Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:40 pm

Spokojnie zdobędziemy ci nowy kwiatek... Poza tym atakowanie mnie nie było by mądre... Zza pleców trenerki wypełznął wielki wodny pokemon (Milotic). Może lepiej powiedz Bellosom co to za kwiat, a ona mi to rozrysuje? Pomożemy ci z przyjemnością w twoim kłopocie. I dlaczego stanąłeś nade mną z tym swoim kwiatem, gdy się opalałam???
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:47 pm

Wyszedłem z Parmanii i udałem się do Wertanii, gdzie pokazała mi ta dziwna wiadomość..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:48 pm

Lopunny
Pokemon chrząknął i zaczął iść. Po kilku krokach obrócił do was łeb. Chce żebyście poszły z nim. Twoje pokemony zostawiły kwiatek i ruszyły w kierunku wielkiego pokemona.

Uno
Po przejściu około 8 kilometrów dotarłeś do wysuniętej nad jezioro polany. Nie było tu drzew i krzewów, a w odległości mniej więcej 3 kilometrów przed tobą rozpościerały się góry. Niestety nie były w żadej sposób zaznaczone na mapie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:51 pm

Poszedłem szukać jakiegoś drogowskazu czy innej poszlaki, gdzie mam teraz iść. Miałem zamiar szybko dotrzeć do Wertani i sprawdzić dlaczego dostałem tą wiadomość.. Może to wyjaśni całą sprawę z Rhyhornem..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:53 pm

Uno
Dotarłeś do małego mostku pełnego dziur. Wyglądał jakby kiedyś szła po nim kolej wąskotorowa. Woda pod nim jest dość głęboka i rwąca.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:58 pm

Spróbowałem przejść jakoś po tym mostku na drugą stronę. Powoli i ostrożnie robiłem kolejne kroki..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 3:59 pm

Uno
Przeszedłeś. Po drugiej stronie przy barierce zauważyłeś ogłoszenie: "Nie przechodzić. Teran s...." Dalej było urwane.
[musze kończyć]
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 4:02 pm

- Pewnie teren strzeżony.. muszę iść gdzie indziej.. - pomyślałem i sam nie wiem gdzie miałem się teraz udać.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 4:28 pm

Dotarłeś do następnego mostu, ale w znacznie lepszym stanie. Zauważyłeś tabliczkę. Żółty trójkąt z czarnym kółkiem i trzema liniami... Zauważyłeś w odległości 50 metrów od siebie dziwnego pokemona. Był podobny do Rataty, ale większy i czarny.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 4:34 pm

Sprawdzam dexem co to za pokemon, przez most nie przechodzę bo żółty trójkąt zawsze oznacza kłopoty..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:15 pm

Trójkąt jest po twojej stronie. Pokedex nie może rozpoznać tożsamości pokemona, bo jest zbyt daleko.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:16 pm

Podchodzę bliżej żeby dowiedzieć się tożsamość pokemona..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:18 pm

Zauważyłeś, że to zwykły Ratata... Prawie... Jego sierść była wypłowiała, a w wielu miejscach widać było pęcherze od oparzenia.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:20 pm

- A fuj.. skąd to on ma to ja wole nie wiedzieć.. - popatrzyłem na lewo i prawo. Szukałem drogi do Wertanii cały czas.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:26 pm

Zauważyłeś, że w oddali, u podnóża góry zaczyna się polna, wydeptana droga. Dodatkowo było tam widać mały przystanek autobusowy. Może to dobra poszlaka?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:28 pm

Podszedłem więc sobie tam, sprawdzić gdzie prowadzi droga i pójść wzdłuż jej..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:30 pm

Po drodze zauważyłeś jeszcze wiele innych pokemonów podobnych do Rataty. Wypłowiała, ciemna sierść lub skóra. Pęcherze oparzenia na ciele. Zastanawiające...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:32 pm

Podszedłem do któregoś i spytałem skąd te poparzenia itp.. Może mogłem im pomóc czy coś..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:36 pm

Podszedłeś do Raticate. Gdy zbliżyłeś się dostatecznie blisko przypuścił atak. Był nadzwyczaj agresywny, a z ust zaczęło mu się pienić... Przywołałeś Typhlosiona, który jednym machnięciem łapy powalił przeciwnika. Zauważyłeś, że podczas uderzenia pękł pęcherz na jego skórze i wydostała się szara substancja. Część z niej przykleiła się do łapy twojego pokemona, ale nic nie robiło...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:39 pm

- Typhlosion chodźmy cię przemyć, nie wiadomo co to jest.. - rzekłem do pokemona i szukałem czystej rzeki..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:40 pm

Rzeka jest prawie dwa kilometry w stronę przeciwną od waszej drogi. Czy jesteś pewien, że chcecie wrócić? Stracisz w ten sposób resztę dnia, którego niewiele ci zostało.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:42 pm

Wycofałem pokemona i poszedłem w stronę Wertani, olewając te pokemony zanieczyszczone..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:43 pm

Dotarłeś do przystanku autobusowego. Według plakatu za godzinę (czyli o 20) powinien przyjechać autobus. Czekasz? Czy idziesz dalej?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:45 pm

Idę dalej nie czekając na autobus, pewnie robię błąd ale trudno. Wole się przejść piechotą..
Powrót do góry Go down
Gomamon

Gomamon


Liczba postów : 56
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeWto Paź 15, 2013 5:57 pm

Wyszłam z miasta.. Buneary, pokaż mi jakieznasz ataki?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 22 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry