Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość



Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 3:56 pm

Idę poszukując pokemonów w kierunku Marmori.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 3:57 pm

Morten
Szukasz jednak po drodsze nic nie znajdujesz. Buizel i reszta idą za tobą. Widzisz Marmorię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 3:58 pm

Wędrujemy sobię dalej szukając pokemonów.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 4:00 pm

Nic nie znajdujesz. Buizel mówi że odgłosy z Marmorii powodują że Buizel nie słyszy pokemonów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 4:02 pm

-Tam będziesz walczyć w sali pokemonów ziemnych, pośpieszmy się.- Powiedziawszy to przyśpieszyłem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 4:04 pm

(a nie kamiennych?)
(nie wiem czy chciałeś wchodzić do Marmorii więc w razie błędu mnie popraw)
Jesteś w Marmorii.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:09 pm

Dagi
Tym światełkiem był Lampert siedzący w jaskini.. Krył on się przed deszczem..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:10 pm

nie dziwię mu się on jest przeciez lampą dziwne by było jak by szedł do deszczu
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:12 pm

Dagi
Lampert lekko przestraszył się na twój widok i wysłał w twoją stronę ogniki z myślą, że się przestraszysz.. Chodź nie były one aż tak straszne.. Musiał być wyczerpany..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:14 pm

podszedł do neigo i powiedział
wypij to pomorze ci
dał mu potion
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:17 pm

Dagi
Pokemon wypił Potiona.. I to prawda.. Poczuł się lepiej... I trochę ci zaufał..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:20 pm

wiedzialem że to ci powinno pomóc nie musisz mi dziękować
usmiechnął się
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:21 pm

Lampert i tak nie chciał dziękować.. To nie w jego stylu..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 6:39 pm

widzę że jesteś stanowczy uważaj na siebie
podszedł do wejścia do jaskini by zobaczyć pogodę
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 7:28 pm

Lało nie miłosiernie.. Pogoda nie miała ochoty się zmienić.. A Lampert powiedział.. A raczej pokazał.. Byś tu z nim został.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 8:01 pm

jak widać nie mam wyjścia
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 9:40 pm

Wspiąłeś się na mur, co mówiąc na marginesie nie było łatwe, ale grunt że się udało. Rozejrzałeś się wokoło jednak nic nie widziałeś, wprawdzie mgły nie było, ale było gorzej, padał deszcze tak obfity że nie było widać nic. Nagle zawiał mocny wiatr i spadłeś na dół, byłeś po drugiej stronie muru, tu było mniej wody, ale od deszczu już tworzyły się kałuże, byłeś upaprany błotem, powoli się podniosłeś i zobaczyłeś że przygląda ci się Podróż między miastami - Page 31 194f
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 9:48 pm

- Hej mały, wprowadzisz mnie z tego miejsca. Proszę.. - rzekłem do pokemona i czekałem na reakcje..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 9:53 pm

On najpierw cię obmył water gun, a potem pokazał byś poszedł za nim i ruszył w bliżej nieokreślonym kierunku, po chwili zobaczyłeś kontury jakiegoś budynku wyłaniające się z deszczu.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 9:56 pm

- Dzięki Wooperze, ale co to za budynek ? - spytałem pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 10:02 pm

On nic nie odpowiedział, szliście dalej, a teren robił się coraz bardziej podmokły, w końcu doszliście do drzwi. Okazało się że był to dworek, a raczej jego ruina, weszliście do środka i aż cie zatkało. Było tam pełno pokemonów, głównie wymiarów Woopera, ale też kilka większych, poszliście na piętro, tam były głównie pokemony ogniste, pokazał ci byś usiadł koło jakiejś Quilavy, chyba chciał cie osuszyć bo byłeś przemoczony do suchej nitki...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 10:04 pm

Lekko zdziwiony rozejrzałem się na prawo i lewo jakie znajdują się pokemony tutaj i patrzyłem na to co tu robią takiego.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 10:10 pm

Większość po prostu siedziała lub rozmawiała, były tu najróżniejsze gatunki ty byłeś już prawi suchy, siedziałeś teraz oparty o ścianę, Wooper który cię tu przyprowadził znikł gdzieś w tłumie. Większość pokemonów patrzyła na ciebie nieufnie, wrogo, lub ze strachem, a nieliczne jak na kosmitę, zupełnie, jakby nigdy wcześniej nie widziały człowieka. Żaden jednak cię nie wyganiał, ani nie atakował. Jeden Audino nawet podał ci jagodę, ale po chwili również znikł w tłumie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 10:24 pm

Zeskanowałem pokedexem parę pokemonów po czym wypuściłem moje pokemony na zewnątrz.
- Idźcie sobie pobyć z tymi pokemonami. - powiedziałem swoim pokemonom i czekałem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 10:28 pm

Zeskanowałeś Chanmandera, Riolu, Ponyte, Arona i Tepiga. Twoje pokemony rozeszły się, został tylko Typh, który zagadał się z Quilavą, tą która cię przed chwilą osuszyła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 31 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry