Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:03 am

Wsłuchiwałem się w piosenkę i poczekałem aż hothot skonczy, gdy już to sie stało..
-Brawo, bardzo ładnie śpiewasz- pochwaliłem sowke i zabiłem brawo.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:04 am

Hoothoot ukłoniła się słysząc brawa.. Bardzo chciała by wstąpić do zespołu Noctowla! Bo z tego co widziała nie ma tam żadnej dziewczyny!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:11 am

-Mogę ci pomoc w osiągnięciu tego celu, widzisz jestem trenerem pokemon, w trakcie mojej podroży spotykam wiele rożnych osob i pokemonow, skoro spotkałem trenerkę slowkinga to może i spotkamy trenerkę noctlowa.. w sumie już ją chyba spotkałem, gdzies w lesie, tam był opuszczony szpital pełen rannych pokemonow... (no nie mow że nie pamiętasz.) chciała bys dołączyc do mojej drużyny?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:12 am

(Pamiętam.. Jeszcze Scolipide jakimś pokemonem szczułam xD)
-Hoothoot ucieszyła się i to bardzo! Ale.. Jest mały problem.. Boi się pokeballi..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:15 am

-Spokojnie, może uda nam sie pokonac twoj strach. Powiedz proszę czego konkretnie boisz się w pokeballach? Co jest takiego strasznego w wizji wchodzenia do nich?- spytałem z troską.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:20 am

Kiedyś jakiś trener chciał ją złapać i mocno uderzył ją pokeballem.. A gdy się otworzył zobaczyła bardzo małą przestrzeń! Ona ma klaustrofobie! I nie ma tam nawet miejsca na ćwiczenie cudnego głosiku..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:27 am

-Ten trener był zapewne głupi, lub zwyczajnie niedoswiadczony, ewentualnie jedno i drugie (rafik), jak łapie sie pokemona wystarczy leciutko dotknąc, klaustrofobię powiadasz? Może moj grotle ci wytłumaczy że balle działają w takiej technologi że w srodku nie oddczowa sie dyskonfortu, zresztą będąc ze mną obiecuje ci że będziesz cały czas poza ballem, a pokemony w boxie są bardzo często wypuszczane, dosłownie codziennie (widziałem odcinek jak oak oprowadzał po tym miejscu gdzie trzyma poki z boxow) więc będziesz miała czas na cwiczenie głosu..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:31 am

Ona dalej się do tej technologi nie przekonuje.. Według niej musi najpierw temu czemuś zaufać.. A dopiero potem skorzystać..

(To ja już zacznę na kolorowo xD)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:33 am

-Ja jako człowiek nigdy nie przebywałem w pokeballu (a probowałem! W orani przy łapaniu phanapy!). Sądze że rozmowa z moimi pokemonami może pomoc ci się przekonac- wypusciłem grotla i szybko wyjasniłem o co chodzi.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:35 am

Hoothoot po wysłuchaniu Grotla i tak nie przekonała się do tej technologii.. Chyba będzie trzeba trochę poczekać...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:37 am

-Może dopoki się nie przekonasz, będziesz podrożowała ze mną bez łapania?- mowiąc to pogłaskałem grotle.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:40 am

Hoothoot zgodziła się.. Widać że ci zaufała i nie ma nic przeciwko twojej osobie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:43 am

-Jestescie głodni?- zapytałem zarowno grotle jak i hothot.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:51 am

Pokemony nie są głodne.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:56 am

-Hothot, nie wiesz może gdzie w pobliżu można spotkac derlingi?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:57 am

Hoothoot z przykrością powiedziała, że nie wie.. Zazwyczaj ucieka, gdy usłyszy jakiegoś pokemona..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:02 am

-Trudno, spytam lepiej reszty czy nie są głodni.. - wypusciłem moją gromadkę- kto głodny?- uśmiechnąłem się do moich pokemonow.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:21 am

Nikt nie byl glodny
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:24 am

A kto by chciał potrenowac? Meowth może dokonczymy trening pay day?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:28 am

Mial jak i reszta spal.. Tylko Hoothoot nie spala
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:30 am

-A niech się wyspią- szepnąłem pod nosem i pochowałem ich do balli. -Zastanawiam się do ktorego miasta sią teraz wybrac hothot.. byłas kiedykolwiek w miescie?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 11:35 am

Hoothoot nie zbliża się do ludzi a co za tym idzie, do miast..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 11:37 am

Szukam pokemonów w pobliżu sam, Rampardos poszedł do jaskini..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 11:38 am

-Rozumiem, a czemu aż tak boisz się ludzi? Pytam z czystej ciekawości..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:20 pm

Hoothoot nie ufa za bardzo ludziom.. Więc to pewien cud, że ciebie lubi.. Zazwyczaj wydają się jej okrutni i bezlitośni.. Wielu ludzi jakich widziała krzywdzili tylko pokemony..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 22 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 22 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry