Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 7:15 pm

- Trzymaj się, jeszcze chwile i dolecimy do Wertanii.. - powiedziałem i patrzyłem na widoki..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 7:15 pm

Dolecieliście bezpiecznie.

[kolejne odpisy jutro lub pojutrze]
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 7:20 pm

- No widzisz, już jesteśmy. - powiedziałem zadowolony że nic się nie wydarzyło. Schowałem Pidgeota do balla. Wyjąłem LaptoPC żeby znów wymienić pokemona, tym razem Krokoroka do boxu, a Shiny Eevee do drużyny. Chciałem żeby pożegnał się z dziewczynką. - Pożegnajcie się, chociaż pewnie jeszcze się spotkamy.. kiedyś.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:17 pm

Filip
Hoothoot gdzieś sobie skacze po drzewach nad twoją głową..

Uno
Eevee przytulił ostatni raz swoją starą trenerkę i polizał na pożegnanie. Dziewczynka pomachała wam ostatni raz...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:30 pm

-Hoothoot, mogłabys tu zejsc do mnie?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:31 pm

- Chodź Eevee idziemy.. - zabrałem go na ręce i pomachałem jego łapką dziewczynce, po chwili poszliśmy w las.. (powiedzmy że jestem przed Wertanią)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:32 pm

Filip
Hoothoot zeskoczyła ci na głowę.. Pyta o co chodzi..

Uno
Eevee był trochę smutny.. Jednak postanowił nie płakać..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:34 pm

- Spokojnie Eevee, na otuchę przywitaj się z moją drużyną. - wypuściłem wszystkie moje pokemony. Patrzyłem jak Glaceon zareaguje na Eevee i Eevee na Glaceona. - Przywitajcie się z Shiny Eevee. - powiedziałem pokemonom.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:37 pm

-Słuchaj, wiem że boisz się troche pokeballa, ale czołbym się pewniej wiedząc że już jestes złapana.. słuchaj to naprawdę nie będzie bic strasznego. Krociotka chqilka w ballu i spowrotem cie wypuszcze i obiecuje że nie będę cie chował do pokeballa jesli sama nie będziesz chciała.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:46 pm

Uno
Glaceon i Eevee polubili się.. Jednak twój lodowy lisek najwidoczniej ma zamiar dominować nad tym maluchem..

Filip
Hoothoot nie wysłuchała nawet twojego gadania do końca tylko od razu wskoczyła do balla...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:49 pm

- No to przywitanie mamy na sobą.. - wycofałem wszystkie pokemony poza Glaceonem i Eevee. - Pobawcie się chwile.. - powiedziałem im a sam położyłem się na ziemii.. - A i Glaceon.. Masz się nim opiekować, zrozumiano ? - podniosłem głowę i popatrzyłem na Glaceona.

[Mudkip kazała przekazać, że chce mi prowadzić fabułę ;p ]


Ostatnio zmieniony przez Unorthodox dnia Nie Wrz 15, 2013 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 8:52 pm

-No nawkoncu!- pomyslałem, ale z zachwytu nie mogłem wykrztusic słowa tylko patrzyłem na "pikający" pokeball w mojej dłoni z naborzenstwem i oczekiwałem tego magicznego momentu kiedy przestanie, nastąpi ostatnie "piknięcie" i pokemon będzie moj. Chociaż w żeczywistsci nie mineło poł minuty dla mnie ten czas zdawał się nie moec konca.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 6:42 pm

[rozpoczęcie wątku fabuły Uno]

Uno

Gdy położyłeś się na ziemi poczułeś wibrację. W waszą stronę jechało coś dużego, albo szło... Twoje pokemony ewidentnie nie zauważyły tych ruchów. Glaceon ciągle biegał wraz z Eevee pokazując mu poznane ataki. Mogłoby się wydawać, że młodszy traktuje go jako mentora- już zapletli wspólne więzi.

Filip

Hoothoot przestała siłować się z urządzeniem. Była złapana- złapana przez ciebie. No teraz już powinieneś tylko wypuścić ją z balla.

[broda na brzuchu i grzbiecie]
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 6:47 pm

- Co to za wstrząsy.. - popatrzyłem na swoje pokemony. - Lepsze to niż żeby miały się pogryźć czy coś.. - wypuściłem Kirlię.. - Idź sprawdzić Teleportem co to za wstrząsy i skąd są..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 6:49 pm

Kirlia zniknęła. Wstrząsy stały się ledwo wyczuwalne- tak jakby to coś zwolniło lub skradało się. Pokemon wrócił i poinformował cię, że nic nie znalazł. Wiedziałeś jednak, że coś się kroi. Niedaleko był główny plac, może to coś z nim związanego?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 6:54 pm

- Powrót. - wycofałem Kirlię. Zawołałem do siebie Eevee i Glaceona. - Widzę że się polubiliście, całe szczęście. Teraz chodźcie ze mną sprawdzić skąd te wstrząsy..

-------

https://przygodypokemon.forumpl.net/viewtopic.forum?t=710
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 40 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry