Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:13 pm

Gdy wszedłeś głębiej, nagle zapaliły się pochodnie. A wtedy.. Zdałeś sobie sprawę.. Że to istny podziemny labirynt! A zgubienie się tu mogło przynieść rychłą śmierć.. I wieczną zabawę z Danuśką.. Przydała by się mapa.. Albo kompas.. Albo Bóg wie co, by się tu nie zgubić. Nagle jednak usłyszałeś:
- Szukaj! Szukaj! Nie przestawaj! - głos dobiegał z prawej strony.. Ale tak niesiony echem.. Że tylko zdawało się, że dobiega z prawej strony.. Ale może to było zrobione specjalnie? By cie zmylić? Wybór należał do ciebie.. Przed sobą miałeś dwie drogi z kryształu. W lewo.. I w prawo. Którą wybierasz?
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:17 pm

Eh tylko nie to nienawidzę labiryntów.. może jeszcze mogę się cofnąć? - Szeptał pod nosem co jednak echo dosyc dobrze rozniosło. Postanowił jednak pójśc w prawo. Zaczął myślec że to była zła decyzja i że powinien się wrócić ale bał się że Danusia wystawi swojego chalizarda do ataku zdał sobie sprawę że jest w potrzasku złapany przez ducha mógł juz tylko iść przed siebie i patrzeć co isę stanie
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:26 pm

Idąc tak pochodnie nagle zgasły. Ciarki przeszły ci po plecach.. A przed tobą i za tobą tylko ciemność. Co chwilę się o coś potykałeś, albo uderzałeś głową. Zdałeś sobie sprawę, że korytarz stawał się coraz to niższym i niższym.. Aż w końcu musiałeś się czołgać. Jednak w tym zadaniu była odrobina radości.. Na końcu było światełko. Mozolnie zbliżałeś się do niego. Podłoga usłana była kolcami to też nie czołgało ci się wygodnie, a wręcz boleśnie. Gdy jednak korytarz się skończył spadłeś na miękkie poduszki. I to było dziwne. Zobaczyłeś, że znajdowałeś się w pokoju. Tak jak wszystko z kryształu.. Tym razem o odcieniu różu. Gdy rozejrzałeś się gdzie jesteś zobaczyłeś, że to musiał być pokój Danuśki. Znajdowała się w nim stara już szafa o brązowej barwie, łóżko i pościele, nie wliczając w to poduszek były jak puszek.. Kto by się w nich położył, zatonął by jak w chmurce.. Zobaczyłeś również i przejście zasłonięte niestarannie chustami..
- Kto to? - usłyszałeś głos z tegoż to miejsca dochodzący.. A po chwili i postać Danuśki, która z myślą, że to jej podopieczny wyszła całkiem bez ubrań... Jedyne jakie miała to te, które trzymała w rękach.. Widać chciała się przebrać. A gdy cie zobaczyła.. Zrobiła się cała czerwona!
- Aaaa!! Idź sobie! Nie patrz! - krzyknęła zasłaniając się czerwoną sukienką trzymaną w ręce..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:30 pm

Nie patrze nei patrze nie patrze! -Zamknął oczy i wbiegł do szafy - Wiem kiedyś czytałem taką ksiązkę o wiedźmie która miała jakiś tam barci i w ogóle i oni przeszli do jakiejś tam krainy karnia chyba się nazywała i wejście do niej było w szafie - myślał i szedł w głąb szafy.


(dah xD)
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:35 pm

Po odejściu z rodzinnego miasta szukam jakiegoś łowiska.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:41 pm

Dagi
Idąc cały czas przed siebie.. Walnąłeś o ściankę szafy.. Nie.. To na pewno nie szafa do Narnii.. Dziwne było, że ta stara szafa się po tym jeszcze trzymała.. W środku nie było niczego. A sama szafa się nie domykała.. Całę szczęście długo siedzieć w niej nie musiałeś..
- Możesz wyjść - usłyszałeś uspokojony już głos Danuśki. Gdy wyszedłeś była w krótkiej, czerwonej sukience. Sięgała nie dalej niż przed kolana. Na sukience miała wyszywane złotą nitką różne wzorki.
- Znalazłeś mnie. Wygrałeś. - powiedziała uśmiechając się lekko do ciebie..
- Jak się nazywasz?

Nero
Żadnego łowiska nie było w pobliżu. Zobaczyłeś znak na, którym pisało, że jakieś wielkie łowisko znajduje się dopiero w okolicach Parmanii. Tak więc nie miałeś co na razie czekać na złapanie się czegoś na wędkę.. Bo i tak nie miałeś gdzie łowić. Mogłeś jedynie iść do Wertanii, która była najbliżej. Lub trenować.. Lub szukać pokemonów.. I Bóg wie co jeszcze.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:45 pm

Zacząłem chodzić bez celu. Nagle zrobiło mi się nieco smutno. Wyrzuciłem Fennekina i spytałem się czy chce pospacerować lub poszukać pokemonów. Pytając go oto patrzyłem uważnie czy nie ma nikogo w okolicy. Pogłaskałem malucha. Stanąłem przy drzewie i zacząłem się zastanawiać co robić dalej. Czekałem również na odpowiedź Fennekina. Kopnąłem z całej siły drzewo przy którym stałem.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:46 pm

Matt... Powiedz mi jak ty to zrobiłąś? Wiesz te korytarze chodzenie po wodzie pochodnie dziwne korytarze? Zwykły człowiek nie mógł by tego zrobić a na pewno nie sam. - Dedukował trochę niepewny tej sytułacji. Czół że to idealny moment by dowiedzieć się kim jest Danusia niby był pewien że ona jest duchem ale zawsze wypadało by się ją o to zapytać a zwłaszcza że jest na to okazja. - Muszę ci powiedzieć że gdy ten korytarz się zmniejszał to się wystraszyłem myślałem że tam utknę. - Powiedział z Lekką ulgą że jest bezpieczny a przynajmniej puki co . Dalej czekał na jej odpowiedź
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:56 pm

Nero
Fennekin zgodził się na spacer. Nie miał ochoty na trening, a chciał cie lepiej poznać. I to bardzo bardzo bardzo lepiej poznać. Wskoczył ci na ręce gdy oparłeś się o drzewo. A gdy w nie uderzyłeś na głowę spadły ci sznurem orzechy.. A na koniec Pachirisu, który zaczął to wszystko zbierać.. Widać robił zapasy na zimę.

Dagi
- Miło mi cie poznać Matt! - powiedziała entuzjastycznie Danuśka. A gdy usłyszała pytania stanowczo odpowiedziała
- Eh.. Te korytarze i to wszystko to robota moich pokemonów.. Są tu wszędzie. Chalizard.. Wailmer.. A nawet Lampert, którego widziałeś.. To kilka z moich pokemonów.. A raczej przyjaciół. A ja.. Nie jestem zwykłym człowiekiem.. Jestem.. Jak to wy mówicie.. Duchem. - nie wyglądała na bardzo, szczęśliwą mówiąc to.
- Ale ja jednak wolę określenie "Duszą, która ma tu jeszcze coś do zrobienia". Gdy miałam 12 lat.. I.. Nie pamiętam kim byłam dawniej.. Więc ci o tym nie opowiem. Nawet jeśli nie pytałeś. - powiedziała. Widać nie chciała pamiętać swojej przeszłości. Po chwili jednak rozchmurzyła się i powiedziała całkiem o tamtych wypowiedziach zapominając:
- Wygrałeś i znalazłeś mnie! Więc możesz zadecydować co chcesz robić! - mówiąc to podbiegła do ciebie. Zwinęła ręce za plecami i przybliżyła twarz do twojej, przez co ty automatycznie ją oddaliłeś. Patrzyła ci prosto w oczy czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 9:59 pm

- Przepraszam Pachirisu. Pomogę ci to zebrać. - Mówiąc to zaczął zbierać orzechy dla Pachirisu.
- Fennekin pomożesz nam? - Dalej zbiera orzechy.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 10:02 pm

Mmm cóż to na pewno ciężki wybór... - myślał i w tym czasie rozpamiętywał każdy jeden moment z momentu gry w "chowanego" które były dla niego istnym horrorem postanowił jednak... - Hmm skoro jesteś duszą która ma jeszcze coś do zrobienia to co właściwie masz do zrobienia jako ta dusza? - myślał że dałby rady jej pomóc w tmy co ona ma jeszcze do zrobienia i o ile ma jeszcze coś do zrobienia - więc jak powiesz mi co masz jeszcze do zrobienia? być moze dam radę i pomóc - poinformował ją o jego decyzji.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 10:07 pm

Nero
Pachirisu nie wyglądał na przyjaźnie nastawionego. A gdy ruszyłeś jego orzechy uderzył iskrą.. Ajć.. On na prawdę nie chce pomocy.. A biedny Fennekin wystraszony tą iskrą schował się za ciebie..

Dagi
- Nie wiem! - krzyknęła ci prosto w twarz.. Widać nie chciała nawet wiedzieć co ma do zrobienia.. A jej przeszłość pozostawała tajemnicą.. Po tym jak krzyknęła ci prosto w twarz obróciła się na pięcie i strzeliła "focha".
- Nie chcę pamiętać przeszłości! - dodała po chwili. A i w tym samym czasie zrobiło się ciemno.. A w jednym z kątów pojawiła się zmora.. Do złudzenia wyglądająca jak Danuśka.. Była to jednak jej szpetna kopia, za którą ciągnął się mrok..
- Nie zapomnisz.. Nie zapomnisz.. Nie zapomnisz.. - powtarzała w kółko.. Danuśka widząc to schowała się za tobą z przerażeniem.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 10:13 pm

To.. jak by sumienie... Ale sumienie wypomina błędy i dąży do bycia lepszym a to wręcz przeciwnie... - myślał ale to "sumienie" nie pozwalało mu się skupić. W końcu doszedł do wniosku że Danusia musi z nim stanąc twarz w twarz żeby ona zniknęla ale dobrze wie że Danusia tego nie zrobi ona sie jej boi... to był paradox. Kim jesteś? i czego od niej chcesz? - Powiedział trochę złamanym głosem
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 10:18 pm

- Nie zapomnisz.. Nie zapomnisz.. - powtarzała w kółko.. i w kółko.. Tak jak by umiała mówić tylko i wyłącznie to. A gdy zbliżała się wyglądała tak jak by mrok ściekał z niej niczym woda..
- Nie uciekniesz od przeszłości.. Nie uciekniesz.. Nie zapomnisz.. Nie pozwolę.. - im bliżej była tym lepiej było widać to jaka była szpetna.. Czerwone oczy.. Diabelny uśmieszek.. Zgarbiona.. A ręce z pazurami tak okropnymi, że sam Ursaring ma piękniejsze.
- Idź sobie! Nie chce mieć z tobą nic wspólnego! - usłyszałeś trzęsący się głos Danuśki.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeWto Lis 12, 2013 10:42 pm

Boże mam tego dośc kim ona jest? - spytał już wystraszony Danusię. Jeszcze chwila a ta osoba będzie wyglądała jak jakiś demon - Danusia musisz się temu postawić i koniecznie szybko zareagować to się źle skończy dla wszystkich jeśli temu ulegniesz! - krzyczał miał nadziejęże Danusia jednak coś z tym zrobi ona jest jedyną osobą która moze coś zrobić w tej sprawie. -Więc jak zrobisz coś czy bedziesz sięza mną cały czas kryła? czas ucieka a ona coraz bardziej mnei przeraża!
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 4:26 pm

- Nie bój się Fennekin. Na pewno nie chcesz pomocy Pachirisu? Trochę dużo tutaj tych orzechów. Jeśli tak bardzo ci przeszkadzam mogę sobie pójść. - Mówi nieco przestraszony. Próbuje uspokoić Fennekina.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 4:35 pm

Fennekin był jeszcze trochę przestraszony.. Pachirisu szybko posprzątał swoje orzeszki i zaniósł je do swojej "spiżarni". Na koniec rzucił w ciebie puste skorupki.. Wyjątkowo nie przyjemny charakterek..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 4:43 pm

- Dobra... Są też tacy którzy nie chcą pomocy. Fennekin odejdź trochę... Jak kopnę w drzewo schowaj się gdzieś... - Kopie w drzewo z całej siły. Wyciąga pokeballa żeby złapać Pachirisu. Jeśli Pachirisu spadnie - rzuca od razu w niego pokeballem.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 5:29 pm

Kopnąłeś więc w drzewo. Zabolała cię od tego noga, a efekt tego kopnięcia był mizerny, gdyż Pachirisu nie spadła.. siedziała sobie w swojej "dziupli" spokojnie..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 5:32 pm

-@#$!@@#!!! - Zakłada swoje szybkie rolki, bierze na ręce Fennekina. Zaczyna jechać w stronę Wielkiego Łowiska. Podczas jazdy obserwuje uważnie trawę, drogę, drzewa oraz inne miejsca gdzie mogą się znajdować pokemony. Prosi Fennekina żeby też się rozglądał.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 5:42 pm

Jesteś w drodze do Wielkiego Łowiska. Rozglądając się na boki widzisz tylko cienie pokemonów, które najwyraźniej obserwują ciebie i twojego pokemona mającego na rękach. Co lekko zafascynowane nim , gdyż nigdy nie widziały takiego. Ale wychodzić ze swoich nor nie mają zamiaru, nie wiedzą na co stać twojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 6:08 pm

Stara się nieco zbliżyć do trawy. Szepcze do ucha pokemona: - Zjedźmy trochę na bok... Zobaczymy czy jest coś w tej trawie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 6:46 pm

Zjechałeś tak nie udolnie że wywróciłeś się. Przy okazji strąciłeś z przydrożnej gałęzi jakiegoś pokemona. Podniosłeś głowę i ujrzałeś Podróż między miastami - Page 34 287. Nie byłeś pewien co do gatunku tego pokemona więc zeskanowałeś go szybko pokedexem. Okazało się że to Slakhot, pokemon leniwiec spotykany najczęściej w Hoeen.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 6:51 pm

- Och... Przepraszam Slakoth. Nic ci się nie stało? - Położył na chwilę Fennekina. Chwycił Slakotha. Wyciągnął Pokeballa. - Chciałbyś podróżować razem ze mną? Wyglądasz na ciekawego pokemona. Poznaj mojego przyjaciela Fennekina. - Wskazałem na liska. Czekam na reakcję Slakotha.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Lis 13, 2013 6:57 pm

Czekałeś tak ponad minutę. Już miałeś zrezygnować gdy pokemon w swoim, oczywiście, ślimaczym tępie- jak przystało na leniwca- dotknął głową balla i złapał się. Bardzo się ucieszyłeś z powodu zdobycia nowego pokemona, jednak zastanawiał cię jego powolność. W sumię to, to normalne u tego gaunku, ale żeby aż tak!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 34 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry