszukać schronienia przed burzą..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 3:05 pm

Musisz szybko zanieść Ryhorna do CP. Znalazłeś się pod wielkim drzewem w otoczeniu Vibraw.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 3:07 pm

Siedzę pod drzewem i czekam aż skończy się burza..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 30 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 30 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry