Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AutorWiadomość
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:21 pm

Cottone chcesz dziś się nauczyć nowego ataku ?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:24 pm

Dosko
Cottone jest ciekaw jaki atak masz na myśli. Jednak nie chce się spodziewać czegoś trudnego. Dzisiejszy dzień ma bardzo leniwy i domaga się czegoś prostego.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:25 pm

Wchodzę do rezydencji.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:25 pm

Jesteście już prawie na miejscu.. Milotic i ty nic nie widzicie w wodzie
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:25 pm

No, ale to chyba nic nie da, mam za słaby pokedex... szuka jakiś pokemonów..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:32 pm

Tumosz
Poszukujesz w bardzo malo dokladny sposób. Kilka pokemonów dosłownie przebiegło ci pod nogami. Musisz szukać uwaznie i dokladnie opisująć jak to robisz.

Rafik
Wchodzisz do rezydencji od tak sobie. Natychmiast zjawia się bardzo blady lokaj który mowi donośnym głosem. Czego tu szukasz!

Ja
Pusta ta rzeka.... Jak większość w tym zapyziałym Kanto. Moczy sobie nogi w wodzie i płynie dalej w stronę Safranii.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:32 pm

dotarłaś na miejsce..
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:35 pm

Przepraszam pana ale chyba się zgubiłem, potrzebujecie może pomocy albo na strychu macie pokemona do złapania?
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:38 pm

szukam pokemonów
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:41 pm

Luxio ? Co powiesz na mały trening? Może nauczymy się Crouch ? Arcanine Ci pomoże ! Arcanine idź !
Luxio a więc musisz mocno gryźć ! Tak by Ci zęby świeciły! Podróż między miastami - Page 8 60a1378c
Arcanine pokaż mu jak to się robi Smile
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:44 pm

Rafik
Lokaj wzdycha.... Mehh.. W sumie jest taka jedna sprawa ale nie wiemy czy to jest rzeczywiście pokemon... Możesz tam iść na górę ale nie jeden wszedł i nie wrócił. Musisz tylko podpisać ten Papier.
Lokaj daje ci papier który muisz podpisać. Jest na nim informacja iż bierzesz na siebie całą odpowiedzialność za to co sie z tobą stanie.

Magda
Szukasz pokemonów w mało dokładny sposób. Pod twoimi nogami przebiegło już pare. Musisz bardziej się postarać. Opisać czynności jak do tego dążysz.

Ja
Zaraz napiszę w Safrani.

Tumosz
Twój pokemon pamięta że obiecał ci ten ruch po ewolucji w Luxio gdy był jeszcze Shinxem i uczył się Bite. Dokładnie Obserwuje Arcanine i szybko robi postępy. Atak zostaje szybko opanowany juz w 70%
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:45 pm

Świetnie Luxio ! Nie spodziewałem się że Ci tak szybko pójdzie ! Dalej Very Happy
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:47 pm

Podpisałem dokument i poszedłem na górę.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:47 pm

Tak więc szukam pokemonów z podpisu, Archen ty szukaj z góry czy nie lewituje tu może jakiś solosis, Trapinch, ty poszukaj pod ziemią hipopotasa, Phanpy, Ty poszukaj między kszakami czy nie ukrywa się tu jakiś cranidos, Zorua ty zmień się w wodnego pokemona i poszukaj horsea, a ja poszukam z glaceon larvesty na lądzie..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:49 pm

Wychodzi z miasta wraz ze swoimi pokemonami.. Obok niej idzie Weavile rozglądający się na wszystkie strony za jakimiś pokemonami.. Weavile wskoczył na drzewa i z nim szukał jakiś pokemonów.. Sandile wkopał się pod ziemię.. Teraz obok niej szła jej Seviper..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:58 pm

Tumosz
Arcanine uczy Luxio. Pokemon w sumie w każdej chwili mógł by opanować ten ruch jednak stara się go dobrze wykłuć. Ogółem 90% Nauki ma za sobą.

Rafik
Idziesz w kierunku strychu. Otwierasz klape i spadają na ciebie 2 trupy. Jeden jest zupelnie wypatroszony i nie ma w sobie wnętrzności. Drugi nie ma szczęki i kapie mu dalej krew z miejsca gdzie powinna być... Ogarnia cie panika.

Magda
Twoje poszukiwania nabrały obrotu w coś profesjonalnego. Był to pomysł genialny i dobrze przemyślany. Niestety nie znalazłaś ani jednego z tych pokemonów. Lecz coż to. Najwidoczniej los pochwala twoje starania. Narobiłaś tyle chaosu że solosis który smacznie spał w ciemnicy dzisiejszej pogody leci w twoją strone przestraszony całym chaosem. Nie wiadomo czy jest skłonny do ataku czy też do czegoś innego.

Lugia którą prawie pominęłam.
Sandile wpadł na kogoś pod ziemią. Następuje trzęsienie ziemi. Chyba z kimś walczy tam na dole. Twój Seviper jak widać nie znosi wstrząsów a Weawille jeszcze bardziej. Oba natychmiast zmieniają swoją lokalizacje na najbliższy bar szybkiej obsługi. Czekają i chyba chcieli by ci powiedzieć. My to sobie poczekamy na czas tego trzęsienia a ty mozesz robic... Coś napewno!
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 8:59 pm

Spokojnie solosis, Chiciałam ci tylko zaproponować wspólną podróż ;3
Zorua, mam nadzieje że mnie obronisz przed atakiem.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:00 pm

Nie, uciekam. wiałem z villi i już mnie nie było.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:00 pm

Jeszcze troszkę Luxio ! Very Happy Jeszcze trochę !


Ostatnio zmieniony przez tumosz dnia Pon Maj 20, 2013 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:02 pm

- Dzięki wielkie.. - powiedziała.. - Kurcze co tam się dzieje? Hej! Sandile! - wydarła się - Wszystko dobrze? Vulpix oświetl trochę te dziurę.. Bo nic nie widać..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:09 pm

Magda
Pokemon lata dookoła twojej głosy w niesłychaną prędkością. W zamiarze ma zakręcić ci w głowie jednak sam sobie to zrobił i jest oszolomiony. WYgląda na to że to swego rodzaju pewien gapcio jest.

Rafik
Zbiegłeś z poziomu na którym był strych. Jednak z rezydencji nie wyszedłeś. Drzwi były zamknięte a po lokaju nie było ani śladu. Nagle zgasły wszystkie światła.

Tumosz
Twój pokemon nauczył się już tego ruchu jak trzeba. Ale jest lekko senny ze względu na ciemną pogode.
(W następnym poście napisz w nawiasie takim jak ten jaki atak chcesz stracić by posiąść Crunch)

Lugia
Poświeciłaś... Nagle wyparował sandile a za nim jakiś stwór jak by z błota. WYglądał troche jak trup kogoś zywcem pogrzebanego. Skomlal i człapał do ciebie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:12 pm

- Matko!! - na pierwszy rzut oka się przestraszyła.. - Skomli? Może to pies.. - pomyślała.. Przykucnęła..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:14 pm

(Leer... )
Luxio odpocznij w Ballu ! Ty tak samo Arcanine... Venipede wyjdź ! Nauczymy się Bug Bite :]
Słuchaj ! Musisz swoją całą robaczą siłę przenieść na zęby... I ugryść ! Podróż między miastami - Page 8 EP678_Sewaddle_usando_bug_bite
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:15 pm

Ehh.. ważne że nie pokemon tchórz ;3
Solosis, dołączysz do mnie czy może chcesz mi zrobić jakiś teścik lub coś takiego?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:23 pm

Lugia
Dalece się pomylilaś. To nie mialo oczu i wyglądało jak człowiek w błocie. Mialo zebiska jak wampir i ledwo zdolalas się odsunąć. Niemalze ci odgryzlo glowe. Powoli wylazi z dziurska.

Rafik
Jeśłi sie nie zjawi zje go jakieś coś tam.

Magda
Solosis robi ci test z fizyki. Chce mieć utalentowanego trenera. (Zaraz dostaniesz zadanie z fizyki z mojego podrecznika hahaha xD. Chcialas tescik to masz xD)

Tumosz
Venipide ma dziś zły dzień... Pocwiczy ruch jeśli tego bardzo chcesz.... Jednak bardzo by chcial tego nie robic bo jest gotów się rozpłakać przy najmniejszym błędzie...

Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry