Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:27 pm

Obkrążyłem sobie drzewo czy aby gdzieś coś niema..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:36 pm

Zauważyłeś Spinaraka, który od razu wszedł pod pień.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:37 pm

Zostawiłem go w spokoju i dalej obkrążałem drzewo..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:38 pm

Nic ciekawego nie zauważyłeś, zaczęło padać.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:38 pm

Poszedłem poszukać schronienia..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:39 pm

Skryłeś się pod drzewem. Obok ciebie przysiadła Vibrawa także szukająca parasola.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:41 pm

- Hej.. widzę też nie lubisz deszczu..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:42 pm

Pokemon poruszył skrzydłami. po chwili pod drzewem obok przysiadła kolejna Vibrawa.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:45 pm

-Nie wiem jak wy- powiedziałem zwracając się jednocześnie do Ady i moich pokemonów- ale ja się najadłem. To dokąd teraz?- Pytanie skierowałem już tyko do dziewczyny i zauważyłem że ostatnio często powtarzam te pytanie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:46 pm

-Ostatnio często mnie o to pytasz- zauważyła dziewczyna i pogłaskała cię po policzku- Co powiesz na mały odpoczynek od chodzenia? Popływajmy kolejką!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:47 pm

- Co.. czyli jesteście parą tak ? Czy przypadkiem tu jesteście lub tej samej płci..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:48 pm

Uno
Vibrawy pomachały skrzydłami nie zwracając uwagi. Zauważyłeś, że pod dalszymi drzewami także przysiadają Vibrawy
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 9:50 pm

Patrzyłem sobie na nie spokojnie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeSob Paź 12, 2013 11:22 pm

Pływaliśmy sobie kolejką. W wodzie co chwila mąconej falą drgało niepewne odbicie księżyca na bez chmurnym niebie. Wpatrywałem się w piękne oczy dziewczyny, cały zgiełk festynu jakby odpłynął gdzieś daleko. Wszystkie dźwięki płynące z zewnątrz były jakby stłumione niewidzialną ścianą. Nie chciałem psuć tej chwili. Milczałem, a moje myśli odpłyneły gdzieś daleko. Z dna pamięci wyłaniał się powoli odległy sen. Nie tak dawno zapomniany, wydawał się tak odległy.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 9:58 am

Uno
Deszcz ustał. Spojrzałeś na zegarek- masz jeszcze dwie godziny do wyjścia... Vibrawy odleciały.

Filip
Chwila wydawała ci się nieskończona. Ada wyglądała przepięknie. Fale wody delikatnie przechylały wagonik powodując delikatne ruchy jej długich włosów. Zauważyłeś, że obok jej ręki- między poduszkami pokładu- leży jakiś papierek.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 10:36 am

Poszedłem poszukać dalej czegoś w okolicy..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 10:51 am

Ta chwila była tak piękna, że chciałem, by trwała wiecznie. Oczywiście zauważywszy papierek dopuściłem do głosu przeklętą, ludzką ciekawość. Nie było tego po mnie widać, ale w moim mózgu rozrywała się teraz prawdziwa wojna, zepsuć czar chwili i zaobaczyć co to za papierek, czy siedzieć w tej pięknej atmoswerze i zostawić otoczenie w spokoju. Póki co postanowiłem wybrać drugą opcję.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 2:37 pm

Uno
Dotarłeś na pustynne wzgórze. Na szczycie widać było wielkiego Ryhorna.

Filip
Wasza podróż kończyła się. Ada pocałowała cię, łapiąc twoje dłonie i zaczęła wyciągać cię z wagonika. Ostatnim ruchem złapałeś papierek i wyszliście.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 2:59 pm

Podchodziłem do tego Rhyhorna spokojnie i cicho.. - Nie chce ci zrobić krzywdy. - powtarzałem cicho..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 4:44 pm

Szybkim ruchem wcisnąłem papierek do kieszeni, pamiętając by sprawdzić co to dokadnie później, choćby jak Ada będzie u wróżki. Rozejrzałem się w koło szukając kolejnych ciekawych atrakcji festynu.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:00 pm

Filip
Po kolejnych trzech godzinach atrakcji różnego typu Ada postanowiła iść do sklepu z sukniami zrobić ci niespodziankę. Ty z kolei zajrzałeś na znaleziony papierek- po prostu bóstwo! To dwa bilety na darmową kolację do 500 pokedolców dla dwojga. Postanowiłeś zrobić z tego prezent dla dziewczyny i wróciłeś do CP by przebrać się w jakiś ładniejszy ciuch.

Uno
Gdy podszedłeś na kilkanaście metrów zauważyłeś, że pokemon ma spętaną cierniami nogę. Musisz mu pomóc.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:06 pm

Podchodzę do niego powoli i próbuje wydostać jego nogę z cierni.. - Spokojnie, bez nerwów..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:11 pm

Uradowany do granic możliwości, przebrany w elegancki struj z biletami w ręku czekałem na dziewczyne przed sklepem.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:19 pm

Uno
Ciernie były zbyt twarde byś mógł je połamać, albo zdjąć. Każdy ruch nimi sprawiał pokemonowi ból.

Filip
Po kilkudziesięciu minutach oczekiwania zobaczyłeś gwiazdę... Ada miała tak ładną suknię na sobie, że niemal nie zemdlałeś. U dołu garbowana w koronce po kolana. W pasie kokarda z jedwabiu. Głęboki, sztywny dekolt przyozdobiony gwiazdkami. Rękawki z satyny. Cała turkusowa z pomarańczowymi dodatkami. Dodatkowo obok niej szła jej Mudkip w śmiesznej sukience baletnicy...
-Czy coś się stało kochanie, że tak się ubrałeś?- spytała kładąc rękę na twojej piersi.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:21 pm

Szukałem sposobu i myślałem jakby tu wydostać go z tych cierni.. - Nie wierć się, muszę pomyśleć.. - rozglądałem się na prawo i lewo..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 29 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 29 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry