Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:28 pm

Na plakacie widać było znak EXIT i napis: "Jesteś w moim świecie". To podejrzane. Odwróciłeś się do swojej towarzyszki.
-Czy wszystko w porządku proszę pana?- spytała dziewczynka. Była zaniepokojona tak samo jak ty. Dodatkowo dało się słyszeć kroki z wnętrza groty.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:33 pm

- Taaak wszystko ok. - odpowiedziałem. Podszedłem do jaskinii.. - Kto tam jest ?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:37 pm

Z groty wyszła policjant Jenny. Wyglądał normalnie, a obok niej szedł Tyranitar. Ten sam Tyranitar, którego widziałeś w jaskini.
-Witaj trenerze. Wydawało mi się, że jesteś złodziejem lub kłusownikiem. Niedaleko żyją stada pokemonów roślinnych trenowanych na startery. Muszę je chronić dlatego kazałam mojej Gothitelle uwięzić cię w Magicznym Pokoju. Wybacz.
Po tych słowach policjant szepnęła coś i Tyranitar zmienił się w Gothilette, a plakat zniknął.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:40 pm

- Nic się nie stało. - powiedziałem Jenny.
- Nie wiesz może gdzie jest droga do Wertanii ? - spytałem Jenny.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:42 pm

Jenny pokazała ci najkrótszą drogę do pobliskiego CP. Powiedziała, że jest tam wypożyczalnia Rapidashów i prosta droga do celu twojej podróży.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:46 pm

- Ah, wielkie dzięki za pomoc. - pożegnałem Jenny i poszedłem tam gdzie wskazała. - Chodźmy tam dziewczynko.. - powiedziałem właścicielce Eevee.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 5:57 pm

Udałeś się w stronę CP. Na miejscu (po godzinie lub dwóch drogi) uleczyłeś pokemony i spytałeś o cenę wypożyczenia Rapidasha. Okazała się dość wysoka... A mianowicie znalezienia w okolicy naszyjnika z symbolem gwiazdy. Hodowca nie chciał nic poza tym.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:02 pm

- Dobra, chodźmy to znaleźć. - powiedziałem do dziewczynki. - Sorki, że wcześniej ciągle ci przerywałem.. coś tam chciałaś powiedzieć co nie ? - spytałem szukając tego naszyjnika z symbolem gwiazdy..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:05 pm

-Tak. Chciałabym, żeby pan zaopiekował się moim Eevee. To dla mnie ważne i razem z nim już zdecydowaliśmy, że to dla niego będzie lepsze.
Szukając naszyjnika zaczęło gryść cię sumienie. Bardzo chciałeś tego Eevee. Byłeś w stanie nawet posunąć się do oszustwa, ale teraz kolej rzeczy się zmieniła.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:10 pm

Wysłuchałem jej po czym odparłem: - Skoro tego chcecie oboje, zaopiekuje się nim jak tylko mogę. - dalej szukałem tamtego naszyjnika.. Wypuściłem Kirlię żeby mi pomogła szukać..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:14 pm

Nastała ciemność. Powróciliście do CP. Chciałeś dokonać wymiany z dziewczynką, a przy okazji spytać siostry Joy, czy nie wie gdzie może być naszyjnik. Co robisz najpierw?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:16 pm

- No to chodźmy dokonać tej wymiany. - powiedziałem do niej.
( Tak jestem zuy i bezduszny ;p )
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:19 pm

Gdy podeszliście do maszyny zobaczyłeś, że spod niej wystaje fragment łańcuszka.
-Proszę pana. Po co podeszliśmy tutaj?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:23 pm

- Ważniejszy Eevee. Pojechać mogę na którymś z moich pokemonów z boxu. - Pomyślałem, zaś do dziewczynki powiedziałem: - Tutaj dokonuje się wymian pokemonów, więc tylko tutaj możesz mi podarować Eevee. Chyba że zmieniłaś zdanie..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:25 pm

-Proszę pana, ale ja nie mam pokeballa tego Eevee...
Usłyszałeś to i byłeś tak zszokowany, że niemal nie przewróciłeś się schylając to wisiorek.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:29 pm

- Nie mów że go zgubiłaś.. nie chce wiedzieć co się stanie jak ktoś go znajdzie.. - powiedziałem, w myślach byłem rozgoryczony i miałem nadzieje że nie stało się to o czym jej powiedziałem..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:32 pm

Wisiorek okazła się poszukiwanym przedmiotem.
-Ja nigdy nie złapałam tego Eevee do pokeballa...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:36 pm

- Nawet jeśli, to gdzieś się podział. Bo to że nie złapałaś to może dlatego że dostałaś go w prezencie.. - powiedziałem, miałem gdzieś naszyjnik. Mogliśmy polecieć tam na Pidgeot w każdej chwili..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:43 pm

-Ten pokemon zaprzyjaźnił się ze mną, ale nigdy nie dał mi się złapać w pokeballa... więc może niech pan spróbuje?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:46 pm

- Dobrze, spróbuje złapać. Tylko musiałbym wiedzieć gdzie on jest.. - rzekłem spokojnie. Chociaż w środku nie byłem taki spokojny..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:53 pm

Dziewczynka podeszła z tobą do siostry Joy. Okazało się, że Eevee został oddany do niej, żeby się najeść. Przy okazji oddałeś siostrze naszyjnik. Dziewczynka wzięła Eevee na ręce i razem wyszliście z CP. Eevee był gotowy. Czy jesteś pewien, że chcesz go złapać?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 6:56 pm

- Dobrze Eevee, skoro sam tak zdecydowałeś to... - dotknąłem go pokeballem i czekałem.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 7:01 pm

Pokemon zmienił się w wiązkę światła i zniknął w pokeballu. Przedmiot pokręcił ci się jeszcze chwilę na ręce i zniknął. Eevee znalazł się w twoim PC. po tej krótkiej chwili dziewczynka przytuliła się do ciebie i poprosiła: "Zatroszcz się o niego", po czym rozpłakała się.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 7:03 pm

- Nie martw się, ze mną będzie mu dobrze. Dopilnuje tego. - powiedziałem. Wyciągnąłem LaptoPC i wymieniłem Hoothoota na Pidgeota. - Chodź wsiadaj na niego i trzymaj się mnie mocno, polecimy na nim do Wertanii..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeNie Wrz 15, 2013 7:05 pm

Wsiadając dziewczynka wyglądała na zszokowaną- pewnie myślała: "Nie mogłeś wcześniej zaproponować lotu idioto?" Wiedziałeś, że eevee to twoje marzenie, ale było ci smutno z powodu tej małej... Tera musisz skupić się na bezpiecznym doleceniu do Wetanii
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry