Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Gromu cz.2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:59 pm

Kuba
Przechadzasz się dalej.. Piorun w ciebie trzasnął..

Nero
Twoje pokemony zostały powalone.. - Człowiek? Czego tu szukasz pomiocie szatan?- zapytał ostro Zekrom.. Cały czas wgniata Raikou w ziemie..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:59 pm

Nie chcąc narazac swoich pokow nie miesza się. Przygląda się temu.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:07 pm

- Eh... Tedd, Zorua Scratch! - Zaczął rzucać w Zekroma kamieniami i biegać mu pod nogami. - Ty dziadzie! Zostaw Raikou! Co on ci takiego zrobił? - Pokazał mu język i kontynuował swoją "taktykę". - Ja mam być pomiotem szatana? A kto próbuje zabić swojego towarzysza? Walcz z równym sobie a nie... Z Raikou. - Próbuje wyciągnąć Raikou spod łap Zekroma. - Chcesz walczyć? Pytam się czy chcesz walczyć gupku! Walczysz z innymi legendarnymi pokemonami a nie umiesz sobie z człowiekiem poradzić... Widzisz! Człowieki to lepsiejsza rasa od pokemonów... Nawet z legendarnymi sobie poradzą. - Próbuje wejść na Zekroma. - Walcz na całego! Nie pozwolę ci się drapać po dupie i miażdżyć Raikou!
Powrót do góry Go down
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:14 pm

Widzę gwiazdki
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:15 pm

Caro i Nero
- Ja ci dam ty krasnoludku! - powiedział ostro.. Piorun trzasną w Nero, a Zekrom kopnął go.. Uderzył o skały.. Zekrom zaśmiał się.. Raikou wyzionął ducha.. - Widzisz tu te Bestię Gromu? Wyspa dawniej była jego.. Lecz teraz jest moja! Nic i nikt mnie jak i moich braci nie powstrzyma! A na pewno nie człowiek! - zaśmiał się.. - Ten Raikou nie miał nawet nikogo komu mógł by powierzyć opiekę nad Kulą Gromu!

Kuba
Widzisz gwiazdki.. I jesteś w niebie.. Nie żyjesz przez to trzaśnięcie..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:17 pm

Chyba wiem jak go pokonac skarbie... Jednak ryzykuje bardzo wiele. Jesli nie przezyje nie zapomnij o mnie.... Sprobuje dobrze? Mam pewien plan.
Powrót do góry Go down
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:19 pm

Pozdrówcie mamusię witaj tatusiu


Ostatnio zmieniony przez kubala2091 dnia Pon Kwi 22, 2013 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:22 pm

Próbuję wstać. Jeśli mi się uda biegnę do Raikou i biore kulę gromu. - Ja być ludź! A ty krasnoludek! Te krasnoludek! Będziesz moim przydupasem. Idź po Pepsi a później wytarzaj się w błocie... To chyba to co zwykle robisz... Teraz ja będę twoim szefem! - Nie słucha Caro. - Te! Przydupas! Gdzie ta pepsi? Eh... Niech ci już będzie... Możesz się napić z kałuży! To teraz idź po moją pepsi. - Paczy się na Zekroma w ten sposób Cool . - E! Przynieś mi tu jeszcze popcorn! Jak to zrobisz zatańcz Gangnam Style na wodzie... Jakbyś mógł to się jeszcze po drodze utop! - Czeka na pepsi, popcorn i taniec. Jeśli ma kulę ucieka z nią na drugi koniec wyspy.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:24 pm

Rozumiem ze nie masz nic przeciwko.... Hej ty wielka kupo gowna! Strzel najpotezniejszym swoim atakiem we mnie. Pokaz jak slaby jestes! (Spoglada na Lopani i kiwnela glowa. Pokemon zrozumial o co chodzi...) Przygotowują się do uzycia Mirror Coat.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:36 pm

Nero
Tylko wygłupiłeś się przez Zekromem.. - Uważasz, że będę robił to co chcesz? Żałosne.. - Zekrom złapał cie i zaczął gnieść w rękach.. - Jesteś człowiekiem! Więc jedno uderzenie mym piorunem cie zabije! - gdy Zekrom to zrobił okazało się, że pioruny ci nie szkodzą.. - Co!? Jakim cudem ma moc Gromu nic ci nie robi?!

Caro
Zekrom cie ignoruje..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:41 pm

No więc wszyscy którzy mieli dla mnie znaczenia oraz co najwazniejsze JA! Przezyyyliiii. Ogląda sobie co sie dzieje.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:42 pm

- A nie mówiłem? Jesteś za słaby żeby zabić ludzia! Więc teraz mój przydupasie idź po tą pepsi bo chce mi się pić... Może awansujesz z przydupasa do bucefała. Atakuj mnie ile chcesz... Szefa nie zabijesz. Hm... Zrób mi masaż stóp... Później zjedz 10000000001 papryczek chili... Zwymiotuj do kapelusza Lincolna... Hm... I daj się złapać. - Dalej się paczy w ten sposób Cool . - A! Jeszcze zrób mi zadanie no i przeczytaj lekturę na jutro! - Po cichu się śmieje w ten sposób. : - Gi Hi Hi.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:47 pm

Caro
Przyglądasz się..

Nero
Zekrom trzasnął tobą o ziemie.. Co zabolało.. Nawet bardzo.. Przygniótł cie do ziemi.. - Co teraz powiesz nędzny człowieku?.. - zapytał.. Spojrzał na ciebie gniewnym spojrzeniem.. - Przydupasem... Czy jak to ty mówisz możesz być jedynie ty.. - powiedział spokojnie.. - A teraz skoro życie ci nie miłe za milcz na wieki i niech pioruny cie pogrążą!!! - powiedział nad podziw ostro.. Wgniata cie w ziemię..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:49 pm

Potrzebujesz pomocyyy?!
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:53 pm

- Te! Bucefał! Nie pozwalaj sobie... Bo jeszcze cię zwolnię i nie będziesz mógł jeść śmieci. To niby boli ale ty tylko ciskać w ziemię umiesz... Zróbmy inną walkę w której oboje mamy szansę... - Dalej ta mina Cool. - Może walka na wkurzanie lub wyzywanie? Znaczy wyzywanie to takie coś... - Specjalnie tłumaczy Zekromowi. - To... Digimonie zgadzasz się? Jeśli wygram zostawisz Raikou i go ożywisz... Jeśli ty wygrasz dam ci się zabić.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 9:55 pm

Ogląda sobie... Ehh tylko tyle moge....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 5:35 pm

Nero
- Digimonie? - powtórzył.. - Chyba coś ci się poprzestawiało w głowie krasnalu.. - złapał cie łapą i zaczął ściskać.. - Chyba nie wiesz z kim masz do czynienia..

Caro
Patrzysz..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 5:38 pm

Nuuudne te wakacjeeee.... Tylko Mega Bestia nawala piorunami dookola... (Rozklada kszeslo i sobie siada)
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 6:12 pm

- Tak wiem! Jesteś moim przydupasem Digimonie! Wiem że mnie lubisz tulić ręką no ale trzeba myśleć... Myśl i idź po Colę! Najlepiej skocz się też po cheesburgera i frytki! Czekam... A no tak ty nie wiesz co to jest Digimonku... Cola to takie słodkie picie a frytki to takie jedzenie... Takie krojone ziemniaki... Eh... Po co mam coś tak prostego tłumaczyć Digimonowi... Digimony to przecież buty połączone ze zwierzętami...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 6:32 pm

Caro
I są takie nadal.. Czyli cały czas gapisz się i nudzisz..

Nero
- Mam ciebie dość.. - powiedział - Nie wiem co ty do mnie mówisz.. Ale wiem jedno! Obrażasz mnie na wszelkie sposoby i wnerwiasz! - rzucił cie na ziemie po czym zaczął wgniatać w ziemię..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 6:58 pm

Bellosom daj troche slonca. Poopalam sie
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 2:57 pm

Nero
Zostałeś zgnieciony.. Nie żyjesz..

Caro
Pogoda nie może zostać zmieniona.. Zekrom spojrzał na ciebie.. - Tylko ty zostałaś.. - powiedział.. - Ale zaraz i ciebie tu nie będzie!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 3:40 pm

Jejku..... ALe to straszne... ty...ty... ty masz smarszczki! Matka ci nie mowila ze tyle swiatla blyskawic szkodzi na cere?! Popatrz na siebie! (Wygraza mu palcem) A ten kolor?! Co ty sobie wyobrazasz?!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 3:48 pm

Caro
Zekrom patrzy się na ciebie o tak O.O On już nie wie co ma robić..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 3:52 pm

Ale nie martw sie. 21 Wiek obdarzyl nas kosmetykami. Znajduje pojemnik z kosmetykami w torebce wystawia go do gory po czym pad ana niego blask słońca a z nikąd słychać anielskie spiewy. (Alleluja)
To cie moze uratowac zycie na imprezie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Gromu cz.2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Wyspa Ognia cz.2
» Wyspa Ognia cz.3
» Wyspa Lodu cz.3
» Wyspa Lodu cz.4
» Wyspa zakochanych !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry