Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 1:00 pm

Kirlia spróbowała ostatni raz.. Klapa.. Kompletna klapa..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 1:04 pm

- Eh Kirlia, no nic się nie stało. Potem spróbujemy jeszcze raz. Teraz za to poszukaj pokemonów jakichś dobrze ?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 2:14 pm

Czekam aż hothot zrobi sobię przerwe w śpiewaniu, gdy już skończyła spytałem.
-Hothot, wiesz co oznacza ten znak?- wskazałem strzałke i shymin, w moich oczach widać było zaiekawienie..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 4:36 pm

Uno
Kirlia zmęczona kiwnęła główką i poszła czegoś poszukać..

Filip
Hoothoot przyjrzała się.. Chwilę pomyślała.. Nie.. Ona nie wie co to za znak.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 4:43 pm

- Kirlia wracaj. - krzyknąłem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 4:45 pm

Uno
Kirlia teleportowała się do ciebie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 4:48 pm

-Sprawdzimy? Możemy pójść w kierunku w który wskazuje ta strzałka, co ty na to?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 4:48 pm

- Masz jagody zjedz i chwile odpocznij..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 6:00 pm

Filip
Hoothoot nie ma nic na przeciw.

Uno
Kirlia z miłą chęcią zajada jagody..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 6:03 pm

- Odpocznij chwile. - poklepałem ją. - Potem poszukamy pokemonów.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimePon Wrz 02, 2013 6:54 pm

-Więc chodzmy, możesz na mnie usiąsc jesli chcesz.. -przyjrzałem się strzałce ponownie i ruszyłem w kierunku ktory wskazywała, co chwilę oglądam się za siebie by sprawdzic czy hothot nadąża i rozglądam się w koło by nie przegapic tego co wskazywała strzałka, lub.. kolejnej wskazowki.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeSro Wrz 04, 2013 9:40 pm

Uno
Kirlia usiadła na ziemi... Była na prawdę zmęczona..

Filip
Hoothoot usiadła ci na głowie.. Był tam wydrapany Shymin.. Może to coś znaczy? Gdy zacząłeś się zbliżać do miejsca jakie wskazywała strzałka ujrzałeś łąkę z masą pokemonów trawiastych. Był mały problem.. Na straży stali Virizion i podniebna forma Shymina... Nie będzie miło..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeSro Wrz 04, 2013 9:47 pm

Pierwsza mysl po ujrzeniu tylu trawiastych pokow to wielkie WoW. Wypusciłem Grotle.
-Może mnie łagodniej potraktują..- podeszłem waz z grotle i hoothoot do strażnikow.
-Witajcie, jestem trenerem pokemonow i szukam chętnych pokemonow ktore chciały by do mnie dołączyc, czy wpuscicie mnie, lub przynajmniej mojego grotla by popytac pokemony czy nie szukają trenera? Przyznam że typ trawiasty, choc stawiam wszystkie pokemony na rowni, zawsze był moim ulubionym typem pokemonow, to też bardzo zależy mi na nowym trawiastym stworku, tu jest ich tyle że jakis szukający trenera mogłby znalezc się na pewno..- z nadzieją czekałem na odpowiedz legendarnych strażnikow.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeSro Wrz 04, 2013 9:51 pm

Virizion "wyciągnął" swój miecz.. A Shymin wzbił się w powietrze.. Widok pokemona trawiastego nie był może dla nich czymś okropnym.. Ale widok pokemona latającego! Jakim byłą Hoothoot.. To już łamanie wszelkich reguł.. Trawiasty pokemon machnął mieczem tuż przed twoim nosem.. A Shymin obserwował czy Hoothoot nie chce czegoś im zrobić.. Pokemony te nie ufały ludziom.. Ledwo jednego przepędzili.. (Una) to drugi się napatoczył..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeSro Wrz 04, 2013 9:56 pm

Odruchowo postąpiłem krok do tyłu widząc miecz.
-Spokojnie Hoothoot jest spokojna, zresztą ja i ona nie musimy wchodzic, ale Grotle chyba wpusciecie, co? On tylko popyta, mope znajdzie jakichs nowych kumpli, a ja spokojnie poczekam na niego tu, hoothoot z tego co pamiętam nie zna nawet jeszcze powietrznych atakow..- spojrzałem na verizona spojrzeniem pełnym skruchy i prosby
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 1:43 pm

- Masz, zjedz muffina i odpocznij. - dałem jej jednego do zjedzenia.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 7:17 pm

Filip
Virizion nie będzie tu wpuszczał, żadnego człowieka.. Ani pokemona, należącego do człowieka. Dawniej ludzie i ich pokemony zniszczyli to miejsce.. A co do Hoothoot.. Nie wierzy w ani jedno słowo.. Pokemon latający to pokemon latający!

Uno
Kirlia z miłą chęcią zjadła Muffinke... Czuła się o wiele lepiej..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 7:19 pm

- Wracaj do balla i odpocznij, poszukam pokemonów razem z Quilavą. - wycofałem Kirlię, wypuściłem Quilavę i poszedłem poszukać z nim pokemonów..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 7:23 pm

- Rozumiem że możecie mi nie ufac, to prawda że niestety są ludzie ktorzy wobec reszty swiata są bezwzględni.. ale ja nie jestem jednym z tych ludzi! Proszę dajcie mi szansę, jak mogłbym wam udowodnic że jestem dobry? Zdobyc wasze zaufanie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:15 pm

Uno
Na razie nic..

Filip
Oni nigdy nie zaufają ludziom.. Shymin posłał przed twoje nogi Kulę Energii..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:24 pm

Zasłoniłem hoothoot rękoma gdyż myslałęm że kula trafi w nas.
-Ale nie wszyscy ludzie są zli, wy jestescie legendarnymi pokemonami, powiiniscie dawac przykład, a każdy zasługuje na drugą sznasę, zwłaszcza że to nie wszyscy ludzie zniszczyli to miejsce lecz konkretne osoby, to tak jakbym nazwał wszystkie pokemony normalne złodziejami, bo spotkałem jednego, to niesprawiedliwe w odniesieniu do gatunku! Powinniscie się za siebie wstydzic.- piwiedziawszy te słowa odwrociłem się na pięcie i nie czekając na ich reakcję ruszyłem zdecydowanym krokiem skąd przyszedłem.
-Choc Grotle- dorzuciłem jeszcze najmilej jak w tamtej chwili umiałem, w koncu nie mam prawa wyżywac się na moich pokemonach, ani zresztą na nikim innym..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:35 pm

Legendarna dwójka patrzyła długo w twoją stronę pilnując czy aby nie wrócisz tu inną drogą.. Virizion "schował" swój miecz... A Shymin szybował obok niego.. Virizion znikł w głębi łąki.. Podczas gdy Shymin poszybował w twoją stronę.. Razem z zachodzącym słońcem.. On zmienił swą formę na formę lądową.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:41 pm

Nawet nie widziałem pokemona wdzięcznosci szybującego w moją stronę, gdy łąkę przysłoniły już drzewa wypusciłem meowtha i dewotta.
-Hej wam, czy chcielibyscie dokonczyc treningi atakow jakich się ostatnio uczyliscie, to jest ty kocie, slash, cięcie, pamiątasz tak? Musisz uderzyc raz, bardzo bardzo mocnow w drzewo swymi mocnymi pazurami. Ty dewott cięcie furi, z kolei ty uderzasz wielokrotne też pazurami, jednak nie musisz wkładac w to aż tyle siły, jednak nie masz tego robic "na odwal",meowth zresztą to samo, już prawie opanowaliscie te ataki, przyłużcie się a wam wyjdzie. Wiem to, wierze że mnie nie zawiedziecie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:45 pm

Shymin spadł ci prosto na głowę w swojej ziemnej formie... Miał i Dewott patrzyli na to zamiast trenować.. Co ten maluch mógł od ciebie chcieć?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitimeCzw Wrz 05, 2013 8:49 pm

Zdiąłem pokemona z głowy i postawiłem na ziemi.
-Tak.. czego twa legendarna jestestwosc pragnie odemnie człowieka ktoremu przecież nigdy nie zaufasz? Może chcesz się poprawic i tym razem trafic tą kulą, hm? - Z początku mowiłem oschle, potem zas łagodnie przechodziłem w sarkazm, tak pe całe ostatnie pytanie było sarkastyczne.
-No, ale pytam poważnie, dlaczego za mną poleciałes?- W między czasie przypomniałem sobie o hoothoot siedzącej na mojej głowie i zdjąłem ją z niej.
- Nic ci nie jest? -spytałem sowki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 28 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 28 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry