Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:55 pm

Shuz

Zgodnie ze wskazówką wyrytą na karteczce, rozpocząłeś poszukiwania tego całego wielkiego drzewa, zwanego też Kakun czy jakoś tak. Poszukując drogi pytałeś to kolejnych przechodniów, lecz nikt nie był w stanie udzielić tobie odpowiedzi. Jak się okazywało żadna napotkana przez ciebie osoba nie miała nawet bladego pojęcia o czym mówisz. Kontynuowałeś poszukiwania, otrzymując ten sam rezultat.Nic, zero, żadnych informacji. Zacząłeś wątpliwie spoglądać na karteczkę, być może to jakiś żart? Jest wielu młodych urwisów, którzy wymyślają podobne kawały. Krążyłeś tak jeszcze przez parę minut, aż w końcu postanowiłeś zrezygnować, lecz nadzieja na nowo zabłysła, gdy dość tajemniczo wyglądający osobnik zdawał się kojarzyć poszukiwanie przez ciebie miejsce.
- Drzewo Kakun? Czekaj... tak, chyba wiem gdzie to jest... - Odpowiedział.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 5:27 pm

- Jasne, przyjmuje wyzwanie. Akurat szedłem szukać przeciwnika. Chce wiedzieć na co stać moje pokemony.. Idź Snivy.. - wypuściłem ją. - Gdy wypuści pokemona zaatakuj Glare a potem Vine Whip..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 5:35 pm

Chłopak wypuścił Amaure. Oba pokemony zmierzyły się wzrokiem w kórym było zarówno wiele szacunku, jak i chęci pokonania przeciwnika. Snyvi użyła glare jednak nie trafiła, dinozaur natomiast udeżył powder snow, atak ten ze względu na typ był bolesny dla małej Snyvi, która jednak nie poddała się i mocno udeżyła dzikim pnączem.
Snyvi 90%
Amaura 90%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimePon Gru 30, 2013 6:58 pm

- Snivy jeszcze raz spróbuj zaatakować Glare... potem znów Vine Whip. Wierzę że stać cię na wiele.. Poradzisz sobie z tym pokemonem. - rzekłem do swojego pokemona. Snivy umiała tylko 3 ataki, ale to będzie dla niej test.. Zwłaszcza że nie bardzo wiem na co stać pokemona przeciwnika, gdyż pierwszy raz go widzę i nie mam zielonego pojęcia co może umieć.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 31, 2013 10:20 pm

Tym razem udało się sparaliżować przeciwnika i Snyvi trafiła dzikim pnączem. Amaura nie bardzo mogła zrobić cokolwiek więc... więc po prostu stała w miejscu, próbowała wykonywać polecenia jej trenera, ale nie umiała przezwyciężyć paraliżu.
Snyvi 90%
Amaura 80% + paraliż
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeCzw Sty 02, 2014 12:08 pm

-Bardzo dobrze Snivy, teraz powrót.. - wycofałem ją do balla.
- Idź Sawk i zaatakuj tego Amaura swoim Double Kick. Potem zaatakuj Rock Smash.. - rozkazałem swojemu pokemonowi i czekałem na rozwój sytuacji w walce, oraz bacznie przyglądałem się jak Sawk poradzi sobie z tym pokemonem..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeCzw Sty 02, 2014 12:24 pm

Skamielina z odległego regionu Kalos nie mogła uniknąć podwójnego kopnięcia, atak ten był niezwykle dotkliwy dla skalno lodowego pokemona jak Amaura. Kolejny atak nie dość że zadał masę obrażeń to jeszcze obniżył obronę przeciwnika.
Amaura 55% + paraliż, obniżona obrona (1)
Sawk 100%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeCzw Sty 02, 2014 6:32 pm

- Świetnie sobie radzisz Sawk, teraz wykonaj Focus Energy i przygotuj swoją siłę do ataku. Gdy już to zrobisz zaatakuj ponownie tą Amaurę swoim Double Kick.. - wydałem polecenie swojemu pokemonowi, ale byłem spokojny i nie ulegałem zadowoleniu.. Walka cały czas trwa i nie wiadomo co się wydarzy..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimePią Sty 03, 2014 12:01 pm

Gdy Sawk skoncentrował się używając focus energy, Amaura na chwilę pokonała paraliż i trafiła lodowym wiatrem obniżając prędkość twojego pokemona, po tym została zmieniona na espurr, twój pokemon właśnie tego stworka ranił podwójnym kopnięciem, lecz atak był niezbyt efektywny, super efektywny był za to psybeam którym po chwili oberwał Sawk.
Espurr 96%
Sawk 86% + podwyższona szansa na krytyczny cios
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 6:35 pm

Nim się spostrzegłem trafiłem do jednej wielkiej pułapki. Słysząc nazwę tego miejsca nie spodziewałem się czegoś takiego, lecz teraz gdy sam na własne oczy widzę te wszystkie Kakuny, wiem, że nie jest to bezpieczne miejsce. Tam gdzie są Kakuny muszą być też Beedrille, które znane są z tego, że są niezwykle agresywne. Mimo, że byłem świadomy swojego nieciekawego położenia to nie podjąłem żadnych kroków, by móc się stąd bezpieczne wydostać i parłem na przód nie mając przywołanych przy sobie żadnych pokemonów bym mógł niezauważony zbliżyć się do drzewa. Taki ruch jak wezwanie Honou byłby bardzo ryzykowny. Nawet jeśli ogień powinien być bardzo dobrym rozwiązaniem na Beedrille to i tak na razie muszę skupiać się, by nie wywołać żadnego konfliktu. Wyjście z sytuacji, gdy muszę walczyć z ogromną armią pokemonów w jednym kawałku jest raczej niemożliwe. Nieco trzęsąc się szedłem na przód, by zbliżyć się do drzewa, a przy tym zaniepokojony obserwowałem teren, by zauważyć w razie czego potencjalne zagrożenie bądź osobę z którą miałem się tutaj spotkać.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 8:46 pm

Gdy zacząłeś iść, niczego niebezpiecznego nie zauważyłeś... Do czasu.. Pojawiły się pierwsze złowrogie pokemony, zaczęły na Ciebie patrzyć czerwonymi oczami.. Były to Beedrille.. A gdzieś tam z tyłu Kakuny, pokemony były gotowe by Cię zaatakować.. Musisz się chronić..
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 8:58 pm

Przeszły mnie ciarki gdy ślepia pokemonów skierowały się na mnie. Byłem zupełnie zdezorientowany i pod wpływem emocji przyzwałem Honou który od razu po swoim przywołaniu przybrał bojową formę, a dzięki temu udało mi się wymyślić plan który może się powieść. Nieco poluzowałem krawat i cicho szepnąłem spoglądając na swojego towarzysza.
- Na mój znak postaraj się skupić ich uwagę na sobie. - Nie dając więcej żadnych wskazówek pokemonowi wykrzyknąłem głośno.
- Teraz! - i rozpocząłem swój bieg ku drzewu licząc, że znajdę tam jakąś dziurę do schronienia czy też krzaki. Miałem nadzieję, że Honou wpadnie na pomysł, by uciec z niebezpiecznego miejsca za pomocą Flame Charge i przyjdzie tutaj do mnie. Chociaż wszystko co teraz robiłem było bardzo ryzykowne to i tak nie miałem zamiaru się wycofać i musiałem zaufać swojego przyjacielowi.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 9:04 pm

Twój pokemon wykonał Twój rozkaz, zaczął tańczyć przed rozwydrzonymi pokemonami robakami, ty zaś zacząłeś biec, dobiegłeś do jakiś krzaków, jednak z krzaków wyłoniły się chmary Kakun, Twój pokemon pokonał wściekłe Beedrille, ale nie zauważył, że Ciebie atakują Kakuny... Te pokemony muszą coś ukrywać...
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 9:08 pm

Będąc tuż przed miejscem gdzie mogę się schować, nagle wyskoczyły na mnie Kakuny - nie przestraszyłem się, a nawet wręcz przeciwnie. Obudziła się we mnie wojownicza dusza i zacząłem odpychać Kakuny które nie mają żadnego ofensywnego ruchu licząc, że odczepią się ode mnie i pozwolą mi się tutaj skryć na czas powrotu Pignite'a.
- Wywalę was co do jednego wy nędzne stworki! - Szeptałem pod nosem wywalając pokemony z mojej kryjówki.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 9:23 pm

Nie musiałeś ich samodzielnie niszczyć, Twój towarzysz zauważył, że masz kłopoty, zaatakował Flame Charge, trochę o Ciebie zahaczył, ale właściwie tego nie poczułeś... Kakuny zostały pokonane, z za drzewa wyszedł jakiś podejrzany typ, był mniej więcej Twojego wzrostu, miał długie włosy, ubrany był w bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe, i buty z Nike.. - Witaj... - Powiedział..
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 9:35 pm

- Dobra robota, Honou! - Powiedziałem do pokemona i poklepałem go po plecach po czym usłyszałem jakiś szelest i gdy skierowałem oczy ku drzewu które było na przeciwko mnie zauważyłem chłopaka który zupełnie jakby był w jakieś kawiarence zwyczajnie się przywitał. Nie będąc pewnym czy jest to ta osoba która zostawiła mi tajemniczą kartkę postanowiłem,  że przywitam się i zapytam się go o to.
- Witaj.. nazywam się Shuzo Sheiden, czy to ty chciałeś się ze mną spotkać w tym miejscu? - Zapytałem i niepewnymi ruchami głowy obserwowałem wszystko dookoła siebie wiedząc, że gdzieś w pobliżu mogą się na mnie czaić niebezpieczne pokemony. Nawet fakt, że mam przy sobie na prawdę silnego nie uspokajał mnie.

-------

https://przygodypokemon.forumpl.net/viewtopic.forum?t=966
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 40 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry