Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Orania.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:12 pm

Przysunąłem się do pokemona powoli na odległość około pół kroku.
-Naprawde chcesz tak siedzieć i się spierać?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:15 pm

- Ja ci nie ufam! - wykrzyknął. - Jeśli mam ci zaufać to udowodnij mi że się mylę! - dodał. Przestał się cofać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:17 pm

-Mogę ci to udowodnić, powiedz mi tylko jak.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:21 pm

- Wymyśl coś. - mówi już spokojniej. Słyszysz jakieś głosy na lewo od ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:25 pm

Te głosy zaintrygowały mnie, byłem teraz skupiony by w razie czego zareagować bo mogło to być cokolwiek; jakiś Butterfree, stado Mighten które wyczóły łatwą zdobycz, a może po prostu team rocket o którym tyle mówi się w kanto. Jednocześnie myślałem jak udowodnić pokemonowi że może mi ufać nie ruszając się stąd.
-Szczerze to nie mam pomysłów..- przyznałem zasmucony.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:28 pm

Za Meowthem stało 6 Mightyen. Meowth odwrócił się.
- O nie. - wypowiedział przestraszony. Mightyeny się do was zbliżają.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:36 pm

-Nie wykonuj gwałtownych ruchów- szepnąłem do pokemona prostując się i zasłaniając Meowtha własnym ciałem. Jednocześnie już wyciągałem pokeballe. Sekundy się dłużyły, widziałem że mroczne pokemony szykują się do ataku. Wiedziałem że Deerling zdoła uciec, co ze mną, nie wiem. Wypuściłem go.
-Meowth wskakuj na Deerlinga, wtedy ty Deerling leć do CP!- Krzyknąłem sam już będąc gotowym na atak ze strony wilków, wypuściłem też Seedota.
-Seedot Harden i ładuj bide, jak będzie źle to synteza. Buizel atakuj wodną bronią!- Oczywiście moją wydrę też wypuściłem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:53 pm

Gdy miałeś wypuścić pokemony, Mightyena stojący na czele wyskoczył na ciebie i wywalił cię, nim zdążyłeś wypuścić pokemony. Deerling jednak został wypuszczony. Bolała cię głowa. Już Mightyeny atakowały Meowtha... kiedy wszystko było ciemne. Budzisz się oparty o drzewo. Pokeballe leżały obok Meowtha który był kilka metrów dalej. Obok pilnował cię Mightyena.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:58 pm

-Jezu, jak zwykle przesypiam najciekawsze momenty filmu. Strasznie dobre te 3D, normalnie jakby ten pok stał obok, kto tak podkręcił klime że tu zimno i.. czemu jest tak mokro. Zaraz.. moment.. o żesz to nie film!- Oczywiście że nie, to właśnie ja siedziałem pod drzewem na wilgotnej ziemi, była jeśeń, chłodna pora dnia czyli wieczór, a ja byłem bez pomysłów, zaraz.. balle to już coś.. jakby tu odwrócić uwagę strażnika.. a może..
-Hej Mightena, ta do ciebie mówie, wyjaśnisz mi o co chodzi?- Zapytałem pokemona udając że groza sytuacji nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:59 pm

On wystawił kły. Zbliżył się krok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:03 pm

-Tylko bez łapo i zębo czynów, ja jedynie uprzejmie się pytam..- uciekłem wzrokiem w bok, a zrobiłem to tylko by nie patrzeć na śmiercionośne kły po których powoli spływała kropla śliny pokemona. Jedna myśl nie dawała mi spokoju, gdzie Deerling? Mój biedny pokemon, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje. No, ale nie teraz o tym, teraz trzeba myśleć o teraz, a na te chwile to sytuacja jest nieciekawa..
-Wiesz.. jeśli nie umiesz mówić moim językiem to sądze że Meowth może przetłumaczyć mi o co chodzi..
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:05 pm

On gdy tylko skończyłeś wywalił cię. Stoi obok i dalej wystawia kły. Chyba go wkurzyłeś. Dopiero teraz widzisz że Meowth jest nieprzytomny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:07 pm

-Jeśli można cofam to Meowthie, o stary (tu cytat) zainwestuj w tik taki bo ci jedzie. Może byś ze mnie zszedł? To troche dziwne że tak na mnie leżysz..
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:09 pm

On pyta o co ci chodzi. Przecież on stał obok. Meowth się powoli budzi. Deerling wyskakuje zza krzaków i walczy z dwoma innymi Mightyenami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:12 pm

-O są nasi!- Mówiąc to żuciłem się do balli i jeśli tylko je złapałem wypuściłem pokemony licząc że zorientują się same o co chodzi.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:14 pm

Gdy tylko próbowałeś złapać balle to Mightyena rzucił w ciebie Deerlingiem i wykręciło cię w lewo. Mightyena-strażnik staje między tobą a ballami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:15 pm

-Wiesz.. może się przesuniesz? Deerling, jeśli możesz to skop wilka, prosze, chyba że wilk się jednak odsunie żebym mógł wziąść co moje i sobie pujść?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:17 pm

Deerling wstał i wyskoczył na niego Mightyena który walnął Deerlingiem w drzewo swoim ciałem. Mightyena który blokuje cię przed ballami ugryzł ciebie w lewą rękę. Ranna ręka zaczyna lekko krwawić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:20 pm

Uderzyłem tego co mnie ugryzł z całej siły sprawną ręką. Jeśli mnie trzyma nic nie robie, ale jeśli puścił to odrazu skacze do balli i wypuszczam pokemony.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:21 pm

On się wkurzył i ugryzł cię prosto w czoło. Ono też zaczyna krwawić. Po chwili Meowth zrozumiał co się dzieje i zaatakował Mightyene jednak oni cię nadal blokują. Deerling próbuje walczyć ale przegrywa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:29 pm

-Musimy zgarnąć balle i się zmywać!- Powiedziałem. Wiedziałem że nie mam nic do stracenia próbowałem się przebić do balli.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:32 pm

Gdy spróbowałeś to inny Mightyena złapał cię Bitem za nogę i zaczął zabierać od balli. Meowth poleciał w krzaki i zniknął a Deerling został pokonany. Mightyeny cię otaczają.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:37 pm

-No wiecie co. Tacy silni jesteście, a jednego człowieczka musicie całą bandą, to po prostu czysta słabość i strach. Boicie się uczciwej walki, ot co.- Nie miałem najmniejszego pomysłu jak wyjść z tego kręgu.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:40 pm

Jeden z nich wyszedł przed a 4 innych odeszło pięć kroków. Piąty za to cię puścił i też odszedł pięć kroków. Ten na przeciw ciebie pokazał kły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 8:42 pm

-No, w ostatniej chwili życia chce wam powiedzieć że tym zachowaniem zdobyliście mój szacunek.- Jak tylko wrogi pokemon się na mnie żuci odskakuje w bok i sypie mu piaskiem (czy tam błotem, liśćmi czyczymś co leży na podłożu) w oczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Orania. - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 31 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Orania.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 31 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Safrania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry