Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:03 pm

- Zdobyliśmy nowego przyjaciela Fennekin. Jedźmy dalej... - Wraca na drogę i jedzie w stronę wielkiego łowiska. (sorki że takie krótkie ale zad. dom. robię xD)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:19 pm

-Feenkin ucieszył się, jego futerko było nieco mokre od deszczu, ale jemu to chyba nie przeszkadzało. Ruszyliście dalej i niedługo po tem mineliście znak. "Łowisko 500m" Feenkin nie wiedział cy to daleko czy nie, więc na wszelki wypadek udał że nie zauważył, jednak ty wiedziałeś że dojedziesz na miejsce lada chwila.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:24 pm

Staram się jechać coraz szybciej. Dalej się uważnie rozglądam. Ruszam nogami coraz szybciej i mocniej. Chwyciłem mocniej pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 7:33 pm

Szybko dotarliście na miejsce, zatrzyał cię strażnik i kazał zdjąć rolki, a potem pokazać wędkę. Zrobiłeś co kazał i po chwili wpuścił cię na łowisko i dał pięć specjalnych balli, oraz życzył powodzenia. Wskazał ci środkową ścieżkę którą żekomo miałeś dojść na odpowiednią część łowiska.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:09 pm

Jadę na szybkich rolkach na łowisko i przy okazji szukam ciekawych pokemonów, itemów i kasy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:16 pm

Jedziesz tak szybko że nie widzisz nawet wyraźnie krzaków, nie mówiąc już o szczegółach jak kasa itemy czy też pokemony...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:17 pm

Jadę szybciej ponieważ chcę żeby moje pokemony odpoczęły
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:20 pm

Jedziesz naprawdę bardzo szybko, nie wiesz jak daleko jeszcze do miasta, jednak nie przejmujesz się tym zbytnio. Jednakże, przez tak szybką jazdę zazynasz się powoli męczyć.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:22 pm

Jadę jeszcze szybciej póki się bardziej nie zmęczę ponieważ odpocznę podczas siedzenia na pomoście i łowienia. Jadę jak najszybciej umiem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:26 pm

Jechałeś już naprawdę szybko, lecz zarazpo minięciu niewiadomo już którego pagórka byłeś zmuszony do gwałtownego hamowania, a to dlatego że dotarłeś do celu. Przed tobą stał strażnik który zarządał zdjęcia rolek i okazania wędki.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:28 pm

Zdjąłem rolki, i pokazałem mu swoje 3 super wędki, 1 schowałem i spytałem się czy nie zamieni mi super wędki na kilka przynęt?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:31 pm

-Właściwie czemu nie...- odparł i pokazał ci całkiem nieźle wyglądające przynęty w specjalnym pudełku.- Może być?- Zapytał.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:33 pm

Tak, proszę oto wędka. Mogę już iść łowić? Zapytał się dając wędkę i odbierając przynętę
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 8:35 pm

-Oczywiście.- Odparł miło i wskazał ci środkową ścieżkę. (Łowisko)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:54 pm

Jadę na rolkach do ścieżki rowerowej
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:59 pm

Jazda nie zajeła ci wiele czasu. W krótce byłeś na miejscu. Strażnik wpuścił cię bez zbędnych ceregieli widząc że masz rolki.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 10:25 pm

- Jestem jej wspomnieniami, o ktorych ona nie chce pamietac.. Wszystkie bolesci spadly na mnie!! Przez nia nie moge byc taka jak ona! Musimy byc razem' a nie osobno! - oznajmila zjawa.. Danuska widocznie nie chciala miec nic wspolnego ze swoja przeszloscia...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 10:32 pm

Danuśka musisz sięz tym pogodzić i ją przyjąć bo będzie cię już zawsze dreczyć a ja nie bede cię ochraniać - Powiedział groząc jej tym że nie będzie jej bronić - Jeśli teraz z tym nie zawalczysz to nigdy nie dasz rady! - krzyknął zachęcająco - Danuska zrób to uwierz mi to dla twojego dobra! - krzyczał zachęcająco do dziewczyny miał nadzieję że duch ją posłucha - Więc jak zrobisz to.. dla mnie? - dodał po chwili
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 10:35 pm

W jej oczach byl strach.. Widac jej przeszlosc musiala byc straszna byc straszna..
- Ale.. ale.. ja nie chce tego pamietac... - powiedziala przytulajac sie do ciebie z placzem..
- Nigdy nie pozwole ci zapomniec! - powiedziala po chwili zjawa
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 10:41 pm

Musisz jej posłuchać Danuśka to się może źle skończyć! - krzyczał już lekko przerażony sytułacją. - Danuśka albo teraz albo nigdy wybieraj przypomnisz sobie albo sprawisz nam obojgu śmierć - powiedział miejąc nadzieje że to zadziała i ona w końcu sobie przypomni jak wyglądało jej życie byl troche ciekaw czy to życie było aż tak złe - Pomyśl sobie może twoje życie było dobre? jesli było dobre a ty sobie nie przypomnisz to dużo stracisz!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 10:47 pm

Danuska jeszcze przez chwile plakala.. Pojela jednak, ze to tylko ona moze was uratowac... Puscila cie i stanela przed jawa, ktora automatycznie "weszla" w Danuske.. Nie wygladala na szczesliwa.. I zaczela powoli znikac..
- Teraz.. Nie mam po co tu byc.. Wez to.. - i dala ci jajko Charmandera..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 10:51 pm

No proszę proszę co my tu mamy... - powiedział i wział jajo - To jajo Charmandera... - Powiedział trochęzawiedziony tym wszystkim nastepnei schował do plecaka - Czekaj gdzie jest wyjście! - Krzyknąl gdy Danuśka juz miała zniknąc raz na zawsze nie chciał tkwić w tym miejscu ani momentu dłużej dlatego więc ją zapytał
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 11:03 pm

- Charek cie stad zabierze! - powiedziala.. A po chwili ten smok zlapal cie i wyprowadzil z jaskini.. Juz nie padalo
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 11:07 pm

Na Kopiec Kreta i Hili Mandżaro nieeee!!!!!!!!!!!!!!! - krzyczał przelatując nad jaskinią zawieszony pod smokiem - Niech ja tylko dorwę Profesor Jupiter!!!!! - krzyczał dalej niewierzac że jest ponad chmurami po krótkim locie gdy był już na ziemi powiedział - Na Boga Twaroga co to miało być?! - cząsł sie ze strachu . Był blady jak Mleko i pewien swojej smierci ale jednak śmierc nienadeszła.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitimeNie Lis 17, 2013 11:32 pm

Niestety, nie usłyszałeś odpowiedzi na to pytanie, ponieważ poczułeś w swoim sercu nadzwyczajne ciepło. Biała chmura zaczęła otaczać twoje ciało, począwszy od stóp, na głowie kończąc. Zostałeś odgrodzony od innych i zemdlałeś na krótki moment. Obudziłeś się w domku, a dokładnie w Konwaldii.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 35 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 35 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry