Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorWiadomość
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:43 pm

dobra czas wejść do środka...
włączył latarke i wszedł
ciemno tu jak w du... bardzo ciemno
ciekawe czy bonsly znów tu jest
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:44 pm

Lugia

- Jesteś zła? Ja...ja nie rozumiem, jak tak mógł cię potraktować. Nie spytał co się u ciebie dzieje, ani czy nic ci nie jest...kiedyś już takie coś widziałem i nie chcę byś skończyła tak jak moja przyjaciółka.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:47 pm

- Może i czasem zachowuje się jak bym go nie obchodziła... Ale tak na prawdę, gdyby tylko mógł to i całe Kanto by przewrócił do góry nogami, żeby tylko mi nic nie było... - powiedziała.. Po chwili spytała Absola
- Absol? Jak sądzisz? Daleko jeszcze do Mrocznego Miasta lub Safranii?

---

Filip
Jemu się już nawet nie chce dokończyć nauki...

Uno
Kirlia nagle teleportowała się do ciebie.. A z głębi lasu usłyszałeś jakiś ryk

Dagi
Bonslyego nie ma.. Ale jest naprawdę ciemnoooo... Gdyby nie latarka nic byś nie widział.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:50 pm

plusle wysyłaj co jakiś czas elektryczne kule żebyśmy się na onixa żadnego nie natkneli
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:50 pm

- Kirlia wiesz czyj to ryk ? Jakiego pokemona znaczy..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:57 pm

Lugia

Stefan zniżył tylko głowę. Tak naprawdę nie wierzył w twoje słowa, jednak nie chciał sprawiać ci już więcej przykrości. Absol pokiwał przecząco główką.
- A jak wygląda wejście do Mrocznego Miasta? Jak w ogóle wygląda Mroczne Miasto? - zapytał Stefan.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 8:04 pm

- Wejście jest dość dobrze ukryte.. - powiedziała.. - Nie przyglądałam się za bardzo wejściu.. Gdy się wejdzie od razu można powiedzieć jedno.. Jest mrocznie, i ciemno. Ale nie, aż tak żeby nic nie widzieć. Przypomina to trochę Black City, z regionu Unova. I jest tam bardzo dużo trenerów mrocznych pokemonów, oraz pewna osoba - Mistrz Mrocznych Pokemonów. Walczyłam z nim dwa razy w walkach 1 vs 1.. Raz moja Pawniard przegrała z jego Scraftym.. A przy drugim podejściu Weavile zremisował z Darkraiem. Kiedyś uda mi się go pokonać.... - gdy mówiła o tym, że kiedyś uda jej się wreszcie go pokonać wyglądała na naprawdę zdeterminowaną..
- A tak, a pro po.. Jeśli dojdziemy do Mrocznego Miasta o dość późnej porze może być problem z dostaniem się do niego.. Więc jak by co.. W Safranii, w rezerwacie mrocznych pokemonów, jest Willa.. Moja nagroda za wygranie Mrocznego Turnieju. Więc, zawsze możemy się tam zatrzymać.

---

Uno
Kirlia nie wie.. Nie patrzyła tylko uciekała..

Dagi
Plusle zgodził się.. A gdy w końcu wysłał jedną kulkę.. Trafił w Onixa... O zgrozo..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 8:12 pm

- Dobra, chodźmy to sprawdzić..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 8:14 pm

dlaczego zawsze ja?
zgasił latarke i biegnie na oślep przez korytarze
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 8:56 pm

Meowth proszę, wykonaj ładnie ten atak i koniec masz całe jutro wolne od trwningow jak mi teraz ten ładnie opanujesz, zgoda? Proszę *robi oczka zbitego kota* (gdzyż oczy szeniaka by sie zle skojarzyły kotu) zgodz się, plosiem.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 11:18 pm

Lugia

- Z tego co powiedziałaś wychodzi, że zwiedziłaś już duży kawałek świata...zawsze chciałem razem z moją biologiczną mamą pojechać nad morze i popatrzeć na fale. A teraz to się zmieniło. Poszedłbym na klif, na którym uszykowałbym kolację. Następnie zaprowadziłbym tam swoją ukochaną i sprawił, aby poczuła, że przy mnie może być bezpieczna...a rozgadałem się, a chyba dochodzimy do Safranii! - powiedział Stefan.
- Ekm...a ile możesz sprowadzić gości do tej willi?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 11:22 pm

- Sama nie wiem jak dużo... - powiedziała.. - Willa jest na prawdę ogromna.. Pamiętam, że w swoim pokoju znalazłam pokeball z Shiny Seviper. Była taka słodziutka. A pierwsze co zrobiła to przytuliła się do mnie. - zaśmiała się..
- Safrania powiadasz? W takim razie trzeba ostrożnie dostać się do mrocznego rezerwatu. Całe szczęście, tam prawie nikt nie bywa...

----

Filip
On i tak nie chce..

Uno
Kirlia się bardzo boiii...

Dagi
Najpierw wpadasz na ścianę.. Potem kamień.. Stalaktyt.. Stalagmit.. I licho wie co jeszcze...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 11:24 pm

ok chyba go zgubiłem...
właczył latarke
chwila czy to nie wejście do rock tunel?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 11:25 pm

No dobrze... dokonczymy jutro..- zrezygnowany schowałem go do balla i rozejrzałem się wokoło szukając.. czegos ciekawego
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 10:39 am

- Niema się czego, w razie czego mam też inne pokemony. - wypuszczam Quilavę. - Przywitajcie się.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:32 pm

Lugia

Po jeszcze kilku minutach podróży stanęliście przed wejściem do Safranii.
- Dobra, a pamiętasz jak iść do willi? Ponieważ w tej sprawie niestety ci nie pomogę. - powiedział Stefan.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:34 pm

- Spokojnie pamiętam.. - powiedziała i weszła do miasta..

--

Uno
Kirlia przywitała się z Quilavą.. A Quilava z Kirlią. Ryk był coraz bliżej.

Filip
Tylko gruz i śmieci.. Nic ciekawego..

Dagi
Sam już nie wiesz czy to wyjście czy wejście.. A Onix chyba was znalazł..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:35 pm

wybiegł z jaskini
o cholera dlaczego zawsze mnei to spotyka
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:36 pm

- Idziemy tam, ale już.. - poszedłem za rykiem.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:44 pm

Lugia:

Przechodzi do Safranii.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:46 pm

wypuwsciwszy meowtha pytam go czy chce dokonczyc trening
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:47 pm

Dagi
Nie wiadomo.. Onix rozwalił wejście do Rock Tunel i wylazł za tobą...

Uno
Był tam wielki Rampardos.. Niszczył wszystko na swojej drodze..

Filip
Miał się zgodził..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:48 pm

nah musiałeśto zrobić?
ucieka w głab lasu
(jeśli powiesz że doszłem do safrani to obiecuję ci że chce rozwodu)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:48 pm

- No dobra, spieprzamy. Kirlia teleportuj nas w jakieś bezpieczne miejsce..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:59 pm

Dagi
(A czy ja coś mówię o Safrani? .-.)
Onix chyba już cie nie goni...

Uno
(Cudna reakcja xD)
Kirli nie było.. Teleportowała się gdzieś już dawno.. A Quilava biegł ile sił w łapach wiejąc przed Rampardosem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 12 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry