Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 3:34 pm

Zauważyłeś, ze na miejscu zegara lewituje Musharna. Ten sen nie był sam z siebie... To sen stworzony przez pokemona. Ale czyj to pokemon? Wstałeś spod kołdry i znalazłeś się w bardzo ciekawej sytuacji... Szybko wróciłeś pod pościel. Na przeciw miejsca w którym wstałeś z łóżka stała Ada gotowa do drogi, a ty spałeś w samy bokserkach i to z rozpiętym rozporkiem... Zarumieniłeś się cały, ale z drugiej strony...
-Spokojnie kotku- powiedziała uspokajająco Ada- Pamiętasz sen? miło nam tam było... oto moja Musharna. Dzięki niej znalazłeś się w moim śnie, więc... widziałam cię już w "ciekawszym" stanie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 3:38 pm

-Kiedy ją złapłaś?- Spytałem zaskoczony. W pierwszej chwili trochę się wkurzyłem za grzebanie w mojej głowie, ale w sumie.. nie było w tym nic złego. Szybko się ubrałem.
-Poczekaj chwilkę, musze wymienić pokemony. Szybkim krokiem podeszłem do maszyny do wymian i zamieniłem Raichu na Turtwig.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 3:53 pm

-Musharnę złapałam, gdy czekałam z dziadkiem na twój powrót- powiedziała Ada co chwila zerkając na twoje ciało.
Po wymianie pokemonów wyszliście trzymając się za ręce. Zauważyłeś, że na wprost wyjści z CP pojawiło sie ogłoszenie. Podeszliście bliżej i odczytałeś na głos:
"Festyn miłości.
Rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20.00 na głównym placu.
W planie:
Balet Jezioro Swann
Tunel zakochanych
Stoiska z wymianą pokemonów
Spa dla ludzi i pokemonów z opcja dla par

Stowarzyszenie Riddifaget"
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 3:57 pm

-Czy uczynisz mi ten zaszczyt i pójdziesz ze mną?- Zapytałem Ady patrząc w jej piękne oczy.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 3:59 pm

-Nie muszę ci odpowiadać mój ty Trenerze- powiedziała słodko i cię pocałowała w usta.
Zanim festyn zacznie się wieczorem, więc macie cały dzień dla siebie i waszych pokemonów.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 4:00 pm

-Wiesz, przydałoby się potrenować moim pokemonom.. może pójdziemy do parku i tam potrenujemy?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 4:02 pm

-A którym jeżeli mogę wiedzieć kotku?- spytała po drodze dziewczyna- Ja potrenowałabym z moją Mudkip- niedługo jest konkurs pokemon, więc musimy wymyślić ciekawe kombinacje.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 4:06 pm

-Dewott i Grotle znają po jednej kombinacji, ale raczej Mudkip ich nie opanuje.. no ja muszę podszkolić Turtwig i Hoothoot. Kolejna sala w jakiej chce walczyć o odznakę to sala typów ziemnych więc.. typ trawiasty się przyda.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 4:13 pm

-Aha. Spokojnie moja Mudkip może walczyć z twoim Turtwigiem- powiedziała Ada- Robi się zimno...
Po tych słowach zdałeś sobie sprawę, że Ada nie ma na sobie nic oprócz bielizny, krótkich spodenek i koszulki na ramiączkach.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 4:20 pm

Zdjąłem bluze i podałem Adzie. Doszliśmy w końcu do parku gdzie wypuściłem Grotle i Turtwig.
-Przed walką chce żeby poznała jeden atak.- Powiedziałem do Ady po czym zwróciłem się do Turtwig i Grotle.- Turtwig, chciałbym żebyś nauczyła się gryzienia. Grotle ty masz za zadanie jej w tym pomóc, doskonale znasz ten atak, nie jest on trudny.. Turtwig musisz po prostu mocno ugryźć przeciwnika, więc tym razem ja będę przeciwnikiem.- Wystawiłem ramie do przedu. - Grotle, ty zaprezentuj na pniu, twojej szczęki to ja się boje, jeszcze paniętam jak mnie urzarłeś przy nauce chrupania..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 5:44 pm

-O nie kochaniutki. Jak już ktoś ma cię gryźć to ja!- powiedziała stanowczo Ada- Niech pogryzie kukiełkę.
Ada wezwała Musharnę i kazała jej użyć Kukiełki. Na trawie pojawiła się szara Musharna- kukła. Turtwig ewidentnie nie wiedział, ze to nieżywe.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 5:46 pm

[moja turtwig jest samiczką]
-Ehm.. no dobra.. więc Turtwig ugryź te kukłę z całej siły. Ten atak naprawde nie jest trudny i liczę że szybko go opanujesz.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 5:49 pm

Żółwica podbiegła do szarej masy i ugryzła ją na tyle mocno, że nie widać było żadnego śladu...
-Poczekaj- powiedziała dziewczyna podchodząc do obiektu. Podała Turtwig liść, który ewidentnie jej smakował, ale był twardy. Następnie położyła takie liście na kukle- Teraz ugryź ją tak, tak jakbyś chciała pogryźć te liście!
Turtwig naprężyła się i ugryzła. Atak był prawie idealny, bo kukła była pęknięta, a liście połamane (tak się mówi?).
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 5:54 pm

[nwm]
-Dzięki- uścisnąłem Adę w podzięce.
-No Turtwig prawie ci wyszło włóż w to nieco więcej siły, wiem że uwielbiasz walki, ale żeby dobrze walczyć trzeba dużo trenować. Ciebie też się to tyczy Grotle..- spojrzałem na mego startera wymownie.
-No jeszcze trochę, rozwal te kukłę, a potem zjedz sobie te listki..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 6:15 pm

Turtwig ujrzała jak grotl odgryzł pieniek... Wykonała kilka razy atak. Tym razem szło jej lepiej. Jeszcze musicie poćwiczyć.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 6:23 pm

-No już idzie ci naprawdę dobrze. A teraz z całej siły, ugryź tak mocno jak jeszcze nigdy wcześniej. Grotle masz może dla niej jakieś wskazówki jako fachowiec?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 29, 2013 7:26 pm

Grotl pochylił głowę i mruknął. Turtwig podskoczyła i spadając ugryzła tak, że kukła rozpadłą się na kawałki. Brawo opanowałeś Bite!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimePon Wrz 30, 2013 5:19 pm

-Brawo.- Przykucnąłem przed Turwig i w nagrode dąłem jej mufinke po czym podeszłem do Grotle i również jemu wręczyłem przysmak.
-Prosze eksperie mój i się nie dąsaj.- Powiedziałem do niego po czym zwróciłem się do Ady.
-To co, walczymy?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimePon Wrz 30, 2013 6:56 pm

Dziewczyna bardzo podekscytowana stanęła w odległości kilkunastu metrów od ciebie. Walka miała być 3x3. Pierwszy pokemon twej ukochanej to Mudkip. O wiele większy od twojego z kokardką przy płetwie głowowej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 01, 2013 4:24 pm

-Niezależnie od mojego wyboru walka nie będzie fair..- pomyślałem- aco tam, damy jej fory.- Uśmiechnąłem się sam do siebie i wypuściłem Turtwig.
-Turtwig zacznij od akcji, ale w osatniej chwili zamiast w uderzyć w Mudkip, odskocz w bok i wtedy zaatakuj absorbcją!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 4:16 pm

-Mudkip taniec! Pokaż jak lubisz hiphop!- powiedziała do pokemona Ada.
Turtwig użyła akcji, ale mudkip była lepiej przygotowana. Gdy zobaczyła zmierzający w jej stronę pocisk wykonała gwiazdę, a potem zaczęła obracać się na plecach wjeżdżając w Turtwig. Twój pokemon odbił się i uderzył w drzewo.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 4:50 pm

-Turtwig nie poddawaj się! Teraz użyj absorbcji, a potem akcji, jeśli spróbuje atakować przeskocz ten atak, i wtedy zaatakuj gryzieniem!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 4:53 pm

-Mudkip zróbmy imprezkę plażową!
Turtwig celnie zaatakowala absorb, ale w następnej chwili oberwala bąbelkami. Mudkip zaczęla obracać się wypuszczając bąbelki.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 5:02 pm

-Turtwig schowaj się za drzewo i poczekaj aż skończy ten bąbelkowy wir! Kiedy już to się stanie wyskocz na nią akcją, a chwile po tym uderz absorbem!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 02, 2013 7:54 pm

Twoja żółwica ukryła się, a gdy przeciwniczka zakończyła swoją turę, błyskawicznie wyskoczyła akcją- idealną akcją. Mudkip przewróciła się i chociaż była zdolna do dalszej walki Ada wycofała ją.
-Brawo kotku!- krzyknęła do ciebie- Brawo Turtwig! Filip przywołaj ją niech odpocznie. Jeden zero dla ciebie.
Po tych słowach dziewczyna posłała ci buziaka i przyzwała Musharnę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 23 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry