Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
AutorWiadomość
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 10:55 pm

- Do widzenia. - powiedziałam i wyrwałam się z uścisku. Biegnę w stronę wymiany pokemonów.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 10:58 pm

on biegnie za tobą jesteś na miejscu
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 11:00 pm

Wkładam do boxu: Growlithe, Growlithe, Elikida.
Wyjmuję: Silcoony i Caterpie.
- Mały, jesteś beksą. Jeśli się ode mnie nie odwalisz gorzko tego pożałujesz. - w międzyczasie wzrokiem szukam miejsca na trening
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 11:05 pm

(wymień sobie bo mi net szwankuje)
-Ale ja Cię kocham ! Ta miłość jest zbyt wielka by ją stłumić a płakałem bo to mój jedyny pokemon pamiątka po tacie.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 11:08 pm

Wypuściłam Caterpie.
-Caterpie, użyj String shot, aby związać jego kostki. - gry manewr się powiedzie łapie pokemona na ręce i uciekam szukać miejsca na trening.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 10:05 am

Leafeon powalił twojego caterpie Mnie się nie pozbędziesz
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 1:17 pm

- Czego chcesz? Pieniędzy?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 3:43 pm

- Nie chce pieniędzy.. Chcę ciebie.. - powiedział.. Jednak twój pokemon się nie dał.. Caterpie związał go calusieńkiego.. I chwile potem stracił siły..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 3:47 pm

- Super Caterpie! - wzięłam go na ręce i szukam miejsca na trening.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:29 pm

Widzisz łąkę.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:32 pm

Wchodzę na nią i wypuszczam wszystkie pokemony oprócz Hoppipa.
- Hej, Silcoony i Caterpie, wy teraz idźcie się wygrzewac na sloneczku, a ja aktualnie popracuje z Chimcharewmi Piplupem, dobrze?
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:36 pm

Dobrze.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:46 pm

- Chimi ty zajmniesz się Flame Whell , czyli Kręgiem Ognia. Polega ten atak na tym, że z twojego pyszczka wytwarza płomień, który później zajmuje całe twoje ciało. Spróbuj to sobie wyobrazić i gdy bd gotowy, wykonać. A ty Piplup...nauczysz Whirlpool, czy też po polsku Wodny wir. Wyobraź sobie, że jesteś tak silny, że z twojego pyszcza wytwarza sie wielki wir, który pochłania przeciwnika, później to zrób. - Mowiec to patrzę także na moje poke robaczki.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:54 pm

Chim 30%
Pip 20%
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 8:58 pm

- Świetnie maluchy! Teraz niech waszymi umyslami zawladnie siłą i determinacją w dążeniu do celu, a owych celem, niech bd poprawnie wykonany atak, dawajcie kochani!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 9:58 pm

Chim 50
Pip 40
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeSob Lip 27, 2013 10:06 pm

- Piplup, pamiętasz, że chcesz być Indianą Jonas? Aby dojść do tego celu, jednym z potrzebnych umiejętności jest ten wir, wierzę w ciebie!
- Chimi, jestem z ciebie dumna! Jeśli zdążysz nauczyć się tego ataku, to może nie długo pójdziemy na walkę z liderem? - puściłam mu oczko i patrzyłam na jego dalsze próby. Co parę sekund moje oczy spoglądały na wygrzewające się Silcoony i Caterpie.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 9:56 pm

Patrząc na swoje silcoony i caterpie łezka zakręciła Ci się w oku tak słodko się bawiły jednak gdy patrzyłaś na miejsce w którym stał pilup i chimek ta łezka spłynęła po policzku one zniknęły !
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:00 pm

- Co...- zaczęłam nerwowo szukać moje pokemony wzrokiem, zawołałam Silcoony i Caterpie.
- Maleństwa, widziałyście co się stało z Chimcharem i Piplupem? Zniknęli, a ja nie wiem co się stało...- powiedziałam zdenerwowana
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:06 pm

-Ja wiem ! - Wykrzyczał tamten chłopak. - Chymm a nawet to ja je porwałem związałem uśpiłem i skryłem ! Chcesz je ? Należy się równo:
Namiętny całusik i pozwolenie podróżować z wami!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:11 pm

- Oddawaj je! - krzyknęłam, podkreślając każdą sylabę. Ruszyłam w jego stronę symulując chęć pocałunku, gdy byłąm wystarczająco blisko walnęłam mu z "liścia".
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:14 pm

Ostra takie lubię na szczęście mam coś co złapałem przed sekundką butterfly sleep powder zmrużyłaś oczy a jak się ocknęłaś leżałaś związana a na tobie ten chłopak całował cię po szyi
-Hej księżniczko zawołał.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:17 pm

- Czego chcesz?! - zrobiłam przerwę
- Jeśli chcesz mnie poderwać, to ci nie wychodzi. Wolę romantyków - powiedziałam i splunęłam na niego.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:19 pm

ale ja nie muszę cię podrywać i nie pluj tak widzisz te urwisko ? a widzisz te związane pokemony będą leciały pokolei
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitimeNie Lip 28, 2013 10:23 pm

Spojrzałam na wskazany klif i rozpaczliwym głosem powiedziałam.
- Zgadzam się, wędruj z nami! Ale zostaw moje pokemony w spokoju!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 9 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry