Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Orania.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 5:32 pm

-Brawo! Sam ten listeczek to już ogromny postęp!- Wykrzyknąłem z entuzjazmem. -Dobrze Deerling spróbuj w trakcie tworzenia umieścić w nasionku więcej energi by wyrosło i nie martw się, ta roślina sama będzie ci dostarczać energi jeśli dostatecznie wyrośnie, a to oznacza że szybko ci się ona zwróci.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 5:49 pm

Filip
Pokemon nie umie tej energii wydobyć...

---
Gdy już jest pod cp, wypuszcza Wartortle i pyta : - Co ty na to żeby potrenować?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 5:52 pm

-Dasz radę, musisz się jedynie odpowiednio skupić i wyobrazić te energię skumulowaną w nasionku. Spróbuj, przecież jeśli się nie uda to śłońce nie zgaśnie, ziemia się nie zapadnie, ani ocean nas nie zaleje. Po prostu nie wyjdzie i trudno. Spróbujemy ponownie, a potem znów i od nowa, ponownie do skutku. Choć oczywiście mam nadzieje że wymagane będzie jak najmniej powtórzeń..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 13, 2013 6:14 pm

Pokemon zgadza się na trening i pyta co chcesz żeby się uczył..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 8:09 am

Hmm, może Water pulse?

---
Mort...
Wydobyło się małe pnącze, z jednym listkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 8:18 am

-Dobrze Deerling, tylko tak trzymaj. Pamiętaj twoim zadaniem jest tylko to żeby nasionko wyrosło, a potem samo będzie ci regularnie oddawać energię. Załaduj tak jak najwięcej energi i wystrzel!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:02 pm

Tak, pnącze staje się coraz większe, tylko... Pokemon się zmęczył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:05 pm

-Deerling widzę że się zmęczyłeś, odpocznij sobię.- Schowałem Deerlinga do balla i ruszyłem na poszukiwania pokemonów, deszcz leciutko kropił, ale to tylko sprzyja występowaniu wodnych pokemonów.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:08 pm

Mimo to, że lekko padało, nie spotkałeś żadnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:09 pm

Zawzięcie poszukuje dalej jakich kolwiek pokemonów na plaży.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:10 pm

Nic, a nic, ale nagle widzisz rannego Meowitha!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:11 pm

Podbiegam do pokemona.
-To nie wygląda dobrze..- pomyślałem.
-Spokojnie, nic ci nie zrobie, chce ci pomóc..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:12 pm

Pokemon przerażony powiedział po ludzku :
- NIE RÓB MI KRZYWDY!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:13 pm

-Nic ci nie zrobie.- Powiedziałem łagodnie- przeciwnie, ja chcę ci pomóc.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:13 pm

NIE ! NIE UFAM CI! - Powiedział wystraszony pokemon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:14 pm

-Nie masz powodu by się mnie bać.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:15 pm

Ale się boję ! WIDZIAŁEM JAK NIE RAZ ZABIJAŁEŚ PRZYJACIÓŁ MOICH PRZYJACIÓŁ!!!!

-----
Hmm... Może Water Pulse?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:25 pm

Pokemon zgadza się..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 19, 2013 1:44 pm

Więc, musisz wytworzyć wielką kulę z wody, potem ją wystrzelić!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 11:06 am

-Co?! Ja nikogo nie zabijałem!- Oburzony już miałem odejść, ale moje sumienie powstrzymało mnie przed tym, bądź co bądź, to przecież samotny, ranny i bezbronny pokemon.
-Posłuchaj mnie, nigdy nikogo nie zabiłem, chcę ci pomóc, ale do tego musisz się zgodzić pujść ze mną do miejsca które się nazywa centrum pokemon. Tam są ludzie i pokemony które znają się na medycynie, ja jestem początkującym trenerem i nie umiem cię wyleczyć..
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:00 pm

On ci nadal nie ufa i próbuje się odsuwać powoli co ledwo widać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:04 pm

Przykucnąłem przed nim.
-Ja naprawdę nie chcę ci nic złego zrobić, a jedynie ci pomóc. Spójrz na siebie, przecież ty jesteś poważnie ranny. Co zrobisz jak ktoś cię nagle dopadnie? Przecież w tym stanie nie obronisz się, anie nie uciekniesz. Zresztą gdybym chciał ci coś zrobić przecież już dawno bym cię zaatakował, a nie wciąż rozmawiał.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:06 pm

- Ty mnie zmylasz! - wykrzyknął - I już wolę zginąć od dzikiego pokemona niż przez ciebie! - dodał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:09 pm

-Nie musisz się do mnie zbliżać, po prostu choć ze mną, będę tu siedział dopóki cię nie przekonam żebyś dał sobie pomóc.- Oświadczyłem twardo.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitimeSob Paź 26, 2013 7:10 pm

- To sobie czekaj. - mówi dalej. Nie jest przekonany co do ciebie. W dodatku się oddala co raz bardziej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Orania. - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Miasto Orania. - Page 30 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Orania.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 30 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Azuria

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry