Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:32 pm

Wycofałem szybko wszystkie pokemony i przedostałem się przez dziurę do środka safari..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:40 pm

Jesteś w strefie safari, ale lepiej się pośpieszyć i znaleźć kryjówkę, bo łatwo to oni nie odpuszczą.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 7:59 pm

Pobiegłem sobie do jaskini Drapiona.. matki mojego Skorupiego..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 4:30 pm

Szybko ją znalazłeś, schowałeś się tam, ale Drapion nie było, słyszysz ludzkie głosy, to pewnie policja, oby nie wpadli na pomysł zajrzenia do twojej kryjówki.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:10 pm

Siedzę w jaskinii i czekam aż odejdą i nie będzie nikogo słychać ani nic..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:12 pm

Widzisz światło latarki które wpadło do jaskini, odruchowo skuliłeś się, siedziałeś w kącie, a dodatkowo zasłaniał cię głaz. Nagle dało się syszeć ryk Drapiona i krzyki policjantów, a taże ich szybkie kroki. Wygląda na to że uciekli, a po chwili do jaskini wkroczyła Drapion i spojrzała na ciebie przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:16 pm

Wypuszczam Skorupiego.. - Przywitaj się z matką.. dzięki niej mam na razie spokój.. - odetchnąłem i myślałem co dalej zrobić i gdzie pójść żeby spotkać te legendy..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:23 pm

Zastanawiałeś się i nagle coś wpadło ci do głowy! Twój pokedex może wykryć każdego pokemona, więc... legendę też! Tymczasem Skrupi rozmawaił z matką i pokazywał jej ataki jakich go nauczyłeś, ta była z niego bardzo dumna i widać było że jest szczęśliwa że spotkała synka.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:29 pm

Sprawdziłem pokedexem jakie pokemony są pobliżu oprócz Drapiona i Skorupiego..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:33 pm

Trochę tego było, głównie to robacze, ale legend ani śladu, nagle twój pokedex zaczął szwankować i... pojawił się błąd systemu, pokede działał jak powinien, ale sama opcja szukania już nie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:37 pm

- Niech to szlak.. trudno.. Skorupi idziemy.. Dzięki za pomoc Drapionie.. - rzekłem do pokemona i udałem się do wyjścia z jaskinii..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:42 pm

Drapion pożegnała się z tobą i swoim synkiem i życzyła wam powodzenia w daleszej przygodzie, ruszyliście dalej, policji nie widać.. (update carakteru Skrupiego)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:46 pm

Wycofuje pokemona do balla i idę dalej.. Rozglądam się czy niema gdzieś legend, albo policji przed którą muszę się ukrywać..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:53 pm

Nie widzisz nic nadzwyczajnego, minąłeś wprawdzei jeden patrol, ale schowałeś się w krzakach i tamten cię nie zauważył, już miałeś iść dalej, gdy zobaczyłes jakiegoś Sewadle który ci się przygląda z baaardzo bliska, a konkretnie to siedzi na gałęzi pół milimetra przed twoją twarzą.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 5:55 pm

Nic sobie nie robię z obecności tutaj Sewaddle i siedzę cicho aby nikt ani nic innego mnie nie zauważyło. Szczególnie jeden z patroli. Próbuje jakoś odgonić tego Sewaddla ręką żeby poszedł sobie gdzie indziej i dał mi spokój..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:05 pm

On tylko stuknął cię lekko czólkami w głowę, przypomniałeś sobie że to u nich powitanie, nikogo nie widać i chyba można iść..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:07 pm

Wstałem i otrzepałem się, rozejrzałem dookoła jeszcze raz i udałem w dalszą podróż w poszukiwaniu tych legend, które mają tutaj przybyć..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:11 pm

Wędrowałeś po safari dłuższy czas, nie wiaomo czemu nie spotykałeś żadnych strażników, to aż dziwne. Zdążyłeś już stracić rachubę czasu, lecz robił się ciemno, ni z tego, ni z owego rozjaśniło się na chwilę, zdziwiony zadarłeś głowę i ujrzałeś Moltresa lecącego nie wiadomo gdzie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:13 pm

Wpatrzony w niego, podążałem za nim cały czas po cichu przyczajony i miałem nadzieje że zaprowadzi mnie również do innych legend..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:17 pm

Pokemon sprawiał wrażenie że cię nie widzi, ale ty okazałeś się za wolny, on cały czas się oddalał. Zaraz go zgubisz!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:20 pm

Szedłem cały czas za jego ogniem, który wydobywał i który było widać w ciemności na parę kilometrów..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:37 pm

Szłeś i szłeś, miałeś wrażenie że mimo to twój cel się oddala, a pozatym cudem było że nie spotkałeś jeszcze żadnych strażników..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:42 pm

Szedłem cały czas za poświatą ognia, która była na niebie.. Miałem nadzieje że nie natknę się już na policje..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:46 pm

Nadzieja matką głupich jak mawiają. Spotkałeś cały oddział, ale jeszcze cię nie widzą!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:51 pm

Schowałem się w jakiś krzak i patrzyłem gdzie się podział Moltres..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 35 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 35 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry