Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:11 pm

Filip
Gdy ruszyłeś do ataku poketygrysiak rzucił się na ciebie i chwycił twą rękę szczękami.. To na prawdę bolało.. Po chwili jednak twa ręka była wolna od tego uścisku.. Raikou oberwał Świętym Mieczem od Viriziona.. I puścił twą rękę.. Czyżby Virizion zaczął ufać ludziom?

Uno
Combusken spalił jagody.. I zaczął celować w ciebie..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:15 pm

- Hoothoot szybko uśpij go Hypnosis.. - wypuściłem Hoothoota..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:17 pm

-Dzięki!- krzyknąłem do virizoina i jeszcze nie poszkodowaną ręką zacząłem rzucać w tego ognistego kundla (ma x2 na ataki ziemne xD).
-Dalej nie poddawajcie się!- Zdopingowałem moje pokemony.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:20 pm

Filip (ziemią rzucasz? xD)
Entei wnerwił się i wycelował w ciebie Fire Blast.. Jednak twój Buffland widząc to skoczył i przyjął atak na ciebie.. Entei ma osłabioną widoczność, gdyż piasek dostał się do jego oczu.

Uno
Combusken nie usnął.. Wręcz przeciwnie użył Miotacza Płomieni i mocno zranił Hoothoota..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:21 pm

- Hoothoot powrót.. - wycofałem go i postanowiłem uciec, więc zaczął spierdzielać..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:35 pm

-Nie daruje ci, już drugi raz mi podpadłeś (wyspa ognia się kłania) ty psie!- Zacząłem biec w jego kierunku jeśli mnie zaatakowałto robię unik błyskawicznie wyciągam kryształ ognia (pamiątka <3) i zaczynam go nim bić po głowie. (XD)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:42 pm

Uno
Udało ci się uciec.. A Combusken poszedł w swą stronę..

Filip
Virizion użył Zwarcia na tym psie.. Wiec już nie było nawet po co wyjmować kryształu..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:48 pm

Więc okładam kamieniem pozostałą dwójkę, lecz nie po głowach (oni aż tak mi nie podpadli)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:48 pm

Poszedłem gdzieś indziej poszukać pokemonów..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:51 pm

Filip
Trójka psów wreszcie uciekła z pola bitwy..

Uno
Na razie nic..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:55 pm

Chowam kamien do plecaka.
-Dziękuje wam.- Powiedziałem do moich pokemonow. -Jak zawsze jestescie niezawodni, bouff tobie dziękuje szczegolnie dlatego że się dla mnie poswięciłes. Macie tu zioła lecznicze?- Pytanie te zwrociłem do Viriziona
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 7:58 pm

Wypuszczam Kirlię. - Nauczymy cię teraz Heal Pulse, spróbuj się skupić i wytworzyć kulę energii o taką:

Podróż między miastami - Page 34 Tumblr_mipwrmAyC81qd87hlo1_500
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 8:00 pm

Filip
Virizion z początku nie wiedział co zrobić.. W końcu jednak odwrócił się.. I odpowiedział.. Ehem.. Ehem.. Odpowiedziała ludzkim głosem..
- Chodź za mną..

Uno
Kirlia spróbowała.. I nic z tego.. Kiepsko..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 8:06 pm

- Przydałaby się Audino żeby ci wytłumaczyła..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeSro Wrz 11, 2013 8:36 pm

- Wy tu połeżcie, powinniscie odpocząc- piwiedziawszy to ruszyłem w slad za trawiastą legendą.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:34 pm

Uno
Kirlia pyta czy ty może masz Audino..

Filip
Virizion pokazała ci mały składzik w, którym urzędował.. Celebii!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:37 pm

-Witaj Celebi, czy masz jakies zioła lecznicze
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:40 pm

- Nie mam jej właśnie, gdybym miał to nie byłoby problemu..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:46 pm

Filip
- Clebiii?!! - Celebii zrobił minę mocnego zdziwienia.. Tak.. Nigdy nie widział tu człowieka! Jakim cudem człowiek tu się dostał?!

Uno
Kirlia trochę posmutniała.. Jednak nie miała zamiaru się poddawać i zaczęła próbować ponownie..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:47 pm

- Kirlia wiem że się nauczysz, może potrzebujesz pokemona do tego ?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:49 pm

-Virizion mnie wpuscił... naprawde potrzebuje tych zioł trzy legendarne psy zaatakowały zaraz po natarciu dzikich pokemonow, ci co staneli do walki są ranni, więc daj te zioła, a pogadac możemy potem
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:51 pm

Filip
Celebii nie czekał, aż dokończysz tylko wystrzelił jak z procy z ziołami i jagodami dla pokemonów..

Uno
Kirlia powiedziała, że nikogo nie potrzebuje.. Stara się jak może.. I prawie udało jej się zacząć poprawie to wykonywać!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:52 pm

Widac że mu zależy..- wrociłem do moich pokemonow.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 3:57 pm

- Bardzo dobrze, jeszcze raz spróbuj!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitimeCzw Wrz 12, 2013 7:53 pm

Filipos
Wróciłeś do nich.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 34 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 34 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry