Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 1:34 pm

-Gratuluję. Twój malutki pokemon jest naprawdę potężny... Oto odznaka sali. A teraz... przepraszam, ale muszę tu posprzątać...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 1:38 pm

-Dobrze nie będę przeszkadzał- powiedziałęm odbierając odznakę i podeszłem do Ady na widownię.
-I jak oceniasz te walkę?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:11 pm

-Była świetna. Ja tak nie umiałabym walczyć. Ciekawi mnie skąd ten Mudkip miał tyle siły! To prawdziwy heros- pogratulowała ci dziewczyna- Szczerze... to byłeś podczas niej bardzo odważny. Prawdziwy mężczyzna.
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Female

Liczba postów : 13
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:27 pm

- Mamo, tak wiem, mam uważać i tak, nie musisz powtarzać, że nie mam się wplątywać w niebezpieczne sytuacje. - powtórzyłam po raz kolejny i przytuliłam mamę na pożegnanie. 17 lat zobowiązywało mnie, do wyruszenia w podróż i teraz, kiedy mój brat może pomagać mojej rodzicelce, mogę już spokojnie iść ku zwycięstwu.
- Do zobaczenia! - krzyknęłam i ruszyłam w stronę lasu.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:33 pm

Nie długo potrwało ci dotarcie do lasu.. A gdy do niego wkroczyłaś do twoich uszu doszło wiele cudnych dźwięków.. A twój towarzysz nie mógł się doczekać wyjścia z pokeballa..
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Female

Liczba postów : 13
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:36 pm

- Litwick? Kurka, zapomniałam! - pacnęłam się w czoło i wypuściłam towarzysza.
- Nie sądzisz, że powinnyśmy zdobyć jakiego kolegę lub koleżankę? - powiedziałam i po chichutku ruszyłam w stronę dźwięków.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:39 pm

Litwick co prawda wydawał się obojętny temu czy w drużynie ktoś oprócz niego będzie.. A żeby oszczędzić ci gadania ruszył czegoś poszukać.. Dźwiękami były przeważnie odgłosy ptaków.. Więc pewnie jakieś się tu znajdzie.
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Female

Liczba postów : 13
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:48 pm

// W KP nie mam ataków Litwicka//
-Ptaki...jak na początek, to może być nawet dobry pomysł. - mruknęłam do siebie i zaczęłam rozglądać się po koronach drzew.
- Litwick, jak coś znajdziesz to daj mi znak.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:57 pm

(ajć sorki ;/ zaraz dodam)
Litwick skiną głową i zaczął szukać.. Na drzewach ujrzałaś Spearow i Pidgeye..
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Female

Liczba postów : 13
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 3:59 pm

Zaczęłam nerwowo drapać się w głowę. To nie są pokemony- ptaki moich marzeń, dlatego postanowiłam szukać dalej.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 4:02 pm

Innych pokeptaków niestety tu nie było.. A Litwick wrócił do ciebie mówiąc, że też niczego nie znalazł.
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Female

Liczba postów : 13
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 4:05 pm

- Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Może...pójdziemy do jakiego miasta i po drodze znajdziemy jakiegoś ciekawe osobnika? - spytałam Litwicka.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 4:08 pm

Litwick zgodził się.. Ale powiedział, że ma nadzieję, że nie chcesz łapać innych pokemonów duchów..
Powrót do góry Go down
Aria

Aria


Female

Liczba postów : 13
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 4:31 pm

-To jest oczywiste! Ty mi przecież wynagradzasz wszystkie inne pokemony duchy! - powiedziałam i ponownie zaczęłam rozglądać się za pokemonami, kierując się także w stronę Marmorii.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 4:32 pm

Litwick usiadł ci na głowie z cichą nadzieją, że po drodze nie spotkasz, żadnych duchów.. Opuszczasz miasto..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 4:57 pm

-Z pewnością będziesz też tak kiedyś walczyć, ja na początku nic nie umiałem, a teraz sama przyznałaś że świetnie walczyłem- powiedziałem z lekka zawstydzony tymi komplementami.
-To co teraz?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:04 pm

-Nie wiem, ale jestem głodna. Mam trochę pieniędzy... więc chciałabym zaprosić cię na wspólny posiłek do restauracji- powiedziała z uroczym uśmieszkiem dziewczyna.
Twoje pokemony zasłużyły na odpoczynek od ciągłych walk i treningów- pomysł z restauracją mógłby być naprawdę dobry.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:06 pm

-Więc chodźmy- powiedziałem odwzajemniając uśmiech i wraz z dziewczyną opuściłem salę. Za te demolke to prawie miałem wyżuty sumienia.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:09 pm

Dotarliście do pięknej restauracji Mine- po drodze zostawiając pokemony w CP. Dziewczyna zamówiła stolik, zamówiliście posiłki. Poczułeś, że podczas oczekiwania na jedzenie dziewczyna złapała cię "przypadkowo" za rękę. Zarumieniłeś się.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:11 pm

Czekaliśmy na posiłek, nie miałem nawet pomysłu jak zacząć rozmowę więc zwyczajnie siedzieliśmy i patrzyłem na dziewczynę.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:15 pm

-Skąd pochodzisz?- usłyszałeś krótkie pytanie wstępne.
Zauważyłeś, że Ada jest równie zdenerwowana co ty- chociaż się nie rumieniła. Jej kształty przyciągały twój widok...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeSob Wrz 28, 2013 11:18 pm

-Z Alabasti. Dzisiaj ja zdobyłem odznakę, a ty masz zamiar również walczyć z liderami?- Przypatrywałem się dziewczynie starając się patrzeć na twarz..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 8:09 am

-Nie... Chciałabym być koordynatorką- powiedziała słodkim głosikiem Ada.
Dziewczyna była urocza. Po głębszej rozmowie dowiedziałeś się, że macie dużo wspólnego... Po posiłku postanowiliście iść pospacerować do lokalnego parku. Szliście blisko siebie co chwila obijając się o siebie... Usiedliście na ławce by poprzyglądać się zachodzącemu nad drzewami słońcu. Było bardzo romantycznie. Co chwila zerkałeś na zachwyconą widokiem towarzyszkę- miała piękne oczy, małe, czerwone usta, przepiękne nogi i ten... no wiesz co. W pewnym momencie poczułeś, że Ada położyła swoją dłoń na twojej. Zarumieniłeś się. Co robisz?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 12:27 pm

Wieczór był bardzo pogodny i ciepły, nawet mimo jesieni. Siedzieliśmy tak we dwoje trzymając się za ręce i miałem wrażenie że ta chwila mogłaby trwać wiecznie. Nie chciałem jej psuć słowami, zbędnymi słowami..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 12:31 pm

-Filip... Wiesz...-zaczęła dziewczyna- Bardzo się zbliżyliśmy... I...
W tym momencie zamilkła. Była na tyle blisko, ze gdy odwróciłeś do niej głowę miałeś usta kilka centymetrów od jej ust. Dziewczyna była całą czerwona, usta miała delikatnie otwarte, powieki przymrużone uroczo. Przyłożyliście usta do siebie wzajemnie. Czułeś, że to najpiękniejsza chwila w twoim życiu. Całowaliście się tak przez kilka sekund.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 21 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry