Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Gromu cz.2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:55 pm

Podczas gdy Shuzo został porwany przez Raikou, Caro wraz z Nero nie wiedzą co się dzieje.. Gdzieś pojawiło się przejście na jedną z wysp..


Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:58 pm

W myślach *O ja cię on chyba chce mnie zabić jak niby zwykły człowiek ma tam przeżyć, jeden piorun jest po mnie, ale i tak nie mogę dać po sobie poznać ze niezbyt mi to pasuję...* Dalej przyglądałem się trasie i nieco się skuliłem by przypadkiem nie dostać piorunem mam nadzieję że ta legenda nie przyciąga ich do siebie...
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:01 pm

Skoro wszyscy juz sobie poszli poszukajmy powrotu do domu w normalny sposob. (Kręci się po okolicy z froslassem u boku w razie niebezpieczeństwa)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:06 pm

Shuzo
Ujrzałeś świątynie pioruna.. Z tam tond pochodzą wszelkie pioruny i wszelka pogoda.. - Po co tu przybyłeś? - Raikou przemówił do ciebie - Szukasz zabawy? Pokemonów? Czy może chcesz pojmać trzy bestie?

Caro
Usłyszałaś odgłos biegu.. Coś krąży dookoła ciebie...
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:08 pm

- Szczerze? Nie mam pojęcia w jaki sposób tutaj przybyłem, ale skoro tutaj jestem chcę zbadać ta wyspę i zobaczyć co tutaj się dzieje, a przy okazji znaleźć Jolteona. Co to jest za świątynia? Co w niej jest i do czego służy? -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:26 pm

Shuzo
- Ta świątynia skrywa wszelkie wiadomości i sekrety pogody.. A ja muszę jej bronić.. Jednak sam nie dam rady.. Czy chcesz mi pomóc?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:28 pm

- Oczywiście że ci pomogę, ale przed kim tak właściwie mamy ją chronić? Czy jest ktoś na tej wyspie kto chce ją wykorzystać do własnych celów?
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:28 pm

Froslass przymaj mnie za ręke i daj mi swoją przenikliwość. Lopani mozesz stwierdzić co to jest?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:33 pm

Shuzo
- Dużo jest osób, które chcą zniszczyć to miejsce i przejąć jego siłę na swoją własność.. - powiedział - Nawet i pokemony tego chcą...

Caro
Był to Luxrey.. Właśnie poluje.. I doskonale cie widzi..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:39 pm

No nie wierzę! Nawet pokemony chcą tego? Przecież jesteś Raikou... legendarny władca pokemonów, ale dobra co mam robić by ci pomóc?
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:40 pm

Twierdzisz ze mas zpogode po swojej stronie? Bład. Bellosom wzywam cię! Słoneczny dzień! A Uciekaj z tąd inaczej cie poszczuje moimi pokemonami!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:43 pm

Shuzo
- Jeśli chcesz mi pomóc pokonaj ich.. - wskazał na dwie inne wyspy.. - Suicune i Entei są największym zagrożeniem..

Caro
Twoje pokemony zostały powalone przez pioruny z nieba.. Luxrey powoli idzie w twoją stronę.. Oblizał pysk.. Uśmiechną się pokazując szereg ostrych jak brzytwy zębów..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:45 pm

Lopani Bellosom Froslass... Milotic wylaz! Uzyj sciskania i wyrzuc go z tąd bysmy mogly uciec!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:47 pm

- Dobrze, a więc wybiorę się na tamte wyspy i spróbuję zniszczyć zagrożenie, ale nie wiem czy tak sam dam radę moze masz dla mnie jakieś wsparcie? Najpierw pójdę na ognistą wyspę.. -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:50 pm

Jadę na Rapidashu do Caro.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:11 pm

Shuzo
Pojawiło się przejście z burzowych chmur. Przejście prowadzi na wyspę ognia.

Nero
Dojechałeś tam bardzo szybko.. Jednak zobaczyłeś Luxreya, który chciał zjeść Caro

Caro
Luxrey przymierza się do skoku.. Wydał z siebie ryk..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:13 pm

- Darkthrower! Gallade! Wybieram cię! Osłaniaj Caro! Nie pozwól podejść Luxrayowi! Ja i Rapidash damy sobie radę.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:14 pm

Te, dzięki. Poszedłem specjalnym przejsciem na wyspę ognia..
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:16 pm

Nero
Luxrey zrezygnował z łatwego obiadu.. Poszedł sobie.. Obsypał cie na pożegnanie piaskiem..

Shuzo
Docierasz na wyspę ognia.. Strasznie śmierdzi tu siarką..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:21 pm

Pffu, ktoś chyba popuścił... Pewnie jakiś Magmar, hehe, ale no cóż powinienem tutaj szukać jakiejs światyni.. *rozgląda się*
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:23 pm

Shuzo
Ujrzałeś chłopaka jadącego na Enteiu.. Biegł w stronę gór.. (pisz już na ognistej)
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:25 pm

Piasek naleciał mu do oczu i do buzi. Wypluł piasek. Ma zamknięte oczy. - Nic ci nie jest? - Po tych słowach wziął badyla i zaczął sobie dłubać w oku. Po chwili piasek wypadł. - Eh... - Zaczął się rozglądać.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:28 pm

Nero
Ujrzałeś błysk i usłyszałeś grzmot.. Deszcz zaczął się wzmagać, a burza zaczęła pokrywać Wyspę Ognia..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:30 pm

Poszedłem tam.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:37 pm

Niestety.. Nie możesz znaleźć przejścia na kolejną wyspę.. A z wody wyskakują Lanturny.. Nie pozwalają ci przejść..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Gromu cz.2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Gromu cz.2   Wyspa Gromu cz.2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Gromu cz.2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Wyspa Lodu cz.2
» Wyspa Ognia cz.2
» Wyspa Ognia cz.3
» Wyspa Lodu cz.3
» Wyspa Lodu cz.4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry