Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 8:43 pm

Grimer, trzymaj się chłopie. Teraz gdy Porygon nawiązał z tobą kontakt fizyczny nie powinieneś mieć żadnego problemu z trafieniem go sludge bomb. Strzelaj w niego aż trafisz, a potem zatruj go toxic. Shedinja, ty zajmij się Mimem który ci się przypatruje. Nie ma on żadnych silnych ruchów wiec atakuj poison sting. Jeśli zachowasz dobrą odległość przeciwnik powinien mieć ograniczone możliwości!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 8:52 pm

Grimer użył wskazanego przez ciebie ataku i powalił Porygona. Jeden przeciwnik z głowy. Koga stracił uśmieszek z twarzy i stał z zamkniętymi oczami oraz założonymi na krzyż rękoma. Shedinja podleciał do Mima i zaczął bić go skrzydłami. Nie używał poision stinga, bo nie potrzebował tego. Wygrałeś.
-Gratuluję ci. Wiedziałeś, ze te pokemony nie umią walczyć. Sprytne. Nadawałbyś się na ninje.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 9:01 pm

- Poszło.... zbyt łatwo. - Pomyślałem i zacząłem się rozglądać, ile osób oglądało naszą walkę i czy przybyło mi fanów. W końcu to było w centrum parmanii, a Koga jest tutaj bardzo sławny. Taka wygrana powinna być bardzo dobrą promocją produktu, czyli w tym przypadku moich pokemonów. - Bycie ninją to nie dla mnie, objąłem drogę trenera i będę się jej trzymał. To była na prawdę dobra walka - Wysunąłem rękę w stronę Kogi.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeCzw Paź 03, 2013 4:30 pm

Schowłem Turtwig i w zamian wypuściłem Grotle.
-Dobra Grotle zaczynajmy! Najpierw zaatakuj leech seed, a potem burzą liści! Uważaj na jej ataki, jak będziesz blisko złap ją Crunch!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeCzw Paź 03, 2013 5:55 pm

Shuzo
Koga uścisnął twoją dłoń i dodał.
-Bycie trenerem nie przeszkadza w praktykach ninja. Niektóre twoje pokemony bardzo by skorzystały na nauce strategi ninja. Zastanów się nad tym. Jeżeli spodoba ci się ta propozycja- darmowa propozycja- to idź do mojej siostrzenicy.
Koga odszedł w stronę CP, a tłumy go oblegały... Niestety twoje nadzieje okazały się złudne- nikt nie zajrzał do twojego straganu, ale znalazłeś na nim kartkę: "Spotkajmy się przy Wielkim Drzewie Kakun."

Filip
Grotl ruszył pędem na Musharnę, która momentalnie podniosła poziom wysokości ponad czubki drzew. Gdt twój pokemon zauważył jej posunięcie użył Leech Seed. Musharna uniknęła ciosu, ale nadchodząca burza liści z łatwością jej dosięgła. Pokemon w odpowiedzi użył hypnosis i uśpił Grotla.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeCzw Paź 03, 2013 5:59 pm

-łatwo nie przegramy! Grotle wstawaj! Wstawaj i atakuj wśpisz się po walce!
-Przydałby się poke=flet..- pomyślałem.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeCzw Paź 03, 2013 6:02 pm

Grotl nie obudził się. Twoje nawoływania nie przyniosły rezultatu. Musharna zaczęła ostrzeliwać go Psyhwavem. Grotl stawał się coraz słabszy. Przydałby się jakiś ciekawy trick, albo pobudka...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSob Paź 05, 2013 10:54 am

-Co robić.. co robić?! Myśl, co mu może pomóc.. owiele prościej by było jakby lunatykował... o czym ja myśle?! On się musi obudzić!
-Grotle co ty!? Przecież wiem że mnie słyszysz! Już nie raz przezwyciężałeś hipnozę! (a nawet przyciąganie..) Nie możesz się tak łatwo poddawać!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSob Paź 05, 2013 12:21 pm

Na wasze wspólne szczęście Grotl obudził się i momentalnie zaczął szykować się do Burzy Liści. Reakcja Musharmy była jednak szybsza i pokemon po raz kolejny selnie użył Hipnozy. Grotl zasnął i po kolejnej serii Psyhofal padł pokonany. Musharna wygrała
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSob Paź 05, 2013 3:27 pm

-Grotle mimo przegranej jestem zadowolony że przynajmniej byłeś w stanie się wybudzić.- Schowałem Grotle i wybrałem..
-Deewot pokaż się! Musisz nie daj się uśpić! Wodne wiertło potem ostra muszla! Dalej hydro pompa i strumień wody, a na koniec machanie ogonem! Po prostu ją zniszcz!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeSob Paź 05, 2013 3:43 pm

-Stój!- krzyknęła Ada przestraszona- Musharna już swoje zrobiła, nie będę nią dalej walczyć! Przyszła pora na mojego ostatniego pokemona! Panie i panowie... Oto... Axew!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 10:15 am

-Axew.. nie spodziewałem się pokemona smoka.. dobra Dewott użyj na nim machania ogonem! Potem użyj strumienia wody ale zamiast udeży w niego to przeleć nad nim i uderz go od tyłu ostrą muszlą!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 10:20 am

Dewott pomachał ogonem i spróbował zaatakować Axew strumieniem wody, ale pokemon przeskoczył nad nim i wkopał się w ziemię. Twój podopieczny w formie ataku użył strumienia wody w tunel co miało opłakany skutek. Axew wykopał się zaraz za nim, a poda trafiła prosto w Dewotta. Twój pokemon potoczył się do przodu, a smok podskoczył do niego i z bliska użył gniewu smoka. Dewott był mocno osłabiony, a cała bitwa trwała ledwo minutę- nawet nie miałeś czasu zareagować.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 10:29 am

-Dewott nie poddawaj się! Hydro pompą go dopóki jest blisko! Potem użyj wodnego wiertła, a na koniec ostrej muszli!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 5:00 pm

[Powoli ....]
Dewott użył potężnej Hydropompy trafiając Axewa prosto w twarz. Pokemon przekoziołkować pod drzewo. W tedy twój pokemon wykorzystał sytuację atakując wiertłem wodnym, a następnie ostrą muszlą. Axew był wyczerpany, ale w geście ostatniego ataku użył smoczego kła. Dewott wylądował obok ciebie i oba pokemony padły w tym samym momencie.
-Brawo Axew, twój skowyt banshee był perfekcyjny!- powiedziała Ada przywołując pokemona- A ty Filip... pokazałeś jaki jesteś męski. Chodźmy. Nadchodzi czas otwarcia festymu miłości.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:22 pm

Wchodzę do miasta i idę do strefy Safari..
(Wiem że będę tego żałował przy twoich odpisach..)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:25 pm

(hue hue xD jedynie spotkasz moją znajomą Hydreigon xD A ona obcych nie lubi xD)
Jesteś na safari.. Musisz zapłacić 50$ i masz tylko 48h w strefie. Po czym przyjdzie i coś cie wykopie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:27 pm

Idę poszukać jakichś pokemonów w okolicy..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:28 pm

Na razie nic się nie ukazuje.. Panuje tu cisza.. I to dziwna cisza..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:30 pm

Idę dalej szukać jakichś.. gdzieś muszą być.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:33 pm

Coś ugryzło cie w nogę.. I potem w drugą.. Zauważyłeś, że wszedłeś w jakąś płytką rzekę.. A Carvanhy próbują ci obgryźć kostki..
(buhahahaa!)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:35 pm

Wychodzę szybko z tej rzeki i idę poszukać jaskini mamy Skorupiego czyli Drapiona..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:36 pm

Carvanhy nie chcą odczepić się od twoich kostek.. Jednak widząc, że są z dala od wody puszczają cie i "biegną" do niej..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:37 pm

Rzucam w jedną safari ballem xd
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitimePon Paź 07, 2013 5:51 pm

[Z Dewottem tylko szybka walka wchodzi w grę..]
-Nie martw się Dewott, następnym razem wygrasz- powiedziałem do mojego pokemona i schowałem do balla.
-Nie wiem kiedy ty łapiesz te pokemony..- powiedziałem do Ady z uśmiechem. Znów zaskoczyła mnie nowym pokemonem..
-Masz rację chodźmy na ten festyn.- Chwyciłem dziewczynę za rękę i ruszyliśmy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 24 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 24 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry