Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:40 pm

- Czy ja wyglądam na kłusownika i czy mam gdzieś sieć czy coś w tym stylu ? Lub broń ? - popatrzyłem się na nich nieco znużony..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:40 pm

-Przyznajesz się czy nie?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:43 pm

- Nie przyznaje się, dowodów że nim jestem nie macie..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:44 pm

-Co powiesz na chip pod skórą Ryhorna. W miejscu rany. Na chipe jest twoje imie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:52 pm

- Moje imię wiele osób nosi. To zwykły przypadek. Gdybym kłusował nie ujawniałbym się tak łatwo i nie szedł z nim do tutejszego PC..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:54 pm

-Tak? To czemu na chipie jest twoje zdjęcie?
Tobajas usunął się w cień. Zauważyłeś Jenny, która rzuciła chip na stół. Zauważyłeś, że wygląda jak element twojego pokedexa.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:58 pm

- Tak, i byłbym taki głupi żeby dawać zdjęcie na chipie swoje. Żeby mnie złapano... Proszę was.. Każdy mógł mnie sfotografować i dać je.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:00 pm

-Mamy wyniki DNA. I to DNA należy do ciebie lub osoby blisko spokrewnionej- stwierdziłą Jenny
-Teraz masz przesrane chłopcze- powiedział Tobajas.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:05 pm

- DNA ? Jakie DNA.. niby skąd.. powtarzam że pierwszy raz go widziałem i chciałem mu pomóc.. Miałem go zostawić tam.. może przez przypadek dotknąłem tego chipa i stąd moje DNA..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:09 pm

Tobajas podszedł do ciebie i założył ci na nadgarstek dziwną bransoletę.
-Od teraz widzimy i słyszymy to co ty. Jesteś bardzo podejrzany...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:10 pm

- Róbcie co chcecie.. Mogę już iść ?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:12 pm

-Tak. Ale masz zakaz przebywania w miejscach strzeżonych, np. Safari.
Zostałeś milutko odprowadzony do drzwi.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:14 pm

- Kiedy niby będę mógł to zdjąć.. ? - spytałem na koniec, gdy miałem wychodzić..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:15 pm

Nie dostałeś odpowiedzi. Na pokedexie pojawiła ci się wiadomość. Było to zdjęcie mapy z zaznaczoną Wertanią.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:17 pm

- Hm.. dziwna wiadomość.. Pójdę tam, lecz najpierw sprawdzę co z Rhyhornem.. - poszedłem do CP..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:18 pm

Siostra Joy nie wpuściła cię do środka i nie chciała udzielić ci żadnych informacji.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:20 pm

- Wpuść mnie, chce wymienić pokemon.. - puściłem ściemę..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:43 pm

Joy nie wpuściła cię do środka i przyzwała Machampa jako strażnika.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:44 pm

Poszedłem stamtąd i wyszedłem z miasta (PMM)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 11:02 am

-Dziękuje, zastanowimy się jeszcze nad zamówieniem.- Odpowiedziałem do kelnera wypuszczając Mudkipa.
-Niech ma nagrodę za walkę w sali..- pomyślałem. Usiedliśmy z Adą do stolika i zająłem się przeglądaniem menu i cen pamiętając o moim "limicie" finansowym.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 2:13 pm

Filip
Ada siadła na przeciw ciebie. Zachowywała się należycie jak na to miejsce. Czekała aż wybierzesz, żeby móc ci powiedzieć co ona by chciała- ty płacisz, ty zamawiasz.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 2:21 pm

Po chwili zdecydowałem już na co mam ochotę.
-I co, zdecydowałaś się?- Zapytałem Adę.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 2:25 pm

-Tak kociaczku. Jeżeli nas na to stać to poproszę Rybę po Mudkipwemu. Dla uczczenia waszej wygranej- Ada uśmiechnęła się.
Zajrzałeś do menu i spostrzegłeś, że to wyjątkowo tania potrawa, ale skoro Ada ją chciała... Zawołałeś kelnera.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 2:29 pm

-Proszę raz potrawkę scizora i raz rybę po mudkipowemu.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:52 pm

-Już podaję- powiedział kelner i oddalił się.
Zajrzałeś przez ramię w stronę zagrody dla pokemonów, które sobie jadły i gadały o czymś...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 32 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 32 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry