Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Książka] "O przyjaciołach z gry "

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:00 am

Jednak zdecydowałem się napisać... Jeżeli się nie będzie podobało to nie będę pisać Smile

Rozdział 1
Startery i walka...
Pewnego dnia, gdzieś w Alabastii żył sobie pewien trener zwany Nero, miał 2 przyjaciół. Caro i Dagiego...
Zakochał się w Caro od dzieciństa ale bał się jej to wyznać... Gdy już wszyscy mieli 10 lat poszli do profesora Oaka po swoje
pierwsze pokemony...
O witam ! Nazywam sie Oak- powiedział..- Dzień dobry profesorze ! - odpowiedziały dzieci... -Przyszliście tu po swoje pierwsze pokemony?
-Tak profesorze !- A więc mam tutaj trzy Pokeballe... Niech każdy weźmie jednego z nich... -każdy wziął po jednym..
Profesorze a jakie tam są pokemony ?- zapytały dzieci- Są tam różne pokemony, ciekawe na który z was będzie miał jakiego Smile- uśmiechnął się Oak...
Wyjdź tajemniczy pokemonie! - powiedziała Caro..
Z pokeballa wyszedł [Książka] "O przyjaciołach z gry "  032. Zaczął płakać- Chyba jest jeszcze dzieckiem..- powiedział Nero
Dobra moja kolej ! - Krzyknął Dag...
Po chwili ukazał się [Książka] "O przyjaciołach z gry "  037
O fajnie ! -powiedział Dag...
Teraz ja ! - powiedział Nero
Z jego pokeballa wyszedł  [Książka] "O przyjaciołach z gry "  027
No nieźle ! - krzyknął Nero. Macie tutaj jeszcze po 5 pokeballi i po pokedexie.- powiedział Oak- Dziękujemy profesorze ! -poszedli w drogę
Po drodzę spotkali jakąś kobietę razem ze swoim[Książka] "O przyjaciołach z gry "  133 . Hej ! Chce ktoś się wypróbować z moim Eevee ? - zgłosił się Dag..
Dobrze ! Eevee idź !- powiedziała trenerka.. - Vulpix idź !-Nero i Caro patrzyli z zaciekawieniem..
Eevee szybki atak ! - Dag popatrzył na ataki Vulpixa... -Vulpix Ember ! Eevee zrobił zgrabny unik.. Eevee ! Atakuj bite !
Vulpix ember ! Eevee ugryzł tak mocno Vulpixa że ten się ruszyć nie mógł...
No chyba przegrałem. - powiedział Dag...
Dosyć nieźle walczyłeś, nazywam się Magda - powiedziała trenerka...
-Miło nam cię poznać powiedzieli przyjaciele...
Gdzie się wybierasz? - zapytała Caro..
Idę przed siebie.- powiedziała Magda..
To tak jak my może z nami pójdziesz? -Zapytał Nero..
Dobrze! - wyruszyli wszyscy w drogę...   CDN.


Ostatnio zmieniony przez Tchomer dnia Wto Sie 13, 2013 8:52 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:04 am

1.nie nazywaj mnie dag tylko dagi z i na końcu
2.vulpix? ehh niech będzie
3.nawet nie źle oprócz kilku niedopatrzeń ale fajnie się czyta
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:04 am

Dzięki Smile
Nie martw się jeszcze dużo przed tobą Wink
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:09 am

No błagam! Opisy co w danym momencie czują bohaterowie! Przecież po przegranym pojedynków na pewno trener jest smutny, prawda?
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:09 am

No błagam! Opisy co w danym momencie czują bohaterowie! Przecież po przegranym pojedynków na pewno trener jest smutny, prawda?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:20 am

trochę popracować nad walką bo momentami się gubiłem ale ogułem bardzo przyjemnie się czyta
Powrót do góry Go down
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 11:41 am

Można się troszkę pogubić. spróbuj np. narratora kursywą zrobić. Na początek 7/10
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 12:57 pm

Jak ja to doczytałem do końca... zamiast ciągłego powtarzania "powiedział ktoś tam" daj konkretny kolor dla tekstu każdej głównej postaci i tyle. 3/10
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 12:58 pm

dobry pomysł shuzo tumosz użyj tego
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 1:47 pm

Dobrze Wink
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 9:25 am

Hymm ? Teraz tak sobie myślę nad tymi kolorkami...
To zajęło by strasznie dużo czasu, i było by pewniej więcej błędów...
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 4:22 pm

Rozdział 2
,, Podróż do przypadkowego miasta..."


Przyjaciele : Nero, Caro, Dagi.. Wyruszyli w drogę z nową przyjaciółką : Magdą.
Szli wszyscy przed siebie każdy ze swoim towarzyszem obok...
Oj jestem głodny ! Ja też..
Nie wzdychajcie! Za niedługo dojdziemy, mam nadzieję...
Magda szła i nic się nie odzywała...
To może zrobimy przerwę? Ah... Niech ci będzie - wszyscy się zatrzymali pod drzewem,
a Magda szła dalej...
Gdzie idziesz ? -A wiecie co poszukam pokemonów Wink -Mrugnęła okiem i poszła...
Spoko to my poczekamy... Ma ktoś coś do jedzenia? Moje zapasy się skończyły... Ja tam coś mam...
-Wyciągnął kanapki...
Magda nie mogła nic znaleść, aż tu nagle... Ukazała się mała [Książka] "O przyjaciołach z gry "  495...
Ooo to Snivy zawsze o niej marzyłam.. - Powiedziała słodko...
Wyciągnęła pokedex i ją skanuję...
Snivy jest Pokémonem typu Trawiastego.
Rozwija się w Servine'a, który przekształca się w Serperiora. Snivy jest Pokémonem gadem. Większość jego ciała jest koloru zielonego, podczas gdy ma on kremowy spód. Żółty pasek spływa z długości pleców i ogona, i ma też żółte znaki wokół dużych oczów

Eevee atakuj tackle ! Snivy też użyła tackle i obu boli głowa...
Eevee ! Teraz bite ! Pamiętaj o unikach ! Snivy dostała dosyć mocno i oddała dzikim pnączem...
Eevee nic ci nie jest? -Eevee liże tylko tam gdzie dostała..
Oj Eevee ! Eevee atakuj bite a następnie Quick atack ! - Snivy ledwo trzyma się na nogach...
Pokeball idź ! - Tym... Tym... Tym.... Pokemon złapany !
Świetnie Ci poszło Eevee ! Udało nam się, ale wracajmy pewnie martwią się o nas... -poszli do reszty paczki...
O nareszcie jesteś ! Gdzieś ty była ?
Wyjdź Snivy ! - pokemon wyszedł Złapałam Snivy Smile
Gratuluję !
Chodźmy już... Racja...
-wszyscy poszli i trafili do jakiegoś miasta w którym było dużo kamieni...



CDN.


Legenda:
Nero N
Caro C
Dagi D
Magda M
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 4:27 pm

"tym tym tym" tumosz nie pisz takiego tym tym tym bo to śmieszne a tamten moment nie miał być chyba śmieszny radzę ci pisz że pokemon jest złapany od razu albo nie bo tym tym tym nie pasuje do niczego
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 4:31 pm

Wiesz, nie wiedziałem jak to napisać bo zawsze jak łapiesz pokemona to trzy razy musi być jakieś tym tym tym xD
Ale skoro to Ci przeszkadza to mogę tak nie pisać Wink
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 4:43 pm

Nic nie rozumiem.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 4:48 pm

A legendę czytałaś ?
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 5:01 pm

Przecież to jest sam dialog.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 5:08 pm

bo ja wiem pierwsza część lepsza... lepiej się czytało tu jest coś nie tak... czegoś brakuje... ale nie wiem czego
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeCzw Maj 02, 2013 6:09 pm

Może przez te kolorki ?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeSob Maj 04, 2013 5:11 pm

mi się podobało 7,5/10
Powrót do góry Go down
Carrcamedi

Carrcamedi


Female

Liczba postów : 103
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 10:21 am

Nie chcę cię urazić, ale... te opowiadanie ocieka niezłym failem i tyle.
Bez kolorów było o wiele lepiej. No wybaczcie, ale czy w jakiejkolwiek porządnej książce dialogi były dzielone na... kolory? Nie? No to widzicie. Robi się z tego większe zamieszczanie tylko.

Niestety 0/10, no ale nie porzucaj swych chęci, bo człowiek niestety krytyką żyć musi jakby nie patrzeć.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 11:07 am

Ehh, to Shuzo wymyślił..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 1:59 pm

Nie martw się i nie słuchaj shuzo XD rób normalne dialogi po prostu weź przykład z kuby bo dialog mu się poprawił.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimePią Maj 10, 2013 9:56 pm

Ccar? A co powiesz na pierwszy rozdział ? Tam jest bez kolorów... Zrobiłem kolory ponieważ wymyślił to Shuzo i dagiemu pomysł się spodobał, to myślałem że innym też się spodoba... Wink
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitimePią Maj 10, 2013 9:58 pm

A nie lepiej napisać:
< Postać >: < tekst > ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




[Książka] "O przyjaciołach z gry "  Empty
PisanieTemat: Re: [Książka] "O przyjaciołach z gry "    [Książka] "O przyjaciołach z gry "  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Książka] "O przyjaciołach z gry "
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ksiązka by Candice
» Pokemon (książka Filipa)
» ,,Piłkarz 1: Narodzenie gwiazdy'' - książka
» ''Pokemon: droga do ligi Johto'' książka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość-
Skocz do:  
strzałka do góry