Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 2:39 pm

Przyśpieszyłem kroku, ale tak, żeby magby mógł za mną nadążyć, powiedziałem- To chyba nie daleko, lecz nie wiem, czy mnie będzie stać na niespodziankę, ale postaram się, to może będą nawet dwie! Powiedziałem, następnie tak jak już pisałem, przyśpieszyłem kroku ale tak, by magby nadążył.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 4:00 pm

Marcin ,3,

Magby bez trudu dotrzymał tobie kroku, choć jak sądzę, gdybyś przyspieszył miałby już problemy z nadążaniem. Rozsądnie przyspieszyłeś marsz, w końcu wolałbyś uniknąć niechcianej kąpieli i przemoczonych butów. Powolnie obserwowaliście jak za sprawą deszczu sucha ziemia zmienia się w obślizgłą maź. W dodatku mogliście spostrzec ślimaki, powolnie wyłaniające się ze swych kryjówek. W normalne pogodne dni wyschły by na słońcu, a dzięki wilgoci i opadom mogą przemierzać pobliski teren poszukując pożywienia. Wydawało się, że niczemu innemu nie chce się moknąć pod taką ulewą, lecz ku twojemu zaskoczeniu coś wam zastąpiło drogę. Po bliskim przyjrzeniu się przeszkoda okazała się być Lotadem. Do twoich uszu dotarło szumienie rzeki, oraz odgłosy charakterystyczne dla całego stada tych małych stworzonek. Malec jakoś niespecjalnie się wami przejmował, choć twój Maygby wydawał się być bardzo zainteresowany dzikim pokemonem.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 6:55 pm

No, magby, widzę, że chcesz z nim pogadać, no to pogadaj z nim! Powiedziałem do magby, wrazie, jakby coś Magbyego zaatakowało, daje się trafić własnym ciałem, byle by magby nie dostał obrażen.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:17 pm

Magby nieśmiało podszedł do Lotada, i pisnął coś cicho. Dopiero wtedy dziki pokemon raczył na was zwrócić uwagę. Wyglądało na to, że maluch uciął sobie króciutką drzemkę na środku drogi, a że w takie ulewy mało kto decyduje się na spacerki po okolicy, nikt nie powinien mu przeszkodzić. Lotad odpowiedział towarzysko na zawołanie twojego Magbyego. Można było się spodziewać, że nie będzie miał wrogiego nastawienia, jak większość Lotadów.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:19 pm

Magby, zapytaj go po swojemu, czy dojdzie do naszego składu, taaak, wiem, miały być same ogniste, ale na początek trzeba złapać przecież pokemona, który mógłby nam pomóc, prawda? Nie bój się nic, jak mi się uda, otworzę salę dla ognia, to spytasz się? Tak? Świetnie Powiedziałem do magbyego, wrazie, jak by ktoś na niego naskoczył, osłaniam go własnym ciałem.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:27 pm

- Magby! - Powiedział, a chwilę potem twój stworek odwrócił się do dzikiego Lotada. Niedługo, po niedługiej wymianie niezrozumiałych dla ciebie pomruków, Lotad nieśmiało spojrzał na ciebie i zadrgał. Natychmiastowo znieruchomiał bez większych powodów. Twój Magby podszedł do jak widać wystraszonej istotki i coś szepnął mu za uchem. Lotad nieco się rozluźnił, lecz wciąż był wystraszony. Widocznie musiał to być bardzo nieśmiały pokemon, unikający kontaktów z ludźmi, albo jeden z nich kiedyś mu wyrządził krzywdę.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:30 pm

Nie bój się, Lotad, obiecuję ci, że nie zrobię ci takiej krzywdy, jakiej miałeś wcześniej, chcę dla swoich stworków jak najlepiej, to jak, dołączysz? Zapytałem, następnie wskazałem mu pokeball, no, ciekawe co będzie.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:37 pm

Lotad nie stwierdził jednoznacznej odpowiedzi. Można uznać, że chce, ale wciąż się waha. Jednak widocznie polubił twojego Magbye'ego. Stworek ostatecznie zgodził się ciebie odprowadzić do miasta, aby dać mu jeszcze czas na namyślenie się, a ty jednocześnie dostałeś czas na zachęcenie go i zdobycia jego zaufania.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:41 pm

Lotad, widzę, że lubisz mojego Magbyego, zagwarantuje ci, że będziesz mógł się z nim pobawić, a w tym czasie dam ci czas na zastanowienie się, i dojdziemy do miasta, zgoda? No, chyba się zgodził, tego nwm, jak się zgodził wyruszyliśmy do miasta.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:48 pm

- Lotad! - Odpowiedział cicho i podążył za wami. Dalsza droga mijała dosyć spokojnie, a szumy wydawane przez pobliską rzekę oraz stado lotadów powolnie milkły. Magby podszedł do wciąż nieco zaniepokojonego dzikiego pokemona i starał się go uspokajać. Widać, sam też musisz go nieco zachęcić do podjęcia decyzji.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 9:50 pm

Spokojnie, Lotad, ja do niczego nie zmuszam, ale wiesz, u mnie czułbyś się bezpiecznie, znalazłbym ludzia, który cię skrzywdził, i obiłbym mu tą jego błyszczącą twarz, a wtedy ty będziesz się śmiał z niego, tak, jak on z ciebie, no to co, stoi? Powiedziałem do pokemona, no, podróżuję dalej.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 11:03 pm

Lotad wysłuchał cię uważniej. Widać, że czynisz postępy, lecz jeszcze długa droga przed tobą do oswojenia tego malucha. Nagle Lotad zamarł w miejscu. Nie, nie wystraszył się czegoś, po prostu ujrzał w oddali krzak przepysznych jagódek. Prędko podbiegł do niej, lecz niewielki wzrost i króciutka szyja nie pozwoliły mu dosięgnąć owoców. Magby na widok przekąski poleciała aż ślinka, ale musiał się oprzeć pokusie pozostając pod parasolem.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimePon Lis 18, 2013 11:13 pm

Uhh, chcecie jagódki? No dobrze, chodzcie, zerwiemy wam troszkę i się najecie, dobra? Powiedziałem, następnie wyrwałem jagódki podawajać magbyemu i lotadowi.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 12:42 am

Twoi towarzysze byli wręcz wniebowzięci. Łakomie pożerali to kolejne zerwane owoce. Magby chcąc pomóc tobie w uspokajaniu malucha, postanowił zachęcić go do zabawy. Rzucił jagódką prosto w Lotada, owoc miał służyć jako piłka do odbijania. Lecz niczego niespodziewający się Lotad oberwał jagódką prosto w pyszczek. Nie powinno mu się nic stać, lecz dziki pokemon niemal natychmiast się rozpłakał. Wbrew pozorom był jeszcze bardzo młodym pokemonem, możliwe dlatego jest nieco płaczliwy i bojaźliwy.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 12:42 pm

Ojej, Lotad, spokojnie, zaraz to wytrzemy i będzie po sprawie, jak będziesz chciał, potrzymam cię na rękach Powiedziałem do Lotada, puszczając oczko do magbyego, a ten pewnie nie wie o co mi chodzi, ale dobra, wziąłem Lotada do siebie i wytarłem mu to, co na niego wpadło, następnie zacząłem śpiewać mu kołysankę, by sobie pospał.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 12:54 pm

Ledwie zacząłeś nucić melodię kołysanki, a Lotad zaczął cichnąć, bowiem już po krótkiej chwili maluszek zaczął usypiać, tak jak przewidywał twój plan. Zapewne nie obudzi się przez najbliższe paręnaście minut, więc przez kolejną część drogi musisz przejść trzymając go na rękach.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 2:08 pm

Dobrze magby, musisz być teraz ciiiichutko, dobra? Powiedziałem do niego, następnie zacząłem iść w stronę Najbliższego miasta.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:15 pm

Opuszczając Alabastię ruszył w stronę Wertanii, rozmyślając nad czymś. Po drodze starał się też szukać pokemonów mimo myślenia.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:18 pm

Ruszyłeś szeroką drogą w stronę Wertani. Było dość chłodno, lecz nie padało, ani nie było czuć wiatru, to drugie było zapewne spowodowane gęstym lasem wokoło ciebie. Wędrując tak nie znajdywałeś na razie jednak żadnych pokemonów.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:21 pm

- Mam dwa pokemony więc mogę być spokojny, ale... - myślałem i w końcu wypuściłem Geodude. - Geodude chce cię nauczyć nowego ataku. - mówię do kamiennego pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:22 pm

Pokemon spojrzał na ciebie z wyraźnym zainteresowaniem. Uderzył mocno w ziemię pięścią i wydał z siebie okrzyk pełen zapału. To chyba znaczy tak.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:31 pm

- Cieszy mnie twój zapał. - mówię mu i pokazuje kciuk w górę. - To co wybierasz: Rock Throw czy Magnitude? - pytam Geodude, chciałem mu dać wybór, żeby było mu łatwiej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:32 pm

Pokemon chwilę pomyślał i pokazał dwa. Chyba woli potrenować Magnitude.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:38 pm

- No dobrze. - mówi i kucam po czym mówię mu: - Musisz spróbować wywołać wstrząsy. Siła może być różna, zależnie od stopnia. - starałem się to mówić wyraźnie by jak najlepiej zrozumiał
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:39 pm

Pokemon nie ma pojęcia jak wykonać wstąrzy, spróbował podskakiwać, ale efekt był mizerny, a pokemon już po chwili zmęczył się nieco.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 36 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 36 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry