Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Cynoberu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:18 pm

Trener patrząc na ciebie biega w kółko i panikuje. Chyba jest w szoku bo nie wie czy ci zaufać i czy z jego Golducka nie zostanie kupka popiolu juz po 1 sekundzie wymiany. Trener dostaje padaczki i skacze jak dusząca się złowiona ryba. Wydaje dziwne dzwięki itp xD.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:21 pm

(to ma Floatzela?)
Spokojnie... ja też nie wiem czy zaufać ci w opiece na Relicantchem ale trzeba zaufać, nie raz się wymieniałem i nie przyniosło to konsekwencji, moje pokemony się czują u mnie dobrze.... (Czy ten trener nie ufa byłemu królowi Marsa?)
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:22 pm

Trener zadaje ci pytanie dlaczego byles rozebrany i brudny itp. Ne wydaje się raczej na kogoś kto uwierzy ze byles krolem marsa i tak dalej xD
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:25 pm

(mam Floatzela?)
To było tak...
Szukałem cie żeby wymienić się za Golducka i usłyszałem że jesteś obok wulkanu, zauważyłem tam jaskinię i zobaczyłem Groudona dalej mnie zjadł za spytanie się czy dostanie moim pokemonem i było tak: Focus Blast odbiło się od brzucha Groudona w cb. Spadłeś mu gdzieś do jelita cienkiego. Groudon był w kawiarni 3 dni temu i zjadł niespodzianke dagiego. W jego żołądku widzisz 2 wojne swiatową i Napoleona na niej. Trwa Bitwa Między Niemcami , a ZSRR. Groudon błaga o litość Arceusa który przybył na podwieczorek. Arceus jest przerażony bo sądzi że Groudon cierpi na Malarie i ucieka. Groudon tarza się po podłodze i płacze jak mała dziewczynka. Po chwili rewolucja w jego wnętrzu ustała i wszystko wydalił w swoim miejscu do robienia ochydnych rzeczy. (Sralni). Wydalenie było tak silne ze przelecieliście przez jądro ziemi i trafiliście na Marsa gdzie Mike został królem marsjan bo miał ciekawy zapach po wyjściu przez odbyt legendy z hoenn. Obalili go po chwili dlatego że nie umial podzielic 1212712671 przez 1281728718 a dla nich to było banalne i mozliwe. Jego władza trwała 17 sekund. Wykopali go na ziemie gdzie wpadł do wulkanu i zmarł na raka płuc. Po chwili szamanka Pitopaya przywrocila cie do zycia i wypowiedziala magiczne zaklecie z eprzeniosles sie na 3 sekundy do roku 3241 i wrociles do swojego czasu z niewiadomej przyczyny. Czasami mi się zdarzają dziwne rzeczy a czasami nie....
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:37 pm

Trener pyta czy uslyszy prawde bo to nie ma najmniejszego sensu i nigdy nie uwierzy w coś tak absurdalnego. Twoje 2 Floatzele właśnie wróciły ze sklepu obok. Nabyły sobie podgrzewacze do ketchupu.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:38 pm

Sam nie wiem czy to był sen ale przygody to przygody sam ich nie zgadniesz to mógł być sen i stać się coś czego nie pamiętam ale sens przygód jest w tym że nigdy nie wiesz co cie czeka...
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:46 pm

Moze ty jesteś pijakiem?! Trener zaczyna sprawdzać twoją woń. Dobra nie jesteś.... No dobra niech strace... Co ta twoja kamienna rybka umie? Jakie zna ataki? Jaki ma charakter? Jest z tych większych czy mniejszych swego gatunku? Będzie się mnie słuchał po wymianie?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 10:50 pm

Relicanth (samiec)

Charakter: Pokemon pradawny, nie miał kontaktu z ludźmi więc nie wie jak się zachowywać. Lubi swojego trenera.
Ataki:
Tackle
Harden
Water Gun

Jest początkujący i nie zna ludzi dlatego pewnie nie będzie oceniał z góry, to że mało go używałem przyszpożyło mu dużo energii do walki, nie wiadomo co się stanie po ewolucji...
Spytał się o charakter i ataki Golducka...
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeCzw Maj 16, 2013 11:13 pm

To niespodzianka. Ale powiem ze wymiana mi sie nie placa bo trenowalismy atak przy wulkanie. Charakter tez ma dobry. Tak mowie o moim golducku. No niech będzie wymienimy się. Podejdźmy teraz do maszyny wymian.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimePią Maj 17, 2013 8:22 am

dziekuje, poszedl do maszyny wymian i polorzyl bslla vmrelicantcha
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeSob Maj 18, 2013 5:59 pm

Wymiana dobiegła końca. Zyskujesz Golducka.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:26 pm

Zabieram go i idę do tutejszego sklepu
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:27 pm

Sklep jest zamknięty.. Brak towaru..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:28 pm

Wybrałem Treecko, Charamnder i Krokorok i spytałem się ich czy chcą ewoluować?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:32 pm

Pokemony nie wiedzą..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:33 pm

Krokorok, walczyłaś w turnieju i na ciebie liczyłem i wtedy był czas o którym mówiłaś (mówiła to ponad tydzień przez 3 wyspami) jesteś najlepsza i możesz ewoluować co ty na to?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:40 pm

Krokorok mówi że ten czas jeszcze nie nadszedł..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:43 pm

Krokorok powiedz kiedy nadejdzie
Poszedłem do klubu wymian i zarejestrowałem: Crougank, Barboach, WIngul, Mareep, Bronzro, Basculin, Joltik, Shroomish, Lotad i Machop a potem sprawdzam walczące pokemony
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:48 pm

Wyspa Cynoberu - Page 21 307fWyspa Cynoberu - Page 21 532Wyspa Cynoberu - Page 21 056
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:49 pm

Patrzę gdzie jest trener Timbura a potem patrzę na latające
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:53 pm

Timburr - Wyspa Machu Pichu..

Wyspa Cynoberu - Page 21 207Wyspa Cynoberu - Page 21 187Wyspa Cynoberu - Page 21 333
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:54 pm

Nie wiem jak tam dotrzeć...
Patrze gdzie jest trener Gligara a potem patrzę na smoki i stalowe
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:58 pm

Gligar - Azuria

Wyspa Cynoberu - Page 21 304Wyspa Cynoberu - Page 21 599Wyspa Cynoberu - Page 21 597
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:59 pm

Sprawdzam gdzie jest trener Arona
Sprawdzam mrok, trawa i normalne
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 6:04 pm

Aron - Marmoria

Wyspa Cynoberu - Page 21 274Wyspa Cynoberu - Page 21 261Wyspa Cynoberu - Page 21 548Wyspa Cynoberu - Page 21 035
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Cynoberu - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Cynoberu   Wyspa Cynoberu - Page 21 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Cynoberu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Wyspa Ognia cz.2
» Wyspa Ognia cz.3
» Wyspa Lodu cz.3
» Wyspa Lodu cz.4
» Wyspa zakochanych !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry