Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Ognia cz.2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:38 pm

O to ty jesteś legendarnym pokemonem witam cię
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:44 pm

Kuba
Pokemon ryknął na ciebie - Czego chcesz człowieku? Wasza nędzna raza dość istot zabiła na tych wyspach.. Kogo tym razem życie skrócić chcecie?
Powrót do góry Go down
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:47 pm

Ja nic... Ja tylko... szukam przygód... ja nigdy bym pokemona nie skrzywdził to się tyczy też innych istot
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:52 pm

Kuba
- Oni mówili to samo... - Reshiram patrzył na ciebie nie ufnym spojrzeniem.. - Najlepiej odejdź i zabierz swoich przyjaciół z tej wyspy! Nie chcemy to ludzi! Jesteście zabójcami bez serca!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:54 pm

Croconaw, wybieram cię szybko water gun i chowamy się za rogiem!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:55 pm

Ja nigdy nie zabiłbym nikogo- płacze- proszę pozwól mi zostać
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:04 pm

Shuzo
Entei stoi jak nie tknięty.. Rykną.. W tym momencie na wyspie zaczęły wybuchać gejzery.. Wulkan strzelał lawa na lewo i prawdo.. A Entei wypchnął cie ze świątyni.. Gdy spadałeś on biegł po zboczu góry z twoim Croconawew w zębach.. Usłyszałeś ryk Enteia i ryk ognistego smoka..

Kuba
- Płacz ile chcesz.. Lecz ja dłużej tu nie zostanę.. - Reshiram wzleciał w powietrze po czym ryknął.. Gejzery zaczęły wybuchać, a wulkan pluć lawą na lewo i prawo.. Usłyszałeś tak że ryk bestii..
Powrót do góry Go down
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:06 pm

Uciekam jak najdalej
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:13 pm

O ty gnomie ty przebrzydły! Bankai aktywacja! Swellow, Skarmory znów tam idziemy jak ja go ugryze to zobaczy!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:15 pm

Kuba
Mam nadzieję że lubisz serfować na Lawie.. Ziemia pod twoimi nogami zatrzęsła się.. Po chwili okazało się że jesteś w rzece lawy na jednym.. Małym kawałku skały..

Shuzo
Croconaw poleciał w twoją stronę.. Twoje pokeptaki zleciały na dół wraz z tobą.. Entei was dalej goni.. Ujrzałeś białego smoka latającego po niebie.. Entei nie cieszy się na jego widok..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:20 pm

Hahahahah, i kto bedzie się teraz śmiał?! Swellow opóźnij go i atakuj Air Slash z daleka!!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Sponsored content




Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Ognia cz.2   Wyspa Ognia cz.2 - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Ognia cz.2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wyspa Ognia cz.3
» Wyspa Cynoberu
» Wyspa Gromu cz.2
» Wyspa Lodu cz.2
» Wyspa Lodu cz.3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry