Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 8:01 pm

(Sawk vs. Throh - chyba o te chodzi)
Przypatrywałem się tej walce z ukrycia..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 8:04 pm

[tak masz rację... nigdy nie pamiętam]
Po chwili walki Throh upadł, a Sawk ukłonił się przed nim i zaczął iść w twoją stronę- oczywiście nieświadomy, że tam jesteś...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeWto Paź 08, 2013 8:05 pm

Wychyliłem się z ukrycia. - Bardzo dobrze walczysz Sawk. - powiedziałem do pokemona.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:01 pm

Pokemon w pierwszym odruchu automatycznie ustawił się w gotowości bitewnej. Gdy zorientował się, że mu gratulujesz pokłonił się i napiął biceps. Chyba się usieszył z komplementu.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:05 pm

- Jesteś pewnie głodny co nie ? - wyciągnąłem jagody i podsunąłem mu..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:06 pm

Pokemon naciągnął pas na stroju i odsunął twoją rękę. Dawał ci znać, że jest na diecie... Wyglądał na ważniaka, ale bardzo silnego ważniaka.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:08 pm

- Co powiesz na wyrwanie się z tego Safari ? - powiedziałem do pokemona..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:09 pm

Pokemon podrapał się po brodzie. Nie do końca zrozumiał o co ci chodzi.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:13 pm

- Dobra, nie ważne. Chodziło mi czy chcesz do mnie dołączyć.. ale wątpie w to. Radzisz sobie sam doskonale. Chociaż pokemon taki jak ty bardzo mi by się przydał..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:17 pm

Pokemon podrapał się po głowie po czym wyciągnął do ciebie dłoń.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 5:22 pm

- Hmph.. - popatrzyłem nie pewnie na to że wyciągnął dłoń. Musiał być jakiś haczyk, więc ostrożnie zbliżałem się do uścisku dłoni.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 9:41 pm

Pokemon zacisnął dłoń na twojej i delikatnie pomachał ręką przy okazji uśmiechając się. Sawk był zadowolony z twojej propozycji.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 9:44 pm

- Jesteś pewien że tego chcesz ? No dobra.. - dotknąłem go safariballem.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 9:45 pm

Pokemon wleciał do kuli, a po krótkim wirowaniu trafił do twego boxa.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 9:48 pm

Poszedłem dalej zadowolony że mam jednego z moich poszukiwanych. Dalej szukałem pokemonów..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 9:49 pm

Dotarłeś w dziwny zakątek. Pomimo drzew było bardzo głośno. nie było widać żadnych pokemonów, ale miałeś wrażenie, że ktoś cię obserwuje.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 9:52 pm

Szedłem więc dalej przed siebie. Rozglądałem się tu i ówdzie czy aby niema gdzieś śladów czy czegoś co by wskazywało na obecność pokemonów..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeSro Paź 09, 2013 10:15 pm

W pewnym momencie usłyszałeś pomruki. Całe mnóstwo pomruków dookoła ciebie. Rozejrzałeś się. Wszędzie dookoła były Duranty! na ziemi, pod liśćmi, w krzakach, na drzewach. Cała plaga Durantów- złych durantów.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 1:15 pm

- Hehe, jak się macie Duranty.. - pomachałem im i zacząłem dość szybko iść jak najdalej przed siebie..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 2:03 pm

Po pierwszym kroku spostrzegłeś, że Durnaty zablokowały ci wszelką drogę ucieczki! Dodatkowo były bardzo agresywnie nastawione. Nie przepuszczą cię! Mało! Nie pozwolą ci przeżyć! Musisz walczyć!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 3:16 pm

Próbowałem je staranować, gdyż nie mogłem wypuścić pokemonów.. ;p
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 3:33 pm

Gdy przedarłeś się przez pierwszy rząd Durantów zauważyłeś, że przed tobą ustawił się mur z połamanych drzew! Nie jesteś wstanie się po nich wspiąć, a Duranty zaczęły schodzić w jeszcze większych ilościach.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 3:43 pm

Nie mając innego wyjścia próbowałem jakoś mimo wszystko się po nich wspiąć..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 3:48 pm

Nic z tego. Duranty zaczęły ustawiać się na sobie robiąc mur. Otoczyły cię.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitimeCzw Paź 10, 2013 4:13 pm

Czekałem na jakiś cud, bo tylko to mogło mi pomóc..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 26 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 26 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry