Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:16 pm

Czekałem spokojnie na jakieś efekty poszukiwań Kirlii..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:18 pm

eh plusle śpiewanie na tym absolu!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:21 pm

- No już dobrze Mightyena! - uśmiechnęła się... - Wystarczy! Zaliżesz mnie na śmierć! - zaśmiała się.. Gdy usłyszała słowa Stefana, popatrzyła na chłopca, którego wskazał..
- Zaraz.. Zaraz.. Ta postać.. Matt! - krzyknęła po chwili machając ręką...

-----

Uno
Kilia niczego nie znalazła..

Filip
No.. Coraz lepiej to wychodzi.


Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Wto Sie 27, 2013 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:24 pm

- Poszukaj jeszcze raz.. możesz coś gdzieś przyszło.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:26 pm

Lugia

Matt stał bez ruchu, wpatrzony w obraz przed tobą.
- Lugia...jaki Matt? - zapytał Stefan. Po chwili złapał cię za rękę i obdarzył przerażonym wzrokiem.
- Musimy uciekać. Teraz.

Dagi

Widzisz jak postać dziewczyny odwraca się do ciebie i macha...dopiero po chwili zorientowałeś się, że to tak naprawdę jest Lugia, która została miłościwie złapana za rękę, przez przystojnego mężczyznę...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:27 pm

sekunda...
plusle uspij tego chłopaka śpiewem!!!!!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:30 pm

- Nie ma sie czego bać! - powiedziała do Stefana. Mightyena i Absol patrzyli to raz na Lugie i Stefana, to raz na Matta.. Ta dwójka szczególnie nie wiedziała co się tu dzieje.

--

Uno
Kirlia kiwnęła głową i rozpoczęła ponowne poszukiwania..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:33 pm

Ponownie czekam na efekty poszukiwań..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:36 pm

Lugia:
- Jego pokemon właśnie próbuje mnie uśpić. Nie ufam mu. Po co chciałby, aby usnął? Jeśli jest niby spokojny, to niech tutaj przyjdzie, a nie zadziera z kimś, kto jest po prostu...silniejszy. - powiedział patrząc ci prosto w oczy i przy okazji łapiąc się za drugą rękę. Patrzyłaś na niego jak zahipnotyzowana
- Nie mogę i ciebie stracić. Muszę mieć pewność, że nic nam nie grozi z jego strony. - mówiąc ostatnie zdanie odwrócił się do ciebie plecami, zaplótł ręcę na klatce i popatrzył wyzywająco na Matta.

Dagi.

Chłopak nie usnął, a ty widzisz co robi Lugia, tyle, że nic nie słyszysz.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:37 pm

No bardzo ładnie mój mały, ale musisz wykorzystać swoją prędkość. Spraw bym był pewien że zaatakujesz np. z przodu a zamiast tego zmyl mnie że atakujesz z tyły i na końcu atakuj z góry! Znaczy, to tylko jedynie przykład..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:39 pm

plusle powrót
muszę siępospieszyć puki rotomy jeszcze śpią
odwrócił się i wyszedł z polany szukając dalej wejścia
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:40 pm

- Jak coś ci się nie podoba to twoja sprawa.. - powiedziała....
- To raczej normalne, że chłopak jest zazdrosny o dziewczynę, gdy widzi ją z innym przystojnym chłopakiem... - dodała..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:46 pm

Lugia

- Nie podoba mi się to, ponieważ nie chcę cię stracić, rozumiesz?!- powiedział i ruszył w kierunku Matta.
- I nie pozwolę, byś...chwilę...powiedziałaś, że jestem przystojny? - odwrócił się do ciebie i posłał ci miły uśmiech. Jednak to nie trwało wiecznie. To były dosłownie dwie sekundy i ponownie szedł do Matta.
- Możesz na chwilę podejść?! - krzyknął do niego.

Dagi.

Gdy już zawracałeś usłyszałeś krzyk.

- Możesz na chwilę podejść?! - to krzyczał mężczyzna, który był z Lugią.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:47 pm

nah po co?
spieszy mi się
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:50 pm

- Eh... Mam za długi jęzor... - powiedziała do siebie... - Szykuje się tragedia.. - Absol i Mightyena w dalszym ciągu nie mają pojęcia co tu się dzieje.. Lugia poszła za Stefanem...

---

Uno
Kirlia coś długo nie wraca..

Filip
Już prawię!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:55 pm

No, przecież jesteś zwinny i szybki! Po prostu towykożystaj i.. atakuj!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:56 pm

Poszedłem sprawdzić gdzie znów się podziała..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:13 pm

Trójkącik miłosny

Dagi widzisz jak twoja luba idzie za tym mężczyzną, który patrzy na ciebie spode łba.
- Śpieszy ci się? Co jest ważniejsze od swojej ukochanej? Od tego, że musi uciekać, a ty nawet nie chcesz pomóc? Czy ty ją w ogóle kochasz? I wiesz co ci powiem? To, że ja ją ochronię, nawet jeśli będę musiał oddać za nią swoje życie. - wypalił Stefan [ który przez cały ten czas nie zrywał kontaktu wzrokowego z Dagim] wprost do zdziwionego Matta.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:19 pm

dobra mó se co chcesz marny plebsie i jeśli dalej będziesz wtykać nos w nie swoje sprawy to skończysz tam gdzie duchy idą spac
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:22 pm

- Stefan Matt uspokójcie się.. - powiedziała.... - Jak jeden zacznie drugiemu skakać do gardła, to uruchomię uspokajacza Weavila.. I miło nie będzie..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:31 pm

Trójkąt Miłosny

- Jestem spokojny. Nawet ani razu cię nie obraziłem, więc proszę. I ty zachowaj względną kulturę i mnie nie obrażaj, tak? - powiedział Stefan, zanim Lugia wygłosiła mowę o swoim Weavile.
- Lugio...idźmy do tego Miasta. Nie potrzebnie do niego poszedłem. Przepraszam, po prostu nie mogę znieść, kiedy dziewczyna jest tak poniewierana przez swojego lubego. - powiedział i odwrócił się plecami do Matta.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:32 pm

pff odezwał sie herkules
powoli wchodzi do lasu w kórym ma być wejście do rock tunel
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:36 pm

- Eh.. Chodźmy lepiej... - powiedziała tylko...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:38 pm

Lugia

Ruszyłaś ze Stefanem i swoimi pokemonami za Absolem. Zauważyłaś też, że Staraptor został schowany do pokeballa. Po kilkudziesięciu minutach marszu w ciszy usłyszałaś ciche pomrukiwania towarzysza.
- Przepraszam, jeśli narobiłem ci wstydu. Ja...nie wiem co mi się stało.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 7:40 pm

- Tym bardziej ja nie wiem.. - powiedziała.. - Ale przeprosiny przyjęte..

---

Dagi
Udało ci się wreszcie znaleźć wejście do Rock Tunel..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 11 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry