Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:39 pm

-Kolego, czy my się już keidyś nie widzieliśmy? Co powiesz, na wymianę? Interesuje mnie twój Porygon i Mine Jr- powiedział zamyślony ninja- W zamian oferuję ci za jednego Grimmera, a za drugiego... mhmm... Może Ninjaska? Co o tym sądzisz?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:44 pm

-Niektóre rzeczy wychodzą dobrze tylko jeśli wychodzą sponatnicznie..- powiedziałem podnosząc się z ziemi.
-Hoothoot żyjesz?- zapytałem ponieważ cały czas miałem te sowę na głowie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:45 pm

Okazało się, że sowa odleciała zanim Mudkip cię udeżył. Gdy zorientował się, że atak mu wyszedł, zaczął miotać nim na prawo i lewo... Pora na ogarnięcie innych rzeczy i umycie się... Błoto zamortyzowało upadek, ale i oplamiło całe twoje ubranie.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:50 pm

Chwile się zastanawiałem czy ta wymiana będzie dla mnie opłacalna lecz ostatecznie doszedłem do wniosku że warto się wymienić gdyż to są pokemony Kogi, a to samo w sobie zwiększa ich wartość. - Dobrze, zgadzam się na tą wymianę. -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:51 pm

-A może przetestujemy nowownabyte pokemony w dwuwalce? Co ty na to młody?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:51 pm

-Ada.. masz pomysł jak go uspokoić? Jeszcze mieszkanie twojego dziadka zdemoluje..- na wszelki wypadek schowałem Dewotta do balla i zasłoniłem Glaceon (która też nie wchodziła do balla) własnym ciałem.
-Hoothoot usiądź na Glaceon żebyś nie oberwała.- Poleciłem mojej pokemonce.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:52 pm

Ada położyła dłoń na jego głowie, a ten od razu się uspokoił. Poszliście szykować się do snu, ale tym razem dziewczyna nie przepuściła ci i musiałeś spać w jednym łóżku co ona. Co planujesz na drugi dzień?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:55 pm

- Niech będzie. Będziemy walczyć tutaj? Tak przed wszystkimi? -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:56 pm

Shuzo
-A przeszkadza ci to?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 5:57 pm

Leżałem obok Ady wpatrzony w sufit i rozmyślałem nad jutrzejszym dniem.
-Trzeba pujść do miasta, wyzwać Janine i rozpocząć treningi z Turtwig i Mudkip. Ciekawe czy Ada chciałaby zobaczyć moją walkę..- dalej nie pamiętam już moich myśli, przerwał mi je sen i do krainy morfeusza należą moje dalsze przemyślenia.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 7:27 pm

Następnego dnia rano udalibyście się na śniadanie. Dziadek Ady opowiedział ci o Janine, którą dobrze zna. Zauważyłeś, że dobrym pomysłem byłoby użycie przeciwko niej pokemonów wodnych, których się boi... Może przed walką wartoby zaopatrzyć się w Mudkipa?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 8:09 pm

- Nie szczególnie, ale ty jesteś bardzo znany w tym regionie wiec jeśli byś przegrał to mogłyby rozchodzić się jakieś plotki - Powiedziałem i lekko się zaśmiałem
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 8:37 pm

Stawaj do walki- usłyszałeś i Koga przyzwał do walki dwa twoje pokemony. Mine Jr. wyglądał na zdezorientowanego, a Porygon musiał zbadać teren... Wiesz, że te pokemony nie są zbyt silne, a pokemony, które otrzymałeś od kogi mają nad nimi przewagę.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 8:42 pm

- Hehe - Cicho się zaśmiałem i przyzwałem oba pokemony oraz od razu im wytłumaczyłem sytuację w jakiej się znalazły - Jesteście moimi nowymi pokemonami i będziecie teraz walczyć po mojej stronie przeciwko pokemonom Kogi! -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 8:46 pm

Grimmer i Ninjask od razu przyjęli postawy bitewne. Na twarzy Kogi pojawił się nieznaczny uśmieszek.
-Mine wskocz na Porygona! Porygon transmutacja!
Gdy pierwszy pokemon wykonał polecenie od razu zaczął tulić się do drugiego, a ten w wyniku ticku nerwowego strząsną go ze siebie.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 8:50 pm

Ninjask szybko zaatakuj Mima szybkim atakiem tak by spadł na Porygona!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 8:53 pm

Ninjask wykonał bardzo precyzyjny atak powodując upadek przeciwnika. Grimmer w tym czasie na własną rękę użył Toxic i trafił nim w Ninjaska... Porygon postanowił odlecieć dalej od walki, a Mine Jr. użył Tackle na Grimerze. nie było to skuteczne. Koga zamyślił się.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 9:05 pm

Ninjask, trzymaj się ninjo! Jesteś bardzo zwinny więc próbuj zajmować się zwinnym Mimem by odciągnąć go od Grimera! A ty Grimer atakuj Porygona Toxic, a potem Sludge Bomb
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 9:12 pm

Grimmer wycelował i użył Poisongasu... Oczywiście trafił nim w Ninjaska, który i tak był już osłabiony... Ten w drodze odwetu uderzył Wingatakiem. Twoje pokemony zaczęły wzajemnie walczyć. Mine postanowił popatrzeć w spokoju, a Porygon przypomniał sobie o walce i z całą szybkością wleciał w Grimera.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:26 pm

-Możliwe że Mudkip by ją łatwo pokonał.. hmm.. ale z drugiej strony Dewottowi bardziej ufam.. na wszelki wypadek chyba jednak go wezmę ze sobą i.. zobaczymy.- Podeszłem do maszyny i wymieniłem Glaceon na Mudkipa.
-Ja chyba już pójdę do miasta, bardzo panu dziękuje za gościne i pomoc w złapaniu nowego pokemona. Ada, może chciałabyś pójść ze mną?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 2:45 pm

Dziewczyna zamrugała onieśmielona i przytaknęła. Po dojściu do bramy wsiedliście do auta i wyruszyliście do Paramii. Po dotarciu na miejsce zauważyłeś tłumy ludzi. To pewnie Koga był witany przez tłumy. Nie zastanawiając się udaliście się do CP by jeszcze raz uleczyć pokemony.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 6:04 pm

Po uleczeniu pokemonów udałem się wraz z Adą do sali. Cały czas byłem bardzo zamyślony, wprawdzie wiedziałem kogo wybiorę, ale przez dziadka Ady straciłem te pewność..
Nawet nie zauważyłem kiedy staneliśmy przed drzwiami sali.
-No to czas zdobyć kolejną odznakę.- uśmiechnąłem się i weszliśmy po czym od razu zacząłem szukać Janine wzrokiem.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 6:12 pm

Ustawiłeś się wraz z Adą na kwadracie z jednej strony boiska. Pośrodku areny pojawiło się światło i sędzia.
-Witajcie w sali pokemon Janine. Czy jesteście chętni do walki? Liderka walczy z tylko jedną osobą naraz- po tych słowach Ada odsunęła się do tyłu- A więc ty zamierzasz rzucić wyzwanie Janine. Wiedz, że zasady są tu inne niż w pozostałych salach Kanto. Walka odbywa się trzema pokemonami. Podczas walki nie wolno zmieniać pokemonów, a także leczyć ich. Dodatkowo oświetlenie i ustawienie areny będzie się zmieniało w zależności od tego, gdzie stanie pokemon.
Wydało ci się, że to może być najtrudniejsza z walk o odznakę...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 6:18 pm

-Dobrze, dobrze... mniej gadaniny, a więcej akcji. To lider ustala zasady i tak czy tak ich nie zmienie.- Powiedziałem to nieco poddenerwowany. Miałem nadzieję że wejdę i rozpędem zaczne walkę, a ten gada i gada.. nie chcąc się jednak rozpraszać w skupieniu oczekiwałem pokemona liderki.. i jej samej.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 6:21 pm

-Rozpoczyna się walka Janine kontra ...ehee... Jak się nazywasz?- spytał cię sędzia. Zauważyłeś, że to jakiś małolat...
-Filip.
-Janine vs Filip.
W tym momencie z sufitu na swoje miejsce skoczyła liderka.
-Ninja jest niespodziewany tak jak jego pokemony. Wybierz pierwszy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 19 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 19 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry