Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Orania.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 6:07 pm

- Nie, nie byłem pewien położenia następnego lidera... tak właściwie to i tak na razie nie śpieszy mi się z pokonaniem go. Mam kilka spraw do załatwienia... - Powiedziałem i wziąłem odznakę pioruna. - I jak ci się podobała walka? - Spytałem się Jenny.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 8:35 pm

Dziewczyna stała niewzruszona.
-Widziałam bardziej ekscytujące zbieranie grzybów...- prychnęła na ciebie i wyszła z sali. Tak jak podpowiedział ci Surge- dobrym pomysłem byłaby teraz szybka podróż do Paramii, bo jest tam Koga. Ciekawe, jak dałbyś sobie radę w walce z członkiem elitarnej czwórki.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 4:14 pm

- Phi, polazła za mną chyba tylko po, to by móc teraz narzekać. Niech robi sobie co chce. Ta sytuacja daje mi szansę na opuszczenie miasta, ale, zanim to zrobię muszę wrócić do centrum pokemon... oby nie było tam tylko Joy. - Pomyślałem i szybko skierowałem się do cp, by wymienić pokemony..
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 4:32 pm

Shuzo

Gdy dotarłeś do CP było pusto. Okazało się, że przy PC czekała na ciebie Jenny- czekała na ciebie, bo wiedziała, że tu przyjdziesz. Chciała o czymś z tobą pogadać...
-Wiesz, czas żeby cię opuściła...-wyznała po czym rozpłakała się w twoją pierś.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 4:34 pm

>.<
===============================
- Ummm, o co chodzi? Udało ci się odzyskać pracę? -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 4:37 pm

-Nie... Po prostu... Jak to powiedzieć... Nie czuję... Nie czuję się już... tobie potrzebna- dziewczyna ciągle popłakiwała, ale nie miała odwagi spojrzeć ci w oczy... Ona na prawdę czuła się zbędna. Powinieneś ją pocieszyć i dodać otuchy. Jak się dla ciebie niefortunnie okazało, w głębi sali pokazała się Joy.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 4:45 pm

- Nie, nie... to nie prawda! Jesteś mi bardzo potrzebna! - Powiedziałem by uspokoić Jenny i by nie wejść w złe relacje z Joy.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:11 pm

Zauważyłeś, że Joy wyszła, by zostawić was samych.
-Jesteś pewien- powiedziała z lekką nadzieją Jenny ciągle pochlipując. Wyglądała na bardzo potrzebującą współczucia.
-Jeżeli tak... uważasz... To czy mogę... Czy mogę dalej z tobą... podróżować?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:15 pm

- Oczywiście, przecież dopiero co rozpoczęliśmy naszą wspólną podróż, a ty chcesz ją zakończyć? Nie powinniśmy się dołować tylko działać, tak więc pozwól że wymienię pokemony i obmyślimy gdzie powinniśmy się udać. -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:19 pm

Po zakończeniu wymiany zwróciłeś się do Jenny.
-Lt. Surge mówił, że w Parmanii pojawił się Koga- zwróciła się do ciebie jeszcze czerwona od płaczu.
-Podobno- usłyszałeś za sobą głos- pojawili się tam Magnaci. Grupa bandziorów uważających, że ich korzenie sięgają bogatej Magnaterii.
Odwróciłeś się- to była Joy. Obok niej szła mała Heppyni niosąca tacę z dwoma kubkami gorącego kakao.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:31 pm

Jbc to chciałem wymienić Gallade, Spiritomba, Aero i Mamoswina na Bagona, Litwicka, Pignite i Skarmory.

Happiny*
-------------------------
- Koga ma duże doświadczenie i jest sławny w całym kanto wiec może można by przeprowadzić z nim jakąś transakcję. Na pewno ma jakieś rzadkie okazy lub zna jakieś interesujące miejsca... -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:37 pm

-To wyruszamy?- spytała niepewnie Jenny po wypiciu swojej porcji Kakao.
-Proponuję, żebyście jeszcze się zdrzemnęli przed podróżą. Jenny czy to prawda, że szukasz jakiegoś tematu do odzyskania zaufania policji?- powiedziała Joy.
-Tak... Nie chciałam cię tym martwić Shuzo, ale jeżeli będzie okazja- zrobię wszystko by zdobyć pracę ponownie. Ruszamy? Czy idziemy odpocząć?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:47 pm

- Dobrze, ruszajmy. Nie mamy czasu do stracenia. Powinniśmy iść drogą przez las, a wtedy poszukać jakichś pokemonów i ewentualnie poćwiczyć jeśli wszystko będzie szło bez oporu. - Powiedziałem i i stanąłem przed drzwiami czekając na Jenny.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:50 pm

-Poczekajcie. Moja siostra z CP w Parmanii mówiła mi, że Koga jutro wyjeżdża, więc jeżeli macie możliwość to polećcie tam na jakimś pokemonie... Ewentualnie mogę pożyczyć ci Charizarda by was przewiózł- powiedziała Joy, gdy Jenny dołączała do ciebie.
-Jeżeli on jutro wyjeżdża, to nie zdążymy dojść tam na piechotę- rzekła Jenny.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:54 pm

- Czyli podróż tam będzie bardziej skomplikowana niż myślałem. Jedynym pokemonem, który potrafi latać i byłby w stanie mnie zabrać tam jest Skarmory, lecz nie poradzi on sobie z dwoma osobami w szczególności, że musi je przewieźć w szponach... co nie jest zbyt wygodne dlatego też, jeśli na prawdę jest możliwość pożyczenia tego Charizarda Jenny to bylibyśmy bardzo wdzięczni. -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 5:57 pm

Joy wyszła wraz z wami na zewnątrz i przyzwała Charizarda. Przekazała mu komędę, a wy wsiedliście na niego i odlecieliście. Shuzo i Jenny. Razem w chmurach. Dotarliście do celu w ciągu godziny. Gdy zeszliście na ląd Charizard odleciał z powrotem do swojej opiekunki. Twoje kroki skierowały się do jedynego miejsca gdzie Koga mógł przebywać- do jego dawnej sali.

[przeniesienie do Paramii]
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 9:57 pm

Wchodzę do miasta i od razu kieruje się do CP..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 9:58 pm

Szybko docierasz na miejsce.. Siostra Joy widząc cie od razu powiedziała
- Matko prze najświętsza! Chłopcze! Co ci się stało?!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:01 pm

- Długa historia.. ja nie ważny.. Moje pokemony. - dałem jej balle. - Szczególnie Gardevoir.. - dodałem..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:02 pm

- Już się nimi zajmuję. - powiedziała Siostra Joy i zabrała ze sobą pokeballe..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:05 pm

Czekałem w poczekalni na swoje pokemony..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:11 pm

Po dość długim czekaniu przyszła siostra Joy i dała ci pięć pokeballi..
- Gardevoir nich lepiej zostanie tu na trochę.. - powiedziała..
- Jej stan jest dość ciężki.. Gdybyś chciał się z nią zobaczyć jest w tam tej sali - pokazała ci przy okazji, o którą salę chodzi..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:12 pm

Zabrałem pięć balli i poszedłem do sali w której leży Gardevoir.. - Jak się czujesz ? - spytałem pokemona..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:13 pm

Gardevoir czuła sie o wiele lepiej niż poprzednio.. Ale wciąż nie odzyskała w pełni sił.. Bardziej ją jednak obchodziło jak ty się czujesz.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitimeCzw Wrz 19, 2013 10:16 pm

- Nie martw się o mnie i odpoczywaj. - poklepałem ją i usiadłem na krześle. Czekałem aż wydobrzeje, wkrótce później zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Orania - Miasto Orania. - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Orania.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry