Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimePon Paź 07, 2013 8:56 pm

Po kilkunastu minutach szczęśliwego, radosnego biegu dotarliście przed bramę festynu. Ludzie już się zbierali na otwarcie.
-Teraz będzie mieli czas na odpoczynek- powiedziała Ada i pocałowała cię.
Podeszła do was starsza pani.
-Kochaneczki! Całujcie się w prywatnych miejscach! Co za naród.... Kiedyś to była sprawa intymna... No nic. Witam was na corocznym festynie miłości!- powiedziała wesoło i odeszła z wyraźnym zażenowaniem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 11:14 am

Zignorowałem staruszkę i objąłem Adę.
-Więc od czego zaczynamy?- Zapytałem dziewczynę.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 6:42 pm

Usłyszeliście ogłoszenie w megafonu przypominającego Meolette: "Za 30min rozpocznie się pokaz Jeziora baletu."
-Mamy trochę czasu do tego spektaklu, więc co powiesz na odwiedzenie tej chatki?- Ada wskazała na chatkę przypominającą cygański wóz, po czym popatrzyła na ciebie maślanymi oczami... Mniam.
Jakby się przyjrzeć z odległości to wyglądaliście jak z bajki. Nastolatek średniego wzrostu ściśle przytulony do nieco niższej od siebie dziewczyny. Patrząca sobie w oczy zakochana para.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 6:51 pm

-Co tylko zechcesz kochana- pocałowałem Adę w policzek i ruszyliśmy do atrakcji trzymając się za ręce.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 6:55 pm

Podeszliście na dwa metry od drzwi i już chciałęś zrobić kolejny krok, gdy z hukiem drzwi do wozu otworzyły się. Stała w nich uprzednio widziana przez was staruszka.
-Wiedziałam, że przyjdziecie, ale, że razem, to tego się nie spodziewałam...- powiedziała z przymkniętymi oczami.
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Blog_ou_4752840_7268566_tr_staruszka
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 6:59 pm

-Wiedziałem że ją spotkamy.. ale że teraz, to tego się nie spodziewałem- pomyślałem. Naszło mnie przeczucie że będzie nas prześladować przez cały wieczór, a już teraz zepsuła mi nieco chumor..
-Bry..- przywitałem się zaskoczony jej obecnością i już chciałem powiedzie coś jeszcze, ale w porę ugryzłem się w język.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:01 pm

-Wejdźcie. Mało miewam gości. Mało osób lubi wróżki... Nie uważasz tak samo młodzieńcze?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:03 pm

-Nie wiem skąd ten brak sympati..- wycedziłem ze sztuczną uprzejmością.
-Wróżka? Serio? Dlaczego ja?- Pomyślałem i posłałem błagalne spojrzenie Adzie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:06 pm

-Wie pani co...- powiedziała zauważając twój wzrok dziewczyna- Nie chcieliśmy wchodzić tylko zobaczyć ogłoszenie na drzwiach i iść dalej... Więc, może pójdziemy już?
Posłaliście staruszce sztuczne uśmiechy i oddaliliście się. Za plecami słyszałeś tylko krótki pomruk: "Czyli jednak wrócicie później...". Gdy odeszliście się wystarczająco daleko Ada spytała:
-Co cię ugryzło kochaniutki?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:09 pm

-Miała rację.. nie lubie wróżek.- Powiedziałem ponuro, ale po chwili rozweseliłem się.
-Po co psuć sobie wieczór przez jedną nawiedzoną staruszkę?- Pomyślałem.
-Może poszukajmy innej atrakcji?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:13 pm

-Skoro tak uważasz, ale... Jeżeli mi pozwolisz to później wrócę do niej. Ok? Kotku?
Zauważyłeś całkiem mile wyglądający butik. Przypominał różowe drzewo. Okazało się, że sprzedawali w nim watę cukrową.
-Kotku? Zgodzisz się?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:14 pm

-Oczywiście że tak, a teraz może masz ochotę na watę cukrową?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:16 pm

-Pod warunkiem, że pomożesz mi ją zjeść- powiedziała i ruszyliście razem w tamtą stronę. Czas leciał, nadszedł czas Baletu...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:17 pm

Poszliśmy oglądać balet, jednak moja uwaga zamiast na tancerzach występujących na scenie skupiała się głównie na mojej towarzyszce.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:19 pm

Twoja uwaga była skupiona... bardzo skupiona... Jak się jednak okazało, ona (i wiele innych par) nie mogły się skupić na występach. Gdy dostrzegł tego przewodniczący trupy aktorskiej powiedział, że występ zakończył się i wszystkie atrakcje- łącznie z Lovpokiem- są otwarte do użytku!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:21 pm

-Co to ten lovpoke..- zapytałem sam siebie w myślach.
-Tyle tych atrakcji.. to gdzie idziemy najpierw?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:25 pm

Filip

-Wszędzie gdzie ty, tam i ja- powiedziała i pocałowała cię soczyście- Osobiście troszeczkę zgłodniałam...

Uno

Carvancha wyskoczył z pokeballa i plusnął do wody. Nie było go już widać...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:42 pm

Poszedłem dalej szukać pokemonów na Safari..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:47 pm

Przez długi czas nic nie widziałeś. Nagle poczułeś dzwonek telefonu... Odebrałeś:
-Witaj. Z tej strony Płk. Tobajas z PSS. Mam dla ciebie ofertę. Udaj się prędko do opuszczonej fabryki samochodów w pobliżu Marmorii. Spotkamy się tam.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:49 pm

- Teraz jestem na Safari.. nie mam zamiaru stąd wychodzić.. - powiedziałem sam do siebie i udałem się dalej na Safari..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:52 pm

Pamętasz jak kiedyś spotkałeś policjant Jenny i wymieniliście się numerami telefonów? Właśnie dostałęś od niej SMS'a, że w opuszczonej fabryce przy Marmorii grasuje dziki Hydreigon, którego można złapać... Jest bardzo potężny, ale niebezpieczny dla tamtejszego otoczenia. Po odczytaniu wiadomości zauważyłeś w wodzie magickarpia.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:56 pm

- Hydreigon.. w dodatku nie bezpieczny, więc go nie złapie. Nie mam co sobie marzyć. Poza tym żeby tu wejść wydałem 50 $.. - popatrzyłem na Magikarpia i rzuciłem w niego balla.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:56 pm

Pokemon uniknął balla, który następnie uderzył w kamień i połamał się...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 7:58 pm

Poszedłem dalej szukać pokemonów..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 8:00 pm

Dotarłeś na mały skalisty wzgórek. Zauważyłeś, że na jego szczycie odbywa się walka. I to nie byle jaka... Sock vs Thor.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 25 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 25 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry