Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:59 pm

Uno
Wszedłeś na górską ścieżkę. Robi się bardzo ciemno. nic nie widzisz na dalej niż 20 metrów. Dodatkowo zaczyna padać deszcz...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:00 pm

Szukam jakiegoś ciepłego schronienia.. domu albo jaskini..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:01 pm

A lewej strony masz niemal pionową ścianę. Z prawej bardzo stromą przepaść. Musisz coś wymyślić, bo niema tu śladu ludzkości... oprócz ścieżki.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:04 pm

Więc idę dalej ścieżką.. jako iż nic nigdzie niema..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:08 pm

Uno
Zaczęło mocno lać... Musisz szybko coś zrobić. może namiot z kurtki?

App
Pokemon stanął przed tobą i podskoczył wesoło, ale nie pokazał żadnego ataku. Może powinnaś wydać konkretną komendę?
Powrót do góry Go down
Gomamon

Gomamon


Liczba postów : 56
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:09 pm

No nie wiem nie wiem.. Może na początek pokażesz pluskanie (splash)?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:10 pm

Ubrałem kaptur i szedłem dalej wzdłuż ścieżki, ignorując sobie deszcz. Patrzyłem za jakimiś znakami i cywilizacją..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:13 pm

Uno
Zrobiło się bardzo ślisko, a ze zbocza góry zaczęły spadać odłamki kamieni. Zauważyłeś, że deszcz powoli przeradza się w burzę... i to z piorunami!

App
Pokemon uśmiechnął się po czym doskoczył do pobliskiego krzaka. Jednym uderzeniem strzepnęła wszystkie liście. Mocny atak.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:15 pm

Miałem to gdzieś też i szedłem dalej, patrzałem za schronieniem..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:21 pm

Dotarłeś na wysuniętą półkę skalną. Zauważyłeś sztuczny dach. Postanowiłeś się pod nim skryć przed deszczem i przespać noc. [odpis jutro albo po 21]
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 6:22 pm

Kucnąłem i patrzyłem jak pada i grzmi, mając nadzieje że szybko to się skończy..
Powrót do góry Go down
Gomamon

Gomamon


Liczba postów : 56
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 7:16 pm

MMM Całkiem zacny atak, poszukajmy jakiś smoczych lub lodowych pokemonow w jakiejs jaskini, o ile jakas jaskinie znajdzemy
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 9:42 pm

Uno
Usiadłeś opierając się o skałę i zasnąłeś. Następnego dnia budząc się zobaczyłeś autobus, który stał z otwartymi drzwiami. Obok ciebie siedział kierowca.
-Może chcesz się przejechać?-spytał.

App
Wędrowałyście przez okoliczny las kilka razy gubiąc się lub trafiając z powrotem w to samo miejsce. Nagle dotarłyście do jeziorka całego pokrytego liliamy wodnymi. Jedna z nich podpłynęła do was.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 9:46 pm

- Nie dzięki, przejdę się. - powiedziałem do kierowcy. I udałem się dalej piechotą.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 10:49 pm

Uno
Po 5 kilometrach uświadomiłeś sobie, że masz do pokonania jeszcze 7 gór. Żałowałeś, że nie skorzystałeś z podwózki. Usłyszałeś ryk. Na drodze stanął ci Bastiodon.
Powrót do góry Go down
Gomamon

Gomamon


Liczba postów : 56
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 11:06 pm

Mmm ciekawe co to.. - Czekam z niecierpliwością aż to coś podłynie
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 11:26 pm

No więc ruszajmy. Bellosom i Roselia wy możecie zostać. Milotic odpocznij powrót! Podążam za swymi 2 kwiatkami oraz dzikim nidokingiem w głębokim zastanowieniu... (Ciekawe gdzie on może mnie prowadzić? Lepiej zachować czujność...) Trenerka unosi swoje królicze uszy, by wyraźnie słyszeć każdy szept, szelest, a nawet podmuch wiatru. Podlece kawałek... Zaczyna lewitować machając swymi uszkami jednak pamiętając, że to trochę męczące.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 2:25 pm

Lopunny
Nidoking szedł cały czas. Minęliście kilka pojedynczych domów. Po około 10 kilometrach marszu dotarliście na górski stok. Był dość stromy, ale pokemon prowadził was pod jego górę. Gdy po 20 minutach niemalże wspinaczki stanęłaś na granicy polany pełnej wielobarwnych róż. Pośrodku łąki, czy też ogrodu stał pomnik. Nie mogłaś zidentyfikować kształtu, bo byłaś za daleko. Nidoking warknął i ręką wskazał na rzeźbę.

App
Lilia będą zaraz obok ciebie obróciła się kilka razy. Woda plusnęła w górę, a ty byłaś zmuszona odkręcić głowę, żeby nie zmoczyć twarzy. Gdy odwróciłaś się z powrotem na trawie stał Lotad. Okazało się, że wszystkie lilie to Lotady. Pewnie sobie odpoczywały.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 3:38 pm

- Hej.. co cię tu sprowadza..? - spytałem pokemona i czekałem aż pewnie mnie zaatakuje...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 4:12 pm

Popyla przez drogę rowerową do Wertanii..
Powrót do góry Go down
Gomamon

Gomamon


Liczba postów : 56
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 4:12 pm

Całkiem ciekawy pokemon.. - Pytam Lotada czy ma ochote na walke z Buneary
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 4:51 pm

Hmm..? O co chodzi? Tym razem z wytłumaczeniem nie będzie tak łatwo... Bellosom rysuje na piasku, a tutaj na tej kwiecistej łące nie ma jak tego zrobić. Przydała by się Espeon i jej telepatia, ale niestety została w Centrum Pokemon. Tak czy inaczej pozostaje mi się lepiej przyjrzeć temu posągowi. Bellosom, Roselia podejdźmy bliżej, lecz ostrożnie w końcu nie chcemy zniszczyć żadnego kwiatka już więcej. Prawda?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 5:09 pm

Uno
Pokemon stanął sztywno i blokował ci drogę. Nie przejdziesz tędy tak łatwo. Jedynym twoim pocieszeniem jest to, że kierowca autobusu powiedział, że zostanie tam na wszelki wypadek.

Lup
Twoje pokemony nie ruszyły się z miejsca. Zauważyłaś, że Nidoking też nie wchodzi w kwiaty. Ta łąka musi być... objęta jakąś blokadą. Musisz przywołać pokemony, albo iść bez nich. Zauważyłaś, że w powietrzy latają Butterfree, które też się "blokują". Coś jest nie tak.

App
Pokemon obrócił się po czym wskoczył do wody. Pozostałe lotady wyszły z niej i ustawiły się na brzegach zbiornika tworząc arenę. Pokemon zgodził się na walką, ale na jego zasadach. Woda to plus dla lodu, ale może też przeszkodzić.

Lugio
Droga jest prosta i nic ci nie przeszkadza. Na niebie widać sporą ilość chmur, ale na deszcz się nie zapowiada.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 5:10 pm

Gna do Wertanii dalej.. Drogą rowerową powinna tam dotrzeć o wiele szybciej.. A przynajmniej taką miała nadzieję..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 5:10 pm

Wróciłem się do tego kierowcy autobusu, chociaż wiedziałem że będą po tym kłopoty..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry