Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miejsce wyzwań !

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 11:37 pm

To środek całego ośrodka. W tym miejscu można zdobyć ważne punkty, a i odpaść z całego cyklu. Nie każdy musi się stawiać na wyzwania jednak może on stracić prze swe zachowanie szanse na zwycięstwo. Miejsce to ogarnia dziwna siła dzięki czemu profesorzy mogą zmieniać klimat, teren i przedmioty znajdujące się tutaj. Miejsce to jest zamknięte na klucz, który posiadają tylko profesorzy.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 11:49 am

Nagle pojawiły się ciemne kontury pewnej osoby to profesor! Otworzył drzwi i czekał na uczestników.
Gdy Ci przyszli zawołał :
-Witajcie moi mili zebraliście się tutaj aby wziąć udział w 1-wszym wyzwaniu.
Jednak na początku poruszmy pewne kwestie :
Po pierwsze Każda drużyna ma na początek 10 pkt. w tym wyzwaniu mona poprawić swój dorobek aż o 5pkt
Po drugie Musicie robić więcej (pisać dłuższe posty min 2 linijki to samo tyczy się mnie. ) Każde niezastosowanie się do tej zasady odbierze wam 1 pkt .
Po trzecie Jak dorwe tego kto tak krzyczy że słychać w lesie to zabije.
A wyzwanie wygląda tak:
-Poznaliście się ze swoimi pokemonami macie zrobić im tak aby się ucieszyły zrozumiano ? to tylko pierwszy etap.
Zaczniecie o 12:00
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:05 pm

Czekam na rozpoczecie
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:06 pm

Już start jest ! macie czas do 12 : 20
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:06 pm

wchodzi do miejsca wyzwań i wypuszcza ludicolo ludicolo to chyba tu co nie? dał mu poziomkę oby nam się udało wykonać to zadanie naprawde mi na tym zależy więc proszę słuchaj się mnie musimy to wygrać dobrze? czeka na odpowiedź pokemona hmm to zadanie ciekawe... damy radę
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:06 pm

przyszłem na miejsce i wysłuchałem profesora... -no dobra rajchu pokaż sie -wypusciłem mojego elektrycznego sttworka-jak moge cie rozbawic rozweselic? Sprawic żebys sie smiał? Prosze rajchu to ważne... nie wiem mam odstawic kabaret pobawimy sie w cos.. zrobie co chcesz tylko powiedz co mam robic...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:08 pm

Przyszedłem z Vileplume na miejsce wyzwań. - Dobrze Vileplume, mam sprawić byś się ucieszył. Chyba wiem jak to zrobić. Poszukamy jakiejś łąki z kwiatami, to na pewno cię ucieszy przebywanie w takim miejscu.. - poszedłem poszukać łąki razem z nim..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:08 pm

Do dobra.. - Stawiam Chinccino na ziemi - Chinccino, pokazesz mi co może cie rozweselić, Może biczowanie tumosza lub zbudowanie szałasu, wiem ze lubisz budowac ;p Mam tez poziomki jakbys chciała sobie urzadzic piknik


Ostatnio zmieniony przez Gomamon dnia Pon Lip 15, 2013 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:09 pm

Wchodzi do miejsca wyzwań - A więc mam sprawić by Snorlax była szczęśiwa. Hmm... Pomyślmy. Snorlax się we mnie zakochała, cały czas mnie całuję, tuli, - Myśli. - Wiem. - Wziął do ręki Pokeball Snorlaxa. - Snorlax, wyjdź. Co byś powiedziała na poprzytulanie mnie? - Spytał. (No Crying or Very sad Embarassed pale )
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:12 pm

Tchomer
Ona chce abyś to ty ją poprzytulał i pocałował

Un
Trafiliście na łąke

Magda
Ona biegnie do tchomera

Dagi
Spoko ale potem zagrasz ze mną w karty

Filip
On coś mówi po chińsku
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:14 pm

Wybacz tumosz to co teraz zrobie z Chinccino ale.. Biczuj go! Biczuj! Biczuj! Biczuj! Biiiiiczuj! Mam nadzieje ze to cie uszy a Tumosz jakos to wytrzyma, Bądź delikatna Chinccino ;p (tu się nei da więcej napisac )


Ostatnio zmieniony przez Gomamon dnia Pon Lip 15, 2013 12:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:15 pm

Nieco spóźniony przyszedłem do miejsca wyzwań, gdzie od razu miałem zadanie i pierwsze co mi przyszło do głowy to.. - Mam dać się zabić aby uszczęśliwić pokemona? - Lecz po chwili rozważyłem to i pomyślałem, że jednak jeszcze chcę żyć i lepiej będzie bezpośrednio się go zapytać co, by go uszczęśliwiło. Po tej myśli od razu wyciągnąłem balla z Tyranitarem w, nim siedzącym. Wypuściłem go i skierowałem słowa w jego stronę - Co cię uszczęśliwi? -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:15 pm

myśli i myśli i myśli aż w końcu wymyślił właśnie! o to mi chodzi żeby wygrać zadanie muszę cie rozweselić więc masz ze sobą te karty? zagramy to na pewno cie rozweseli racja? wyciągnął kilka poziomek i zjadł chcesz kilka ludicolo? (tu chyba nie ma co więcej napisać :/)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:16 pm

sprechst sie deuch ! Polish nie rozumiem po chinsku! Może uderzysz mnie thunder-wskazałem siebie- jak mam sie z tobą dogadac... Rajchu rozumiesz mnie? Prosze pokaż co cie uszczęsliwi... prosze cie no ale po niemiecku jak nie umiesz po polsku
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:16 pm

- No i jak podoba się tobie tu, czy może chcesz poszukać innej ? A może coś innego cię uszczęśliwi.. jak tak to spróbuj to narysować jakoś na ziemii. Może uda mi się to zrobić albo znaleźć.. - patrzyłem na pokemona i czekałem na jego reakcje.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:17 pm

O mamoo.. - Pomyślał. - No dobrze, ale bez całowania, dobrze? Ja nie lubię się wymieniać zaraskami. :3 -  Przytulił Snorlax. Zauważył Biegnącą Chinchino.  Ona chce mnie bić? - Pomyślał. - Pewnie tak.. - Dalej przytula Snorlax  (No pale ) I dalej przytula, Snorlax jest chyba zadowolona... Chyba.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:21 pm

Magda
Twój pokemon rozpromienił się radością gratulacje + 2 pkt dla drużyny Caro !

Shuzo
On podaje ci ręce

Dagi
(wystarczająco jest)
On się cieszy ale to za mało
-Daj zrobić z siebie głupka a wygramy !

Filip
Deuchland Deuchland is been alen

Un
On narysował konia i na nim człowieka

Tchomer

On się cieszy ale to za mało


Ostatnio zmieniony przez Justy dnia Pon Lip 15, 2013 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:24 pm

dobra szybko musisz mnie ograć kasuj te karty! ja sięw tym czasie zastanowie co napisać na karcie na której ty masz coś zrobić ale tego nie zrobisz bo wygrasz szybko zastanawia się w miedzy czasie zjadł poziomkę i wymyślił co napisać na karcie napisał "zjeść jedną poziomkę"
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:25 pm

Przytulam mocniej Snorlax, patrzę na jej minę, czy się cieszy. - Kurcze, przecież jej nie pocałuję... - pomyślał... - Wiesz, Snorlax, bardzo cię polubiłem przez te 2 dni. - powiedział tuląc Snorlax. (Cóż tu więcej napisać?)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:26 pm

- Nie bardzo rozumiem, mam znaleźć konia i się na nim przejechać ? (xd) - spytałem pokemona.
- Więc przebywanie w łące cię nie rozwesela.. eh myślałem że jak trawiasty pokemon to uwielbia takie miejsca..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:26 pm

- Umm, niestety nie wiem, co powinienem przez to zrozumieć, ale mam jedynie, że to nie ma nic wspólnego z biciem mnie, co nie? - Spoglądałem na niego z cieniem nadziei, po czym wyprowadzam kilka słów.. - Hmm, może chciałbyś się w coś pobawić? -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:28 pm

No i fajnie chinccino :3 Poczekajmy teraz i popatrzmy jak radzi sobie tumosz
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:30 pm

Teraz tylko punkt za rozbawienie do 12 :50 !

Shuzo
Nie on pokręcił przecząco głową złapał cię za ręce i zaczął dziwnie tupać

Un
Tym razem narysował człowieka na kwiatku

DAgi
Gracie w Makao on dał ci króla dame waleta dyche i dziewiątke trefl po chwili sam wylkładając 4 4-ki u góry kier krzyknął makao

Tchomer
Ona chce więcej
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:33 pm

nie rozumiem powiedz co mam zrobić abyś był szczęśliwy... słuchaj śpisz na mojim łużku niczego lepszego do spania sam nie mam może jesteś głodny? Haben Sie Hunger? irgendwie auskommen auf Deutsch? Welche Sprachen sprechen Sie?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:33 pm

- O niee, tylko nie mów mi, że chcesz tańczyć? W ogóle wiesz jak się tańczy i nie uważasz, że jesteś na to nieco za duży, bo pewnie jakbyś zaczął podskakiwać to ziemia zaczęłaby się trzęś (!) - Ale, jeśli jest ti sposób na wygranę to muszę, to zrobić - pomyślałem i powiedziałem - Dobrze, niech będzie -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Sponsored content




Miejsce wyzwań ! Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejsce wyzwań !
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Miejsce - Las
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Akademia-
Skocz do:  
strzałka do góry