Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 6:53 pm

Jego poświata się oddala, a policja stworzyła żywy mur! I jak się tam dostać..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:01 pm

Rozejrzałem się po okolicy, żeby wymyślić jak się tam dostać..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:03 pm

Chyba ściągneli tu gliniarzy z sześciu regionów, nigdzie nie widać przejścia, a oni stoją wszyscy na baczność..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:11 pm

Wypuszczam Krokoroka.. - Zrób podkop pod nimi, zastosuj do tego Dig.. i żebym ja się jakoś przedostał przez dziurę..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:22 pm

Pokemon zaczął kopać, szło mu powoli bo grunt był niestabilny, a on sam nie chciał się rzucać w oczy. Dobrze wiedział że misja jest tajna i bardzo ważna.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:28 pm

- Dobrze.. rób powoli i ostrożnie jak najdłuższy się da żeby nie zauważyli cię i żebyś nie dokopał się do jakiegokolwiek strażnika tutaj..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:45 pm

Kopie i kopie i kopie... matko jakie to nudne! No cóż, trzeba czekasz więc czekasz. Twój pokemon nadal kopie i tunel ma już coś koło dziesięciu metrów.. Możesz tam wejść i właściwie tam masz mniejszą szansę że zostaniesz zauważony.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:50 pm

Wszedłem do początku tunelu, lecz czekam aż skończy się kopanie i Krokorok wróci że już skończył..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 7:59 pm

Pokemon wrócił po chwili i pokazał byś poszedł za nim. Nie było to łatwe, w tynelu było pełno błota i masa kałuż, a ty musiałeś się czołgać, ale nie było czasu wybrzydzać, czołgałeś się przez tunel i nagle dotarłeś do... ściany?! Krokorok jednak rozpoczął kopanie w górę, a ty musiałeś leżeć dosłownie zmieszany z błotem.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:07 pm

Czekałem dalej na to jak Krokorok dokopie się do powierzchni, miałem gdzieś jak wyglądam.. Ważniejsza była misja..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:11 pm

Może i mogłeś ignorować wygląd, ale ta wilgoć robiła się nieznośna, a w dodatku zmarzłeś już pożądnie i trzęsłeś się z zimna. Nagle ujrzałeś promienie księżyca wpadające przez wyjście. Krokorok ostrożnie wystawił głowę po czym szybko wyskoczył i szepnął coś do ciebie. Chyba możesz wyjść.
Powrót do góry Go down
Lizzy

Lizzy


Female

Liczba postów : 2
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:17 pm

Z uśmiechem na ustach stałam przed Centrum Pokemon z moim Litleo wramionach. Lwiątko spało smacznie, pochrapując cichutko i przeciągając się co jakiś czas. Uśmiech ponownie rozjaśnił moją twarz, gdy pełna entuzjazmu rozejrzałam się po mieście, które zamierzałam opuścić. Żyłam w nim 16 lat. Szesnaście, swoiście długich lat. W uszach miałam słuchawki, ubrana zaś byłam jak zwykle - luźno i wygodnie. Czarne bojówki, tegoż koloru wygodne buty do biegania, ciemnoniebieska bluzana zamek i oczywiście obowiązkowe okulary, wiecznie spadające mi na koniuszek nosa. Niebieskie włosy związałąm w kitkę, spinając grzywkę wsuwkami. Na ramię zarzuciłam plecak z wyposażeniem, na rękach zaś trzymałam Pokemona Litleo, którego dostałam dwa lata temu od rodziców, na urodziny. Stworzenie z podniecenia nie spało całą noc, więc teraz odczuwało tego skutki - spał jak zabity. Delikatnie pogłaskałam miękką sierść Pokemona i rozejrzałam się, myśląc, gdzie się wybrać.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:22 pm

Wyciągnąłem więc ręce i ostrożnie wdrapywałem się do góry, by wydostać się w końcu z tego błota i wyjść na powierzchnie. Wyjąłem głowę z dziury i zmierzyłem sam teren żeby przekonać się co jest dookoła..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:25 pm

Lizzy
Rozglądałaś się po mieście, przed pokemon center rozciągał się plac miejscki z fontanną na środku, a wokoło niej podskakiwały nieustanie Pidgeye, Starly i Pidovy. Tego dnia, a raczej wieczora, pogoda była piękna, lecz zanosiło się na zmiany. Z zachodu nadcągały czarne chmurzyska zwiastujące burzę, czasami dało się słyszeć grzmoty. Ta groźba zmiany pogody nie psuła ci jednak chumoru, każdy głupi wie, że burze to czas elektrycznych pokemonów! Martwiłaś się jedynie o swojego pokemona, który przez wzgląd na typ niezbyt lubi deszcz.
Uno
Twój pokemon sta ukryty za krzakami, ty nie byłeś nimi okryty, a od schronienia dzieliło cię raptem pół metra. Widziałeś plecy policjantów którzy najwyraźniej nie mieli pojęcia o twojej obecności.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:30 pm

Ostrożnie wyszedłem z dziury i wszedłem w krzaki po cichu, tak żeby gliny tego nie zauważyły i mogłem dalej myśleć jak dalej się dostać..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 8:33 pm

Siedzisz za krzakmi (co się będę męczył jak i tak napiszesz jak zwykle)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 5:38 pm

(Sugerujesz coś...)
Popatrzyłem się na tych policjantów odwróconych do mnie plecami. Po cichu udałem się w dalszą podróż na safari, jednak robiłem to tak żeby nie zauważyli mnie przez cały ten czas, w którym przechadzam się po safari będąc ściganym.. Jeden fałszywy ruch i mogło się skończyć moje szpiegowanie i misja. Zerknąłem na niebo przed siebie czy aby nie widać legend w oddali..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 6:27 pm

(No i to rozumiem..)
Odszedłeś w głąb safari zachowując oczywiście niezbędną ostrożność. Legend nie było już widać, jednak pamiętałeś w jakim kierunku podąrzał Moltres, postanowiłeś dalej iść tam w nadzieji że znów spotkasz tego i miejmy nadzieję nie tylko tego, legendarnego pokemona. Wedrowałeś tak dłuższy czas, po pozycji księżyca można było wnieść że jest późno po północy. Nagle zatrzyamłeś się jak skamieniały. Usłyszałeś jakieś głosy, czym prędzej ukryłeś się w pobliskich zaroślach. Pomiędzy gałęziami dostrzegłeś członków zespołu R i teamu Plazma. "Jeśli oni tu są, to legendy też"- pomyślałeś i zacząłeś rozmyślać co tu dalej robić.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:28 pm

Rozglądałem się gdzie te cholerne legendy, skoro spotkałem tutaj tych ludzi z Plasma i Rocket.. to musiały być w pobliżu i być widoczne... szczególnie legendarne ptaki, a zwłaszcza Moltres, którego powinno być widać na kilometry, skoro jest CIEMNO. Nie chciałem też ujawniać się tym zespołom że tu jestem i dalej kryłem się po krzakach, które bywały blisko mnie.. aż w końcu trafię na trop gdzie te legendy się znajdują..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:36 pm

Słyszałeś odgłosy bitwy. Znaleźli więc legendy, a te się bronią tylko... gdzie ta bitwa? Dźwięki były dość głośne, a mimo to nie było widać żadnych wybuchów, ataków, ba! Nie było nawet pokemonów! Chilę się przysłuchiwałeś, aż wreszcie zrozumiałeś, bitwa toczyła się pod ziemią! Super, teraz jedyny problem to "jak się tam dostać".
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:41 pm

Wypuściłem więc Krokoroka po usłyszeniu że bitwa rozgrywa się w podziemi..
- Masz zadanie bojowe.. znowu zresztą.. Musisz dostać się tam gdzie rozgrywa się ta bitwa, którą słychać w ziemi. I pomóc mi się tam jakoś dostać, więc najlepiej jakbyś zrobił podkop tam swoim Digiem, rozumiesz ? - powiedziałem do pokemona i czekałem aż zacznie kopanie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:47 pm

Poekmon przytaknął i chwilę w skupieniu nasłuchiwał, po chwili zaczął kopać, dla odmiany niezwykle szybko. Jakby nie patrzeć, bitwa nie będzie czekać! Pokemon wykopał już dość głęboki tunel i wciąż kopał, lecz z każdą chwilą był bliżej. Nagle wyskoczył i usłyszałeś wybuch. Krokorok dmuchnął na fiolkę i schował ją- ach, ta chemia...
Zobaczyłeś nieprawdopodobne starcie które pozornie wyglądało jak każde na każdego, jednak ty dobrze wiedziałeś kogo atakować.. tymczasem ci na powierzchni nie zwrócili uwagi na wybuch, pewnie pomyśleli że to efekt walki.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:52 pm

Wszedłem więc do tego tunelu i podszedłem do tego miejsca w którym rozgrywa się ta bitwa jak najbliżej się tylko da. Wypuściłem następnie wszystkie pokemony oprócz Typhlosiona i powiedziałem do nich. - Witajcie, czeka was nie lada misja.. Musicie walczyć z każdym tutaj pokemonem, który nie jest legendą. Najlepiej będzie jak będzie improwizować i sami atakować, bez moich poleceń. Gdyż mogę zostać złapany w pewnym momencie.. musicie za wszelką cenę bronić te legendy. - skończyłem i zacząłem rozglądać się gdzie jest ta maszyna do kontroli pokemonów.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:00 pm

Wszyscy rzucili się w wir walki i po chwili straciłeś ich z oczu. Wypatrywałeś maszyny, gdy nagle podłoga tunelu wykruszyła się i spadłeś! Upadłeś pomiędzy walczące pokemony, lecz nikt nie zwrócił na ciebie uwagi. Obolały podniosłeś się i rozejrzałeś. Nagle w jakiejś wnęce ujrzałeś dziwną maszynę. To pewnie ta do kontroli pokemonów!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:04 pm

Gdy zobaczyłem tą dziwną maszynę natychmiast zacząłem skradać się do niej, czołgając czy też przykucając cały czas.. Miałem pewnie plan jak pozbyć się tego urządzenia, żeby wszystko zakończyło się szczęśliwie.. ale do tego była długa droga.. grunt to nie zostać zauważonym przez wroga..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 36 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 36 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry