Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:08 pm

(słabo to widzę a dewott nadal cierpi od trucizny)
bonsly możesz pójść za mną jeżeli chcesz albo zostać tu z szansą że nikt cie nie znajdzie
(nie wiem czy go zmotywowałem)
ale obiecuję że nic ci nie zrobię
masz to moje balle w taki sposób ci przysięgam że nic ci nie zrobię bo masz moje pokemony
Powrót do góry Go down
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:27 pm

Bonsly jak widac na tyle sie ciebie boi, ze nie pojdzie z toba. Niestety ty zostawiles z nim swoje pokeballe
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:28 pm

czekaj a moje balle masz
rzucił mufinę
(jestem taki głupi jak mogłem mu dać moje balle)
Powrót do góry Go down
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:33 pm

Gdy ty dales muffine Bonsly'emu to on ja zjadl i prosi o wiecej. Jak widac od dawna musi tu byc...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:35 pm

(gdzie ja to już widziałem tym razem nie obiecam mu ich więcej tylko co jakiś czas)
masz
dał 5
(boli jak na to patrzę)
[to już 6]
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:36 pm

Gdy poszedłeś tam gdzie chciały pokemon doszliście do sporego stołu z muffinkami. Pokemony chyba wyczuły ich zapach i dlatego chciały abyś tutaj poszedł...
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:38 pm

Maluch je zajada i na chwile przestal plakac. Idziesz w strone wyjscia (a przynajmniej tak ci sie wydaje)

my adventure
- OK, wiec zbierzmy je wszystkie! Teraz tylko w ktora strone isc dalej?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:40 pm

Gdy zacząłeś zbierać muffinki nagle stół się zapadł i w jego miejscu została ogromna przepaść, o mało co do niej nie wpadłeś.... Udało ci się zabrać tylko 4 muffiny.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:40 pm

choć mały pomogę ci wyjść ok?
(już blisko może go złapię jak wyjdziemy)
zabrał mu balle
Powrót do góry Go down
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:43 pm

- O maly wlos! To musiala byc pulapka! Co to jest za dziwne miejsce? Wiem jedno, jak najszybciej musimy sie stad wydostac! Chodzmy stad

dagi
wyszedles z nim z jaskini. Bonsly bardzo ucieszyl sie na widok slonca. Jak widac dlugo go nie widzial
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:44 pm

bonsly chcesz być moim pokemonem?
(oby się zgodził,oby się zgodził)
Powrót do góry Go down
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:45 pm

Bonsly wskakuje Ci w rece. Gdy tylko chcesz go zlapac do pokeballa to on z niego wychodzi. Jak widac woli twoje rece od pokeballa...
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:46 pm

no jak wolisz...
ok lavandia jest tam...
boże ponure to miejsce nawet drzewa są dziwne
(teraz już pisze w lavandi)
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:52 pm

Wyszliście stąd tą samą drogą którą przyszliście. Gdy znów byliście w chatce zobaczyliście starszego mężczyznę siedzącego na fotelu i wpatrującego się w ścianę.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:03 pm

DeckardPain podszedl do tego pana
- Dziendobry! Nazywam sie Deckard. Moze mi pan powiedziec co to za labirynt? Spedzilem w nim 3 dni, jestem zmeczony i glodny.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:06 pm

- Labirynt? Jaki labirynt? -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:11 pm

- Przepraszam a czy to jest pana chata? Bylem tu wczesniej i nikogo nie tu nie bylo. Gdy zszedlem do Panskiej piwnicy to zgubilem sie w labiryncie. O pulapkach juz nie wspomne... O maly wlos udalo mi sie wydostac. Niech pan zobaczy, ten Patras byl w tym labiryncie i udalo mi sie go wydostac.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:14 pm

- Hmm, pierwszy raz go tutaj widzę i to nie jest mój dom. Mieszka tutaj mój wnuk, ale bardzo często go nie ma i gdy chciałem go odwiedzić to go tutaj niestety nie zastałem... -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:16 pm

- Czy wie pan moze gdzie moze byc Pana wnuk? Byc moze ten Patrat jest niego. No nic w labiryncie nic nie udalo mi sie znalezc, ale jak widac po pulapkach cos tam musi byc!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:20 pm

- Z tego co wiem to mój wnuk ma tylko trzy pokemony które używa. Ivysaur, Charmeleon i Wartrotle. Pewnie to nie jego i niechcący zabłąkał się tam. -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:24 pm

- Czy pana wnuk jest trenerem? Ja jestem i w przyszlosci bede mistrzem pokemon! W takim razie jesli ten Patrat jest niczyi to go zlapie. Hej Patrat, czy chcialbys byc moim pokemonem?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:27 pm

Patrat lekko pokiwał główką.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:30 pm

- W tam razie pokeball naprzod!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:32 pm

Patrat złapany.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
DeckardPain

DeckardPain


Male

Liczba postów : 317
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitimePon Lut 18, 2013 5:35 pm

- Wiec do zobaczenia, prosze pana! Ja udam sie w moja dalsza podroz do Marmorii!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




między - Podróż między miastami - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 31 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 31 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry