Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 5:23 pm

App
Pod wodą było... pełno glonów... Nic nie widać, a w tak małym zbiorniku mogą żyć chyba tylko magikarpie.

Uno
Robaczek skupił się. Zaczął stękać i jęczeć... Nagle z buzi wypuścił jakiś zielony glut...
Powrót do góry Go down
Gomamon

Gomamon


Liczba postów : 56
Szacunek na dzielni : 0

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 5:24 pm

E Tam.. Nic ciekawego. Iidzemy dalej Buneary?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 5:27 pm

- Bardzo dobrze. Choć myślałem że żądło to potrafi to buzia też może być.. Skup się jeszcze raz bardziej i zrób to samo. Tyle że więcej..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 5:33 pm

App
Udaliście się dalej. Po 3-5 godzinach dotarliście do Marmorii. [przeniesienia wątku]

Uno
Pokemon skupił się ponownie. Po chwili Skorupi wyrzucił przed siebie na 3 metry zieloną substancję wielkości kota.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 5:40 pm

- Bardzo dobrze, teraz odpocznij nieco. Wiem że jesteś zmęczony uczeniem się ataku.. - podszedłem do pokemona i pogłaskałem go. Nie chciałem go przemęczać.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 5:04 pm

To będzie niezwykle trudne... Dlaczego wielkie tajemnicze posągi sobie tylko stoją i myślą, że są fajne!!! Do ciebie mowie wielka sterto marmuru!!! Wygrażając pięścią do posągu kopnęła go. Dał by coś od siebie, a nie kazał nam tu się patyczkować z nim ;_;. Roselio nie dasz mi rady raczej nic przekazać jak nie nauczymy cię mówić w 5 sekund ;x. Pokiwaj głową przynajmniej, czy to jest coś co powinnam wiedzieć na tak lub nie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 2:23 pm

Uno
Pokemon wspiął się na twoje ramię i przytulił ogonek do twojego policzka. Skorupi zasną.

Lop
Roselia pokiwała twierdząco głową. Uważa, że powinnaś wiedzieć co to za napis, ale niestety nie umie ci tego przekazać. W pewnym momencie Roselia zaczęła falować i coś nucić. Wyglądało to ciekawie, ale niestety nie znałaś zastosowania tego rytuału.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 2:25 pm

- Odpoczywaj spokojnie. - pogłaskałem go jeszcze raz. Po czym poszedłem pod drzewo odpocząć. Tak też to samo rozkazałem innym pokemonom by odpoczęły.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:47 pm

wbiegł i torche się oddalił od keikou city
tu...
w ty miejscu jestem na tyle daleko od tej elektrycznej żaóki w samym środku kanto i mogę tu szukać Flabébé
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:47 pm

Uno
Po godzinie drzemania przypomniałeś sobie co miałeś zrobić. Pora ruszać w drogę... Niedaleko widać ścieżkę z drogowskazem, ale na mapie masz pokazaną inną trasę niż kieruje ścieżka. Gdzie się kierujesz?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:50 pm

Dagi
Pokemon musi tu gdzieś być... Jednak warto szukać miejsca pełnego kwiatów!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:50 pm

Skierowałem się w stronę, gdzie sugeruje mi mapa. Mam nadzieje że nie popełniłem błędu i poszedłem w dobrą stronę..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:52 pm

deerling to zadanie dla ciebie szukaj łąki pełnej podobnych kwiatów jaki masz na głowie
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:54 pm

Deerling nie widziała swojej głowy.. Ale i tak zaczęła szukać..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:55 pm

równiez szuka łąki
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:58 pm

Uno
Droga okazuje się na razie... jakby to ująć najlepiej i najkrócej? Dzika. Tak, to dobre słowo. Nie widać żadnych śladów ludzkości, ścieżek, czy nawet śmieci. kiedy tak szedłeś co chwila trafiałeś na jakiegoś małego pokemona, który momentalnie znikał. Coś tu jest nie tak.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:00 pm

Dagi
Szybko znalazłeś łąkę pełną kwiatów.. I o dziwo.. Pustą.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:01 pm

no nie tu coś musi być
sprtawdza pole pokedexem
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:02 pm

Szedłem mimo wszystko dalej. Najwyżej wrócę się potem spowrotem. I chciałem też sprawdzić co to za pokemon.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:03 pm

Dagi
Pokedex coś wykrył.. I to w gigantycznych ilościach! Ale nie wie co to. Nagle kwiaty poruszyły się..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:05 pm

to pewnie cała masa Flabébé!
minun plusle użyj spiewu
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:05 pm

Uno
Niestety nie jesteś w stanie rozpoznać dziecka, bo w momencie, gdy go zauważasz, od razu znika. Droga się dłuży, a ty wchodzisz w gęste zarośla w gęstym lesie w gęstej mgle...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:08 pm

Wypuszczam Typhlosion i każe mu spalić zarośla. Żebym mógł podążyć dalej..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:10 pm

Uno
Nie możesz tego zrobić, bo jesteś w lesie, a lasów się nie pali... Mgła gęstnieje. Nagle dotarła do ciebie bryza wody.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:13 pm

Sprawdzam pokedexem czy czegoś niema w pobliżu. Szukałem też jakiejś drogi, jakiejkolwiek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 26 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 26 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry