Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miejsce wyzwań !

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:18 pm

po tym co przeżyłem wczoraj to jest nic... słuchaj musimy zaliczyć zadanie znaczy ja cie musze rozweselić... kopanie cie rozbawia cię? jeśli tak kop mnie ile chcesz, jeśli nie powiedz co cie może rozbawić
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:19 pm

Filip
On nie wydaje się szczęśliwy. Jest wręcz zły
Powrót do góry Go down
OzziRex

OzziRex


Male

Liczba postów : 298
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:19 pm

-Eh Raichu wiem , że się nie znamy jednak to nie powód żeby mnie ranić (próbuję wziąć go na litość Very Happy)
może co innego cię zadowoli (mówię lekko złamanym głosem) Chce to wygrać i wierze że ty też WYGRAMY ,победа , 勝利 , فوز , victory.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:20 pm

dlaczego jesteś taki zły? ja chciałbym cie jakoś rozweselić ale nie znam powodu twojej złości potrafisz mi jakoś przekazać o co chodzi? może możesz to narysować na ziemi a jeśli nie to spróbuj pokazać na migi czy coś
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:21 pm

- Podchodzi do Snorlax - Dobra, pocałuję cię jak będziesz się słuchać Magdy ! - Całuję Snorlax i idę się zająć Chinchino.  To co biczujesz mnie? - Spytał Chinchino i podał jej bat. Nastawił plecy.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:22 pm

- No to co takiego cię rozbawi Tyranitarze skoro taniec nie pomaga.. ? Pokaż co chcesz żebym zrobił, albo walnij mnie jak nic nie chcesz.. xD - spytałem pokemona i czekałem czy czegoś chce.. miałem nadzieje że uda mi się coś zrobić..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:22 pm

Snorlax, wiem ze kochasz Tumosza. Tak się sklada ze umiem urzadac wesela, Co powiesz na dużo kwiatow, Wielki tort z miniaturka twoja i tumosza. Piekana suknie w której będziesz wygladac jak najpiekniejsza panna mloda ? Tumosz na pewno cie wtedy pokocha
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:23 pm

Magda i Tchomer
Snorlax zgniotła Magde rozweseliło to ją a minchinoo nie chce się bawić w biczowanie

Ozzi i Filip
One dalej was biją

Un
Pokemon wgniótł cię w ziemie. Udało się w ostatniej chwili 3 punkty i macie ich już 15 !
Powrót do góry Go down
OzziRex

OzziRex


Male

Liczba postów : 298
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:25 pm

-Raichu Skoro nie chcesz współpracować to najwyżej się nie polubimy wybacz ,ale nie będziemy się bawić.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:25 pm

Leze z taka mina x.x
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:26 pm

ej mała opanuj się! kurcze jak cię rozweselić? powiedz tylko jak a ja to zrobie no ale nie wiem co mam robić, mam skoczyć z dachu najwyższego budynku w okolicy utopić się w rzece? zaatakować arceusa? zrobie co chcesz ale powiedz co?!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:26 pm

Hmm.. Co Magda robiła z Minchino? - Myśli. - Minchino, a może chcesz mi pokrzyczeć do ucha z Hyper Voice. A jak nie to może zbudujemy szałas, albo zorganizujemy piknik, przyniosę borówki. (Czy co tam to jest. ) A może chcesz po prostu posiedzieć na rękach?
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:29 pm

Ozzi
Raichu się spodobała twa obojętność udało się jednak za krótko -1pkt

Magda
-1pkt

Tchomer
Ona użyła hyper voice cieszy się +2 pkt macie 14

Filip
Ona chce byś... pw

Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:32 pm

tego chcesz?! dobra! zobaczysz zrobie to!- podbiegłem do tchomera cmoknołem go w policzek zwymiotowałem i wróciłem do stalowego diabła I co jesteś zadowolona?!
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:33 pm

Filip tak macie 2 pkt
czyli w sumie 12 xD

Każda drużyna skończyła nowe wyzwanie . Musicie odgadnąć hasła które pokazuje wam pokemon
Tchomer
Snorlax się turla

Magda
Minchinoo skacze a w locie macha dziwnie łapkami

Shuzo
Tyrek ma zaciśnięte ręce po prawej stronie i udaje że się ślizga

Un
Vileplume podskokuje z twarzą do góry tak jakgdyby coś pchał

Filip
Raichu siadł i kręci jak niewidzialną korbką

Ozzi
Meawile biega skacze biega skacze

Wszyscy
Temat to sport


Ostatnio zmieniony przez Justy dnia Pon Lip 15, 2013 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:33 pm

Wow! Minchino to było świetne.  - powiedział do Minchino. - Co ty na to żeby zbudować szałas i zaprosić do niego Magdę? Przy okazji możemy zorganizować piknik. :3 - Powiedział. - A jeszcze jak chcesz to możesz zrobić mi krzywdę. Very Happy
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:43 pm

Myśle co to patrząc z zaciekawieniem na Chinccino po chwili wpadają mi 2 odpowiedzi do glowy - Czy to skok w zwyz? A może skoki na trampolinie? - Patrze Uwaznie na chinccino czy odgadłam dobre haslo
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:44 pm

- Hm.. tak mi się wydaje że to może jest... pchnięcie kulą ? Zgadza się Vileplume ? - spytałem pokemona, żaden inny sport nie przychodził mi do głowy. Miałem nadzieje że dobrze powiedziałem i zyskamy punkty..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:46 pm

- Popatrzył na Snorlax.. Wpadła mu jedna odpowiedź do głowy.. - Snorlax, czy chodzi o piłkę nożną? - Spytał pokemona i patrzy dalej na turlającego się pokemona. Jeszcze myśli na wypadek gdyby nie wiedział.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:46 pm

Magda to nie to tym razem on rzuca się jak pingwin na lodzie ałć chyba obdarł sobie brzuszek

Dosko
Torrterra skacze na plecy

Tchomer
Tak macie punkta !
Czas do 14
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:47 pm

To na prawdę trudna zagadka i możliwe że nawet trochę za trudna chociaż myślę że to może być coś związanego z lodem... i łyzwami? Czy chodzi ci o jeżdżenie na łyżwach? Tylko to mi przychodzi do głowy więc proszę odpowiedz czy to o to chodzi
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:49 pm

Shuzo
On pokiwał na tak głową i zaczął pokazywać ręce złożone i ruszające się jakgdyby grające w golfa

Un
Nie on teraz niby tańczy ale ślizga się


Ostatnio zmieniony przez Justy dnia Pon Lip 15, 2013 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:51 pm

No i co to może być... :< - Prrzyglądam się uważnie Chinccino, Chyba już wiem. - Czy to skok w dal? - Patrze na pokemona i mam nadzieje ze dobrze odpowiedziałam zdobywając punkty dla druzyny - Dobrze chinccino?
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:53 pm

Magda
Nie on teraz skacze do góry z rękami skierowanymi w niebo po chwili ląduje na posadzce następnie ugina się jak głupi
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:55 pm

- Czyżby to było Łyżwiarstwo figurowe ? Zgadłem tym razem Vileplume ? - spytałem pokemona, czekałem i miałem nadzieje na szybką odpowiedź ze strony pokemona. Nie warto tracić czasu..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miejsce wyzwań ! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejsce wyzwań !
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Miejsce - Las
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Akademia-
Skocz do:  
strzałka do góry