Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Lawandia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 1:43 pm

-Skoncentruj się. Wyślij z pyszczka kule ognia w kierunku krzewu. nie musi być ona bardzo duża, ale wystarczy jak będzie mała i będziesz mogła wysłać w jednej chwili bardzo dużo. Ma to wyglądać trochę jak deszcz płomyków wycelowany w przeciwnika. Nie musi być silne, ale wystarczy by zdekoncentrować przeciwnika.- Powiedziałam i pokazałam jej kolejny obrazek.
Miasto Lawandia - Page 24 150px-May_Torchic_Ember
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 1:44 pm

Yomi
40%
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 1:48 pm

-Zacznij teraz wysyłać z pyszczka te ogniki. Ma ich być bardzo dużo, ale mają też być małe. Ich celem ma być podpalenie i zdekoncentrowanie przeciwnika, ale trawiastego lub lodowego pokemona możesz pokonać samym tym atakiem. Nie musi on być silny. Wystarczy, ze będzie celny i narobi trochę szkód przeciwnikowi.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 1:52 pm

Yomi
61%
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 1:59 pm

-Już idzie ci coraz lepiej. Musisz jeszcze trochę potrenować ten atak. Wypuść kilkanaście małych płomieni z pyszczka i postaraj się żeby był to celny atak. Musisz skoncentrować się na przeciwniku i potrafić uskoczyć, gdy będzie chciał cię zaatakować. Wtedy możesz wycelować w przeciwnika tym atakiem. Pamiętaj, ze musi on być celny, a siła rażenia nie jest już tak ważna. Jeśli jesteś pewna to wystarczy jak wypuścisz jeden większy płomień, jeśli jednak nie masz pewności co do celności ataku lepiej jak użyjesz kilkunastu płomieni skierowanym na przeciwnika.-Tłumaczyłam jej i pokazałam jej obrazki.
Miasto Lawandia - Page 24 256px-Ember_StadMiasto Lawandia - Page 24 Ember_Stad2
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 2:11 pm

Yomi
83%
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:04 pm

-Bardzo dobrze. Musisz tylko jeszcze trochę potrenować. Zacznij najpierw w ruchu wysyłać pojedyncze płomyki. Następnie tak samo spróbuj użyć kilkunastu płomyków, które możesz wysłać w stronę przeciwnika. Staraj się by te ataki były celne i zawsze trafiały tam gdzie chcesz. Zawsze koncentruj się na przeciwniku i nie daj się wytracić z równowagi. Sama musisz tym atakiem próbować zdezorientować i przestraszyć przeciwnika. Pamiętaj o tym, ze atak nie musi być celny. Wystarczy by był celny.- Wyjaśniałam jej dalej.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:05 pm

Yomi (nie pisz tyle mi się nie chce tego czytać napisz coś w stylu dasz radę dalej!)
99,9%
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:07 pm

-Bardzo dobrze. Teraz wystarczy jak trochę potrenujesz jeszcze i masz ten atak opanowany.- Pochwaliłam moją Charmander. Poklepałam ja po łepku. -Jestem z ciebie dumna.- Pochwaliłam ją.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:10 pm

Yomi
Charmander się ucieszyła i użyła ember!
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:14 pm

-Bardzo dobrze. Jesteś bardzo pojętna.- Pochwaliłam ją i zerknęłam na wieże. -chodźmy się po niej przejść.- Zdecydowałam i ruszyłam w stronę wejścia do cmentarza.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:16 pm

Yomi
Jesteś tam
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:18 pm

Zaczęłam się rozglądać i chodzić pomiędzy nagrobkami. Może uda się zobaczyć jakiegoś poke-ducha albo tego sławnego straszącego w wieży upiora.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:19 pm

Yomi
Nic nie ma nawet duchów...
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:21 pm

Rozglądałam się jeszcze przez chwile i ruszyłam w stronę wyjścia. [-Skoro nic tutaj nie ma to zobaczymy co dzieje się za miastem.- powiedziałam do Charmander.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:22 pm

Yomi
Wyszłaś z miasta
Powrót do góry Go down
Yomi



Female

Liczba postów : 85
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:25 pm

Zaczęłam się rozglądać. -No to poszukamy ci jakiegoś przeciwnika do pierwszej walki. Skoro nauczyłaś się już ataku to chyba czas go przetestować.- Powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:26 pm

Yomi
(piszesz w pmm skoro jesteś poza miastem)
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 4:34 pm

wchodzi do miasta
czuję się jak wy żuta guma do żucia
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:44 pm

W mieście panuje jeszcze większa pustak niż poprzednio..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:47 pm

czy mi się wydaje czy za każdym razem tu jest o 5 osób mniej?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:50 pm

Nie zdaje ci się.. ci sie.. się.. ę..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:51 pm

co to było?
urk wolę sięnie odwracać
biegnie do pc
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:51 pm

Jesteś przy PC...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 5:51 pm

wchodzi do środka
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Lawandia - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 24 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Lawandia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 24 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Lawandia
» Miasto Prizmania
» Miasto Parmania
» Miasto Alabastia
» Miasto Orania.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry