Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:14 pm

- Sprawdźmy nieco dalej teren.. - powiedziałem do swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:19 pm

Uno
Kirlia wróciła do was z małą Shiny Eevee na rękach..

Filip
Z drzewa zleciał na ciebie Burmy.. I jeszcze jeden.. I cały tuzin Burmy!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:22 pm

-Co my tu.. aaa!- Upadłem przygnieciony Burmy i po chwili, która trwała aż trzy chwile wygrzebałem się spod tej sterty.
-Ależ was dużo.. może któryś z was chciałby dołączyć do mojej drużyny?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:23 pm

(*_*)
- Bardzo dobrze Kirlia, podaj ją dziewczynce.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:26 pm

Uno
Dziewczynka wzięła Eevee na ręce i mocno przytuliła..
- Bardzo panu dziękuje! - powiedziała...

Filip
Burmy patrzą na ciebie..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:32 pm

- Niema sprawy. - odpowiedziałem jej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 7:38 pm

-Czyżbym znów trafił na poki które nie wiedzą czym jest trener? W sumie to jest wielce prawdopodobne..
-Wiecie, jestem trenerem pokemon, osobą która zajmuje się trenowaniem pokemonów i wzmacnianiu ich by były coraz to lepsze i silniejsze. Każdy trener powinien pomagać i dbać o pokemony swoje jak również cudze. Trenerzy łapią pokemony do specjalnych urządzeń zwanych pokeballami, ale spokojnie to nic strasznego, a w każdym razie moje pokemony się nie skarżą.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:03 pm

Filip

Burmy patrzą na ciebie jakby pytały czy jesteś idiotą... Jeżeli nie miały styczności z ludźmi i trenerami to nie pojmą co mówisz, ale jeżeli zaatakujesz to raczej już tak.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:07 pm

-Hmm.. może dogadacie się z pokemonem..- na te słowa wypuściłem Grotle.
-Grotle, proszę wyjaśniej im czym jest trener i że ja chciałbym złapać jakiegoś Burmy, oczywiście jeśli się zgodzą..- poprosiłem mojego żółwika.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:16 pm

Twój Grotle przez chwile wydawał odgłosy przypominające mądrą przemowę, jednakże miny Burmy nie zmieniły się zbytni. W pewnym momencie Pokemony zaczęły popiskiwać, co ewidentnie doprowadzało twojego pokemona do dezorientacji o co chodzi. Nie mógł tego dłużej słuchać i użył w ich stronę ostrego liścia. Burmy odskoczyły w ostatniej chwili na najbliższy krzak, ale jeden z nich- widocznie największy postanowił kontratakować używając tego samego ataku.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:36 pm

Uno
Dziewczynka podskoczyła i dała ci całusa w policzek (jakie to słodkieeee .3.) I na dokładkę zostałeś polizany przez Eevee (kobiety cie uwielbiają xD)..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:39 pm

Grotle schowanie! Gdy ten atak ustanie potraktuj go burzą liści, a na koniec chrupanie!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:40 pm

- Tak, ja też się cieszę.. - odpowiedziałem wesoło. Ale w myślach miałem co innego...
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:42 pm

Filip

Zanim twój Grotle skował się Burmy przykleił się do jego głowy. Jak dobrze myślisz w sposób niestandardowy? Lepiej pokaż, że bardzo dobrze, bo twój pokemon przegra ze zwykłym Burmy!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:46 pm

Uno
Dziewczynka odwzajemniła twój uśmiech..
- Czy mógł by Pan zaprowadzić mnie do Wertani? - spytała..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:48 pm

- Jasne. - odpowiedziałem. - Tak myślałem, nic więcej nie dostanę.. JA CHCE TEGO EEVEE! - pomyślałem. - Chodźmy..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:50 pm

-Ma go na głowie? To się go zgniecie!
-Grotle, akcja liścia! (to taki strumień wody, ale wodę zastępują liście) Staranuj drzewo! Ciebie ochronią liście, a on zostanie ściśnięty między drzewem a tobą!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:52 pm

Proste zadanie. Burmy jednak też jest inteligenty i dwa metry przed zderzeniem z drzewem wykonał obrót i odskoczył (obrót zdmuchną tarczę z liści, a odskok zapewnił bezpieczeństwo przed zderzeniem). Twój Grotl wbiegł bez żadnej osłony w drzewo... Ledwo trzymał się na nogach- powinieneś go zmienić.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 8:58 pm

-Żeby tylko nic nie spalić..
-Wracaj Grotle, Monferno wybieram cię!!! Zaatakuj tego Burmy walką wręcz, a potem uderz miotaczem płomieni!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:01 pm

Twój pokemon pojawił się równie szybko co poprzedni uderzył w drzewo... Jednakże Monferno- jak to ten gatunek ma w naturze- nie posłuchał komendy i staną z założonymi rękami.

Burmy wykorzystał to i przykleił się do drzewa. Nie było to zbyt korzystne w twojej sytuacji- jeżeli zaatakujesz ogniem- spalisz drzewo, jeżeli spróbujesz walki wręcz- twój pokemon spadnie z dużej wysokości.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:07 pm

-Nie wygłupiaj się naczelny! Przecież świetnie walczysz! Słuchaj podejdź do tego Burmy i asekuruj się ogonem owijając go wokół gałęzi po czym atakuj go mach ciosami! Jeśli spadniesz to zawiśniesz na ogonie, zresztą pokemony twojego gatunku się świetnie wspinają i wiedzą jak się upada by się im nic nie stało!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:13 pm

Zanim zdążyłeś dokończyć swoje przemówienie Monferno wspiął się na najbliższą gałąź i zaczął udawać jak mówisz. Chyba dzisiaj ma humorki co nie jest plusem podczas pojedynków.

Burmy wciąż wisząc na gałęzi zaczął śpiewać popiskując- nie wiesz jeszcze co to ma na celu.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:18 pm

Monferno, co z tobą?! Proszę cię! Chyba nie chcesz żeby jakiś Burmy miał cię za słabiaka?!
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:20 pm

Wypowiadając te słowa zauważyłeś, że twój Monferno zasną. Śpiew Burmy'ego spowodował zmianę jego stanu co ułatwiło mu walkę! Zaczął masowo atakować twojego Monferno przy pomocy ostrego liścia i burzy liści. Radziłabym coś zrobić.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 9:24 pm

-Nic z tego, nie będę tak ryzykował!- Schowałem Monferno i błyskawicznie wypuściłem na powrót Grotle.
-Grotle wierzę w ciebie! Mega drain w tego robaczka!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 37 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry