Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Filipos vs Mike

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:34 pm

Krokorok, to nasz pierwszy turniej i proszę cie ewoluuj już dawno miałaś a teraz jest odpowiedni moment wybrałem cie dlatego że w ciebie wieżę! Nie zawiedź mnie! Teraz dig a potem wyskocz z sandstorm i attract!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:42 pm

wiem ze dasz rade grotle uwazzaj gdy tyko wyskoczy absorb a serca potraktuj ostrym lisciem dobij ja pasozytniczym nasionkiem (ne wiem czy dalelej jest obsiana)
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:52 pm

Kroko wynurzył się spod Grotla i zaatakował go całą kombinacją po kolei. Grotle znów jest zauroczony i nieco poobijany
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:53 pm

Krokorok to jest wyrównana walka, teraz sandstorm a potem dig i crunch! Spróbuj tak wyskoczyć że on upadnie na plecy i nie będzie się mógł podnieść!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimePon Maj 20, 2013 9:57 pm

prosze otrzasnij sie! Musisz wytrzymac juz raz ci sie udało ja w ciebie wierze reszta tez - moje poki nawet ci pokonani dopinguja grotle- nie daj sie! Atakuj absorb!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 4:15 pm

Grotle upadł na plecy, a Kroko strasznie boli szcżeka
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 4:17 pm

Krokorok, użyj sandstorm żeby polatał a potem dig! Powiedz kiedy szczęka cie nie przestanie boleć Powiedział radosny z powodu prowadzenia lecz smutny z powodu bólu szczęki Krokorok
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 4:20 pm

słuchaj otrzasnij sie w tobie nadzieja uzyj schowania polataj i wyladuj na nogach dasz rade jak sie uda absor
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:14 pm

Grotle wzleciał do góry i gdy spadał, a Kroko wydobywał się z ziemi pokemon spadł prosto na niego. Gdy z niego zszedł Kroko leżał nieprzytomny. Filipos wygrywa!

Oceny:

Mike D - ciągle takie same kombinacje
Filipos B - dużo farta, ale czasami ciekawe rozwiązania
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:16 pm

Podszedł do pokemona i podziękował mu i schował do balla...
Gratulacje mam nadzieje na rewanż
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitimeWto Maj 21, 2013 5:18 pm

Powrót grotle odpoczywaj, Gratulacje to była piękna walka a teraz wybacz ide potrenować- poszedł potrenować Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Mike - Filipos vs Mike - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Mike   Mike - Filipos vs Mike - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Filipos vs Mike
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Filipos vs Unorthodox
» [Walka 4 vs 4] Filipos vs Gardenia
» [Walka 1 vs 1] Lugia vs Filipos
» [walka 1 vs. 1] Filipos vs. Tchomer
» Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry