Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miejsce - Kawiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:15 pm

Facepalm.. - Może lepiej dajmy sobie z tym spokój.. - zaśmiała sie..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:16 pm

umm dobra
może luke to zrozumei (xDDDDDD)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:17 pm

- Jego tym bardziej nie pytaj.. - powiedziała.. - Ty to jesteś jednak mistrzem w wymysłach śmiesznych rzeczy i tak dalej..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:17 pm

wchodze zmokniety do kawiarni... jest tu kto!?
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:18 pm

wiem
pocałował ją
frillish wyrzućtą kartkę...
szepnął
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:19 pm

*uwaga, post zawiera treści... em... yuri... lesby... ale cii...

Burknęła coś pod noskiem, mając dość na dziś przesłodzonych wywodów o miłości. Wstała z miejsca i schwytawszy dziewczynę, ze którą dyskutowała za rękę polazła razem z nią do toalety. Przybiła ją do ściany swoimi dłońmi, zbliżywszy ich usta do siebie. Dziewczyna zaczęła się niekontrolowanie czerwienić i zarazem pocić, pokazując zdenerwowanie. Yuurei bez słów wstępu, z lekkim uśmieszkiem przystąpiła do zabawy. Dłonią powolnie smagnęła jej bok, zjeżdżając powolnie do jej pośladka, po czym drugą dłonią dotknęła jej policzka i starła ociekające łzy.
- Um... przestań proszę... - Wyjąkała podniecona, co wywołało u Yuurei jeszcze większą satysfakcję. - Ciii... Nic nie mów, gdy akurat dopiero zaczyna się zabawa... - Dodała, a potem niebezpiecznie zbliżyła do jej ust swoje własne, ograniczając jeszcze bardziej przestrzeń osobistą niewinnej dziewczyny... Z początku powolnie zaczęła pocałunek, lecz niedługo potem niezauważalnie dla dziewczyny włożyła język do jej jamy ustnej, gdy były złączone pocałunkiem, zmuszając biedaczkę do odtańczenia wraz z nią tańca języków i "wzajemnej wymiany śliny". Yuurei objęła skrępowaną dziewoję swoimi rękoma, zmuszając ją do pełnego poddania się "radości". Po pewnym czasie opór dziewczyny zanikł, czując, że uwiedziona zaczęła sama odwzajemniać jej uczucie. Jednak w najmniej spodziewanym momencie Yuurei przerwała pocałunek, po czym oblizując się ze smakiem.
- Czas zacząć ucztę... - Mruknęła i rozpoczęła swoje... jedynie było można usłyszeć delikatny jęk, a może krzyk... bynajmniej bolesny odzew dziewczyny...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:23 pm

- Chyba pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam się śpiąca.. - powiedziała..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:23 pm

to zaśnij
położył ją w łóżku
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:25 pm

usłyszałem dziwny odgłos dobiegajacy z damskiej toalety "nigdy nie zrozumiem kobiet" pomyslałem
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:25 pm

- Kocham cie.. - powiedziała.. Po czym zasnęła..
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:26 pm

powoli zasypia
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:27 pm

chodzi po kawiarni...
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:38 pm

Wylazła na zewnątrz, z dziewczyny nic nie pozostało... żadnych kości, a nawet mokrej plamki. Zadowolona z siebie wytarła swe usta od śliny zmieszanej z krwią ofiary i zadowolona z siebie zaczęła spacerować między stolikami.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 10:58 pm

zauwarzyłem dziewczyne z czerwona plamka na bluzce i pomyslałem "ten ketchup wyglada prawie jak krew"
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:17 pm

Zasnął...... Jej ale tu ciemno.... O mam drzwi.... Zamknięte?! Gdzieś tu musi być klucz.... Szuka klucza w szufladach itp. Kurcze nic nie widze... Sokołem nie zostałam by coś tu zobaczyć. Jak ja mam z tąd tera wyleść... Obudź się Tchomer ja chc wyyyjść!!!!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:26 pm

Swoim dorobionym kluczem otwieram kawiarnie, wchodze do srodka i zamykam po czym ki w pospiechueruje sie do swojego pokojy
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:28 pm

No dobra..... Musze wyleciec przez okno w te ciemność za nim.... Boje sie... Nigdy nie latalam w ciemności..... Albo uda mi się wylądować. Albo trafie w coś i spadnie na siebie zabijając się przy tym O_O. Powoli wychodzi za okno.... Ciekawe co sie tam an dole dzieje... Ciemnica okropna.....
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:32 pm

Zagladam do pokoju Lopunny patrzac czy spi i nie zastaje jej tam... Zapukalem do kilku pokoi i sprawdzilem czy jest tam lecz bez skutecznie. Ostatnim pokojem byl pokoj Tumosza ktory chcialem otworzyc lecz byl zamkniety wiec zapukalem liczac ze ktos otworzy
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:36 pm

Uslyszała pukanie i się przestraszyła, że zaraz wejdzie jakieś monstrum lub horda zombie. Nie ma nikogo w domu! Zwłaszcza jeśli jesteś hordą zombie! Patrzy panicznie raz na okno raz na drzwi.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:38 pm

- Horda zombie? Nie raczej nue jestem zombie... Tak mi sie wydaje.. -
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:39 pm

Masz bardzo znajomy głos...... Posluchaj... Utknęłam i nie moge wyjść.... Nie wiem dlaczego ale tchomer nas tu zamknął i zasnął..... Pomożesz mi wyjść ?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:42 pm

To dziwne... tych drzwi raczej nie otworze.. Mam pomysl! Zeskoczysz na dol przez okno a ja cie zlapie!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:43 pm

Dobrze.... Nawet nie wiem kim jesteś nie widze przez drzwi... Ale głos mas zniezwykle znajomy.... Ide do okna kszyknij jak mam skakać.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:45 pm

Nic sie nie boj! Pobieglem jak najszybciej na dol i stanalem pod tamtym oknem. Mozesz juz skakac!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitimePon Cze 03, 2013 11:46 pm

Prosze zlap mnie proszeee >.< Zamyka oczy i skacze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miejsce - Kawiarnia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 13 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejsce - Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry