Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:26 pm

-Hmm... więc zamiast do Keikou, pójdziemy do Safrani.- Pomyślałem. Szliśmy dość szybko błotnistą drogą prowadzącą do Wertani. Mialiśmy tam dotrzeć, zgarnąć odpowiednie poki i wyjść.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:40 pm

Dosko:

Nim się obejrzałeś uszka Pichu zaczęły drgać, oraz pobiegł w kierunku, gdzie wyczuł najbliższego elektrycznego pokemona. Po chwil znaleźliście Electrike.

Filip:

- Dobrze. - Skinęła głową dziewczyna. Niedługo potem znaliście już tuż pod Wertanią. Teraz szybko trzeba szybko wymienić pokemony i możecie ruszać dalej. Za wami wciąż nie widać ciągnącej się pogoni, więc macie jeszcze mnóstwo czasu.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:42 pm

podszedłem do electrike i spytałem czy zna atak thunder wawe i czy nauczy tego ataku pichu
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:49 pm

Eletrike się zgodził, tylko chciałby coś w zamian. Jakąś jagódkę czy coś... byle żeby dało się tym brzuch napchać.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:49 pm

Dobrze dam ci 2 muffinki zgadzasz się ?
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 6:22 pm

Stworek się zgodził na taki układ i był gotowy do rozpoczęcia nauki. Pokazał ruch wycelowany w powietrze, a następnie kazał go powtórzyć pichu. I tak ten trening trwał kolejne pół godziny, aż Pichu wreszcie go opanował. Eletrike staną przed tobą oczekując obiecanej zapłaty.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 4:54 pm

Gible pokaż się dzis spróbuje cię nauczyć dragon rage kiedyś to ćwiczyliśmy ale pewnie zapomniałeś ,Zbierz w sobie smoczą energie a gdy już się naładuję ta energia wypuść ją w taki sposób jak na obrazku Podróż między miastami - Page 40 247px-FileAxew_Dragon_Rage


Ostatnio zmieniony przez dosko4 dnia Wto Gru 03, 2013 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 6:50 pm

Mua;
Ja;
-Dobrze że nie wiedzą o miom Bouffie, raczej nie będą podejrzewać że uciekamy takim pokemonem...- pomyślałem i narzuciłem na głowę kaptur. Schyliłem się, tak by moja twarz była tuż przy uchu normalnego pokemona.
-Bauffalant pośpiesz się- szepnąłem do niego i nieco się rozprostowałem.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 12:06 am

/Przenosisz się, gdy ja wrzucam ostatni odpis w Wertanii, nie dobry chłopczyk. xd

Wasz dzielny "rumak" zaryczał donośnie i przyspieszył galop. Najwyraźniej pogoń tymczasowo zgubiła wasz trop, ale będziecie poszukiwani nie tylko przez ten odział policjantów, przez co będziecie zmuszeni ukrywać swoją tożsamość przed innymi. Z początku podróż była przyjemna, jednak nagle niebo się zachmurzyło, a temperatura zaczęła powoli spadać. Zanosi się na śnieg...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 6:35 pm

/ sorry, nie wiedziałem czy dobrze zrobiłem że tam napisałem, a nie miałem już dosłownie nawet sekundy żeby czekać aż zajrzysz na chat
Mua;
-Bouffalant zatrzymaj się prosze...- gdy już mój dzielny rumak stanął zeskoczyłem na ziemię.
-Poczekaj chwilę, musze coś załatwić.- Powiedziałem do zaskoczonej Ady i wyjąłem z plecaka jeden z kamieni ewolucyjnych, dokładniej, był to dusk stone. Po chwili wypuściłem również Murkowa.
-Mój drogi, już dawno temu, (jeszcze przed walką w sali psychicznej..) obiecałem ci ewolucję, wiem że czekałeś już dość sporo dni, więc nie chce przedłużać tego oczekiwania, proszę, dotknij kamienia, a staniesz się wspaniałym Hanckrowem.- Powiedziawszy to położyłem kamień przed Murkowem oczekując tego wspaniałego momentu. Byłem pewien że pokemon chce ewoluować, sam mi o tym mówił i nie miałem wątpliwości że mimo oczekiwania, nie zmienił zdania.

Dosko;
On tylko rozejrzał się w koło zdezorientowany i popatrzył na ciebie pytającym spojrzeniem. Dejno, jaki Deino? Przecież on jest Giblem...
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:21 pm

Przepraszam gible jestem rozkojarzony powtórzę : Zbierz w sobie smoczą energie a gdy już się naładuję ta energia wypuść ją w taki sposób jak na obrazku : Podróż między miastami - Page 40 247px-FileAxew_Dragon_Rage
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:24 pm

Gible zrozumiał i uradowany że przyszła pora na trening skupił się, a po chwili z jego paszczy wydobyło się coś co bynajmniej, nie było smoczym gniewem, przypominało raczej beknięcie...
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:26 pm

Dobrze gible skup się zbierz w sobie więcej energii i gdy będziesz nią już nałądowany wypuść ją jak ci pokazywałem na obrazku
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:31 pm

Gible skupił się bardzo mocno i wypuścił kilka fioletowych iskierek, to już jest coś.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:34 pm

Dobrze gible na dobry początek ale spróbuj jeszcze raz tylko więcej energii
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 7:35 pm

Gible spróbował ponownie, skupiał się i skupiał i skupiał i skupiał i skupiał... aż zasnął.

-------

https://przygodypokemon.forumpl.net/viewtopic.forum?t=827
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry