Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:35 pm

- Ekm...a może Staraptor po niego poleciał i przekazał mu, że ma do nas dojść? - chłopak dopiero po wypowiedzeniu tych słów zrozumiał, że mógł cię urazić.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:38 pm

- Niech będzie.. - powiedziała.. - Byle Mightyena znów, ze mną był. To trzeci złapany przeze mnie pokemon.. Dlatego tak bardzo go lubię.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:40 pm

- Będziemy musieli tutaj na nich poczekać...- mówiąc to wypuścił Staraptora i wytłumaczył mu zaistniałą sytuację. Po chwili pokemon wzniósł się w niebo, a wy mogliście tylko czekać.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:43 pm

- Okolica wydaje się spokojna... - powiedziała.. - Więc możemy poczekać.. A w razie czego gdy będziemy musieli uciekać Mightyena ma czuły węch. Więc będzie mógł nas znaleźć.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:45 pm

- To może powoli już pójdziemy? - zaproponował, a w międzyczasie Absol was już trochę wyprzedził i na was czeka.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:46 pm

- Dobrze.. - powiedziała i poszła w stronę Absola.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:48 pm

Absol prowadzi was prosto, jednak musicie przez to płacić przedzieraniem się przez knieje. Takżę idziecie naprawdę wolno.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimePon Sie 26, 2013 11:50 pm

- Lepiej iść wolno.. Niż biec i się potknąć o coś... - powiedziała pod nosem.. I idzie na przód..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 12:01 am

- Lugia? Czy ty masz chłopaka? - zapytał Stefan, przy okazji potykając się o kamień.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 9:28 am

Ej oddaj! Dzień wypłaty będziemy trenować później! odebrałem mój portfel i przeliczyłem zawartość Ekhem.. oddawaj tą dyszke.. jak już odebrałem całą moją kaskę...
Meowtch, słuchaj nie kradnij tylko atakuj, nie wiem jak chcesz.. pazurami, uderzeniami łap.. jak kolwiek, byle by przeciwnik nie spodziewał się z której strony uderzysz.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 10:51 am

- Chwilę odpoczniemy i poszukamy pokemonów, dobrze Kirlia ? - spytałem ją.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 10:51 am

- Tak mam.. - powiedziała..

---

Filip
Miał nie chętnie zaczął cie atakować.. Wolał co prawda buchnąć portfel, ale powstrzymał się od tego..

Uno
Kirlia zgodziła się. A puki co... Położyła się na trawie i odpoczywa..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 10:54 am

Meowth, kradnięcie portfela to inny atak, skup się, słuchaj jakbyś się czół gdyby ktoś ukradłtobie jakąś bardzo ważną dla ciebie rzecz?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 11:34 am

Poszukałem jakichś jagód, po czym dałem je Kirlii.. - Masz zjedz.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 12:44 pm

uf było cholernie blisko to chyba tędy jest droga do azurii może przy okazji jak tam będę to powiem siostrze joy o sytułacji lavandii potrzebna jest pomoc kogoś doświadczonego i oczywiście odbudowa tego miasta
idzie dalej w stronę azurii
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 4:53 pm

Lugia
- O...acha. Ekm..- zakłopotał się Stefan i przejechał ręką po swoich brązowych włosach, które mimo tego, że ani razu nie były ułożone, to i tak wyglądały niesamowicie.
- Idźmy dalej...- mruknął, a co jakiś czas spoglądał w niebo szukając Staraptora.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 4:57 pm

Idzie dalej przed siebie..
- Mam nadzieję, że Staraptor i Mightyena szybko się tu zjawią..

---

Filip
Miał atakuje dalej.. Jakoś mu to wychodzi.. Ale ciągle wiesz z której strony cie walnie..

Uno
Kirlia ucieszyła się i podziękowała.. Zajada sie jagodami..

Dagi
20% Drogi
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 4:58 pm

daleko jeszcze daleko jeszcze daleko jeszcze?
takie pytanie mi się nasuwa zawsze gdy podróżuję
idzie dalej
głosie z nieba daleko jeszcze?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:00 pm

Poczekałem aż zje, gdy już to zrobiła powiedziałem żeby poszukała jakichś pokemonów w pobliżu swoim teleportem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:04 pm

Słuchaj, zrób tak jak wtedy kiedy kradniesz, tylko zamiast zabrać mi: portwel zegarek pokedex nóż mufina majtki spodnie koszulkę bluzę włosy.. czy cokolwiek innego co możesz mi zabrać.. zaatakuj mnie
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:08 pm

Lugia

Usłyszałaś skowyt ptaka i już wiedziałaś, że są blisko. To raczej oczywiste, że pokemony przemieszczają się od was szybciej. Po chwili usłyszałaś wycie swojego pieska, który szukał cię wzrokiem.

Dagi

Idąc w stronę Azurii usłyszałeś wycie pokemonowego psa, a po chwili dostrzegłeś także dwie postacie, które stoją między krzakami...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:09 pm

nah muszę poszukać wejścia do rock tunel
szuka wejścia
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:11 pm

- Mightyena! - obejrzała się za siebie by zobaczyć gdzie jest jej wilczek..
- Tutaj! - powiedziała i pobiegła w stronę wycia swojego psiaka..

--

Uno
Kirlia zgodziła się i zaczęła szukać..

Filip
Kociak spróbował.. Kiepsko.. Ale i tak lepiej niż poprzednio.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:15 pm

Kot, to nie takie trudne, odwróć moją uwagę i zaatakuj, tyle.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitimeWto Sie 27, 2013 5:16 pm

Lugia

Niesamowicie szybko pokonałaś dzielące się kilkaset metrów i wbiegłaś ponownie na polanę. Absol i Stefan pojawili się chwilę po tobie. Piesek rzucił się na ciebie i zaczął lizać cię po twarzy.
- Lugia! Tam ktoś jest! Musimy uciekać! - krzyknął chłopak, wskazując palcem na jakiegoś chłopca...

Dagi:

Szukając wejścia do jaskini znalazłeś się na polanie, nawet nie wiesz jak tutaj doszedłeś. Po chwili widzisz Dwoje ludzi oraz Absola, pieska i Staraptora. Dochodzi do ciebie krzyk chłopaka " Lugia! Tam ktoś jest! Musimy uciekać!" i po chwili zauważyłeś, że ten sam mężczyzna wskazuje na ciebie palcem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 10 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry