Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Gromu cz.2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 3:57 pm

Caro
Zekrom oślepł przez ten blask.. Aż mu wszystkie zmarszczki zniknęły..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:00 pm

A teraz przemalujemy cie na rozowo. (Szatanski smiech) Muahahahaaa. Nie tak ciecie!
(Szatanski smiech) Muhahahaaa!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:01 pm

Caro
Zekrom krzyknął jak mała dziewczynka i powiedział - Rób co chcesz! Tylko nie przemalowuj mnie na różowo!!!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:04 pm

Trzeba bylo nie zabijac mojego misia. (Zaczyna go gonic)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:16 pm

Caro
- A idź istoto nieczysta!!! - krzyknął - Wynoszę się z tej wyspy! Nawet jeśli Reshiram i Kyurem przejęli tam te dwie wyspy to co z tego, że ja jej nie będę miał!! Ja nie chcę być różowy!!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:22 pm

I nie wracaj!!!!! To teraz moze sie ogarne.... Gdzie by sie teraz wybrac...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:25 pm

Caro
Pogoda na wyspie zaczęła wariować.. Trzeba odnaleźć Kulę Gromu.. I uspokoić te pioruny..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:35 pm

Glos z nieba powiedzial mi ze mam szukac kuli hmm... Albo to byla moja podswiadomosc... Jak bym byla kula to gdzie bym byla.. hmm... Ta kula pewnie jest blyszczaca i jakas ladna. Ciekawe czy jak ja znajde bede mogla se ja zatrzymac. Juz to widze (Wyobraza sobie siebie z kula). Zapewne jest tam gdzie najwiecej blyskawic bo to w koncu ona je wywoluje. (Rozglada sie za miejscem gdzie jest najwiecej blyskawic i opadow atmosferycznych.)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:37 pm

Caro
Na szczycie gór znajdowała się świątynia.. Tam jest kula i największe załamanie pogody..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:40 pm

Dlaczego to zawsze musi byc na szczycie gory... Zawsze tak jest. DLaczego to nie moze byc w lumpeksie za rogiem ,a obok spozywczy i Ania z twarogiem. Jak na zlosc nie mam latajacego pokemona. Froslass moze ty bys dala rade cos zrobic?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:45 pm

Caro
Froslass sama nie wie..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 4:46 pm

Tak jak z ta przepascia. Tylko do gory. Mogla bys? To chyba nic trudnego dla takiego ducha wysokiego pokroju jak ty.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 5:14 pm

Caro
Froslass zgodziła się.. Chce przynajmniej spróbować ci pomóc..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 5:15 pm

Ok do gory! Tam gdzie kula wyzej i wyzej. Nie poddawaj sie!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 5:17 pm

Caro
Froslass jest ciężko.. Ale dalej leci..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 5:25 pm

Jeszcze kawalek. Wiem ze dasz rade. Byc moze teraz to zalezy od mojego zycia.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 5:27 pm

Caro
Froslass zmobilizowała sie.. Jesteście w świątyni.. Pioruny trzaskają jak szalone..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 5:44 pm

Spisalas sie wracaj. Lopani teraz moje zycie jest w twoich rekach. Ilekroc jakis piorun bedzie lecial w nasza strone postaraj sie go wyczuc i odbic. (Powoli udaje sie po kule)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 6:00 pm

Caro
Kula zabłysnęła żółtym światłem.. Pogoda nieco się uspokoiła.. Jednak pioruny dalej trzaskają o ziemie jak opętane..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 8:04 pm

(Idzie dalej w strone kuli z Lopani u boku) Juz blisko... Czym jest dokladnie ta kula? ROzblyska przepieknym zoltym swiatlem ktore zalewa mnie swym blaskiem...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 8:51 pm

Caro
Kula błyszczy jeszcze mocniej.. Gdy jej dotknęłaś nawet cie nie poraziła..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 9:33 pm

Zabierzmy ja i polozmy kres temu co sie dzieje na tej wyspie. (Ma zamiar schowac kule do torebki)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 9:35 pm

Caro
Usłyszałaś znajomy ryk.. Był to Zekrom błyskawicznie odebrał ci kulę.. - O nie! Może uciekłem! Ale kuli ci nie dam! - roztrzaskał ją na drobne kawałki.. - Teraz mogę lecieć.. - i poleciał..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 9:39 pm

Coz... Przynajmniej po klopocie. Moze powinnam sie udac na inne wyspy. A moze jest tu gdzies powrot do domu?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 9:40 pm

Caro
Pogoda się pogorszyła.. Musisz coś zrobić.. (przypomnę, że masz moce Raikou.. Zawsze możesz sprawdzić jakie)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Gromu cz.2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Wyspa Lodu cz.2
» Wyspa Ognia cz.2
» Wyspa Ognia cz.3
» Wyspa Lodu cz.3
» Wyspa Lodu cz.4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry