Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Lawandia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 10:03 pm

Doszłaś tam po kilkunastu minutach..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 11:52 pm

Kate
Mrok zapadł już w całym lesie, wszędzie było słychać pohukiwania Noctowlów i okropne piski, jęki oraz wrzaski. Nie był to zwyczajny zagajnik, czuć w nim było obecność czegoś... martwego. Obudziło Cię szturchanie w ramię. Nad sobą ujrzałaś postać, kulejącą, nie było widać jej twarzy. Dyszała i wpatrywała się w Ciebie. Aż ciarki przeszły po twojej skórze, upiorne klimaty potęgowały strach.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 11:56 pm

- AAA! - wrzasnęłam i podpierając się na rękach cofnęłam się i szybko wstałam na nogi. Przetarłam palcami oczy, aby upewnić się, że moje oczy się nie mylą. Usłyszałam własne bicie serca, otworzyłam lekko usta, jakbym chciała coś powiedzieć. Nie mogłam się ruszyć, czy nawet zrobić cokolwiek. Po prostu stałam i trzymałam rękę na pokeballu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:00 am

Kate
- Co ci jest? - rozpoznałaś słodki głos Marka - Miałaś do mnie przyjść, okłamałaś mnie... - chłopak zrzucił kaptur i jego twarz była już widoczna. O dziwo był rozpromieniony, w ręku trzymał bukiet kwiatów, a za nim podążał mały Lilipup węszący wszędzie. Obróżka wskazywała, że to pokemon doktora Emolgi. Skoczył na Ciebie i swym małym języczkiem zaczął Cię lizać po policzku. - Co tak zamarłaś? To tylko ja... - chłopak strzelił facepalma i wyciągnął rękę by pomóc Ci wstać
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:07 am

-Och...hej. - powiedziałam zdrętwiałym głosem. Pogłaskałam Lilipupa i nie korzystając z pomocy Marka wstałam o włąsnych siłach.
- Co ty tutaj tak właściwie robisz? Powinieneś leżeć teraz w szpitalu. I skąd masz pokemona doktora Emolgi? Boże...Mark. - powiedziałam gestykulując rękami i co jakiś czas nerwowo poprawiając sobie włosy.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 10:57 am

Postanowiła się przespać.. Położyła się pod drzewem i.. Zasnęła..
~Następnego Ranka~
Ranek był chłodny.. Rześki.. Udała sie do CP wymienić kilka ze swoich pokemonów.. Mianowicie Charmander, Goletta i Gastlyego na Anoritha, Hipcia i Larvitarka.. (wymienię!) Po czym wypuściła wszystkie swoje pokemony..
- Przywitajcie się ze swoimi nowymi kolegami i koleżankami z drużyny!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:00 am

Pokemony przywitały się każdy z każdym..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:19 am

- Mam nadzieje, że będziecie się razem dobrze czuli. - powiedziała..
- Riolu.. Dokończmy naukę Copycat. - powiedziała..
- Tylko to mam dzisiaj w planach związanego z tobą. - dodała po chwili..
- Anorith ci w tym pomoże, tak że zna Rysę jak Charmander. - po tych słowach spojrzała na Anorith..
- To co? Pomożesz Riolu w nauce?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:20 am

Anorith zapiszczał więc chyba zrozumiał..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:22 am

- Ciesz się - uśmiechnęła się do małej..
- Macie tu po Muffince na zachętę. - podała im.. A gdy zjedli powiedziała..
- Anorith użyj rysy tylko nie atakuj tym Riolu - powiedziała..
- A ty Riolu użyj Aury by wiedzieć jak Anorith to robi i powtórz. Poprzednio dobrze ci to wychodziło więc spróbuj.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:25 am

Pokemony zjadły i szykowały się.. Anorith do ataku.. Riolu do kopiowania.. Riolu od razu skopiował atak Anoritha i... zaatakował go. Anorith zaczął płakać..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:26 am

- Anorith! - powiedziała i wzięła małą na ręce..
- Riolu następnym razem bądź ostrożniejszy! Anorith to jeszcze dziecko.. - powiedziała do niego..
- No już dobrze mała.. Nie płacz..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:30 am

Anorith przestał płakać jak go wzięłaś na ręce..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 11:31 am

- No już dobrze.. - powiedziała..
- Riolu. Chyba powinieneś coś powiedzieć Anorith.. - powiedziała do niego..
- Podpowiedź.. Na P.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:22 pm

Riolu przeprosił Anoritha..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:25 pm

- No i widzisz. Od razu świat stał się piękniejszy. - powiedziała i pogłaskała Riolu, a potem Anorith po główce..
- Larvitar podobno tworzysz Deskorolki. - zwróciła się do kamiennego pokemona..
- I podobno umiesz też na nich całkiem dobrze jeździć. Zaprezentował byś kilka akrobacji i tak dalej?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:27 pm

Larvitar wyciągnął jakąś deskorolkę i zaczął jeździć.. zaprezentował ci Ollie 180 i Kickflipa..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:30 pm

- Nieźle! - powiedziała do niego..
- Widzę, że deskorolki to twoja pasja i dodatkowe zajęcie..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:33 pm

Larvitar kiwnął głową że tak jest..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:36 pm

- Wiem, że lubisz też treningi.. Co powiesz na naukę ataku Scary Face i Crunch? - powiedziała..
- Te dwa ataki są stosunkowo łatwe.. Scary Face - musisz przestraszyć przeciwnika strasznym wyglądem twarzy, a Crunch to mocniejsza wersja Gryzienia.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:39 pm

Larvitar pierwszy chce nauczyć się Gryzienia.. już gryzie drzewo, które było w pobliżu..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:40 pm

- Dobrze więc.. Musisz bardzo mocno gryźć. Tak jak byś chciał je przegryźć. W końcu na nasz język ten atak to Chrupanie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:42 pm

Larvitar gryzie drzewo z pełną mocą.. ale to za mało..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:43 pm

- Spróbuj je bardzo mocno nadgryźć. - powiedziała i podniosła dość grubą.. Ale nie bez przesady.. Gałąź..
- Lub po prostu postaraj się przegryźć te gałąź na pół. - powiedziała..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 12:46 pm

Larvitar zaczyna gryźć gałąź, którą mu dałaś..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Lawandia - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Lawandia   Miasto Lawandia - Page 35 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Lawandia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 35 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Lawandia
» Miasto Alabastia
» Miasto Parmania
» Miasto Alabastia
» Miasto Wertania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry