Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 4:47 pm

Znaleźliście się na bardzo ładnej arenie. Trzeba przyznać, była ona duża, ale bez przesady. Z jakieś 50 metrów na 50 w formie kwadratu. Reszta to piękne trybuny, na których wiwatował tłum. Nad nimi wisiały telebimy, by było łatwiej oglądać walkę. Pośrodku za to znajdowała się tajemnicza maszyna z jakimś znakiem chmury z kroplami. Prawdopodobnie maszyna do tworzenia deszczu. Ale przejdźmy do podłoża. Była to mieszanka różnych podłoży. Po środku jezioro. Jakieś 10 metrów głębokości. Otaczało go podłoże z kamieni. Te było otoczone piaskiem, który był większą częścią areny. Dalej była już wysoka trawa, która dla małych pokemonów mogła by być ukryciem, ale dla obecnych tu mega ewolucji na 100% nie. Jednak największym obszarem okazała się być rzeka dookoła tego wszystkiego, zasilana przez 4 wodospady, będące po każdej stronie. Nagle odezwał się jakiś głośnik.
- Witamy na tak zwanej ,,arenie stref''. Jest to nietypowa arena. W dodatku za chwilę lunie sztuczny deszcz. - wypowiedział komentator. Miał rację. Sztuczny deszcz zaczął padać. Z tego powodu piasek, zamiast być zwykłym podłożem, stał się błotem. To na pewno utrudni poruszanie się w tej strefie areny.
- Zaczyna... Lugia!!! - dodał komentator.

??? - 100%
??? - 100%
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 5:15 pm

Arena Stref powiadasz? Do tego jeszcze deszcz.. Czego chcieć więcej. Co prawda mój pokemon nie jest typem tego, który woli poruszanie się po ziemi, jednak mimo wszystko nie chcę też by szalała ta przebrzydła pogoda.
- Rozpocznij te walkę. - oznajmiłam wypuszczając z pokeballa istotę o smoczym kształcie. Jak nakazywały reguły, od razu wprowadziłam go w stan Mega Ewolucji.
Porządny ryk przeciął, powietrze. Czarne ciało rozpaliły niebieskie płomienie. Skrzydła przybrały sztywną i poszarpaną, niebiesko-czarną barwę. Z pyska niczym piana toczyły się płomienie. Proszę państwa. Oto przed wami Ognisty Smok - Maga Charizard X! Bestia wśród bestia, wśród bestii.
- Wzbij się w powietrze, nie zostawaj na ziemi. A na przeciwniku od razu użyj Nitro Ładunku, i się oddal.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeSob Cze 07, 2014 6:24 pm

Ciekawa arena... nawet mogła by mi się podobać, ale ten deszcz... zabierajcie mi go stąd!
- Charlizard, pokaż się! - Krzyknąłem i gdy tylko Charlizard się pojawił zmieniłem go w mega formę Y. Zdziwieni? Bitwa dwóch ognistych starterów z Kanto, oj będzie ciekawie...
- Ty też leć w górę. Gdy zacznie się do ciebie zbliżać użyj smoczego pulsu, to go powinno zaboleć! Jak tylko zaprzestanie ataku użyj słonecznego dnia, to zniweluje deszcz i od razu zrobi się przyjemniej. - To akurat bardziej zabieg kosmetyczny, przyniesie jednakowe korzyści obu pokemonom... co do pulsu, ma zniwelować nitro ładunek, to wystarczy.
- Na koniec tej tury zatruj go jeszcze przy użyciu toxic.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeSob Cze 07, 2014 10:16 pm

- I zaczęli. Dwie mega ewolucje jednego pokemona z Kanto. Tylko który z nich zwycięży? - powiedział komentator. Oba Charizardy poleciały w górę. Widać jednak utrudnienia ze strony deszczu. Oba pokemony lekko się kołysały, ale nie przeszkadzało to w lataniu. Charizard Y wystrzelił Smoczy puls, to zderzyło się z nitro-ładunkiem, tworząc malutki wybuch, który zranił Charizarda X, który na komendę swojej trenerki zaczął się cofać. Mega Charizard Y użył Sunny Day. Maszyna deszczu przestała działać. Charizard Y wystrzelił Toxic, jednak Charizard X nie dał się i efektownie tego uniknął. Toxic leciał w trybunę, jednak zatrzymał się na niewidzialnej, gęstej siatce, ale to zresztą nieważne.

Charizard X - 90%
Charizard Y - 100%
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeNie Cze 08, 2014 10:34 am

Nie jest źle, nie licząc tego że ostatni atak spudłował to cały mój plan został wypełniony, grunt że przeciwnik nas jeszcze nie uszkodził.
- Charlizard, trzymaj się od niego z daleka, jak spróbuje się zbliżyć to poparz mu skrzydła miotaczem płomieni! Przede wszystkim postaraj się go zatruć przy użyciu toxic, jak znowu zaatakuje nitro ładunkiem to zajmij się nim tak jak w pierwszej turze, czyli strzel ze smoczego pulsu i pamiętaj, przede wszystkim trzymaj go na dystans i unikaj jego ataków!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeNie Cze 08, 2014 1:59 pm

- Charizard. Trzymaj się od niego w miarę z dala. - oznajmiłam. Ognista ewolucja Charizarda gustuje w ciosach Specjalnych czyli zarazem dystansowych. Mój natomiast w ruchach kontaktowych.. Jednak istnieją ruchy fizyczne nie wymagające zbytniego zbliżenia.. A dodatkowo.. Super efektywne na tego Ognisto-Latającego stwora.
- Użyj Skalnej Lawiny. - tak. Ruchy, który w gracz może powalić ognisto-latające połączenie typów jednym ciosem. Tutaj, zada niezmiernie duże obrażenia.
- Zaraz po tym, bez jakiejkolwiek przerwy Promień Solarny. - który dzięki Słonecznemu Dniu zadziała od razu.
- Na sam koniec, rusz się z miejsca. Nie zostawaj w jednym inaczej staniesz się łatwym celem. Wykorzystaj Nitro Ładunek do szybszego poruszania się. - pokemon nie ma nim atakować. Z resztą w moim poleceniu nie było niczego o ataku. Ma go po prostu wykorzystać do wykonywania manewrów z dala od przeciwnika.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeNie Cze 08, 2014 2:11 pm

Charizard X użył Skalnej Lawiny. Całkowicie zaskoczony Charizard Y oberwał tym atakiem, spadając w błoto. Charizard Y wygrzebał się z tego bez problemu, ale odczuł to. Błoto dodatkowo utrudniło oderwanie się od ziemi. Bezlitośnie chciał to wykorzystać Charizard X, ale gdy wystrzelił Solar Beama, to Charizard Y sam z siebie odpowiedział połączeniem miotacza płomieni i smoczego Pulsu, niwelując działanie ataku poke-smoka X. W dodatku odrzuciło to latającego mega X i ostatecznie dało czas na wyjście z błota Charizardowi Y, który otóż wystrzelił Toxica, ale Charizard X uniknął tego nitro-ładunkiem, który w dodatku zwiększył mu prędkość, po czym Charizard Y wzniósł się, wystrzeliwując Toxic. Znowu odpowiedź Nitro-ładunkiem, który znów zwiększył mu prędkość i pomógł oddalić się. Oczywiście, komentator wszystko komentował, kończąc to słowami: ,,Walka się rozkręca.''

Charizard X - 90% + zwiększona prędkość o 2.
Charizard Y - 55%
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimePon Cze 09, 2014 9:37 pm

- Charizard, w dalszym ciągu trzymaj się z dala od przeciwnika. Użyj proszę Promienia Solarnego, żeby nieco go od siebie odpędzić. - nie sądziłam, że Skalna Lawina, AŻ TAK wkopie w kłopoty drugiego smoka. Dobrze będzie jakoś go załatwić.. Nie mogę się zbliżyć, bo zostanie trafiony toksynami. Jedynie Skalna Lawina da radę go dosięgnąć bez potrzeby zbliżania się.. Cóż ja poradzę.
- Użyj Nitro Ładunku, bez przerwy zmieniaj swoje miejsce. W pewnym momencie, wybranym przez siebie zatrzymaj się i użyj Skalnej Lawiny, a zaraz po niej Promień Solarny. Po tym wszystkim znów wróć do ciągłego ruchu Nitro Ładunkiem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeSro Cze 11, 2014 7:23 pm

- Charlizard, nie podajemy się! Zacznij się obracać powietrzu i bez przerwy strzelaj smoczymi pulsami, jak tylko trafisz przeciwnika - którego atak powinien na chwilę wybić z rytmu walki i o to właśnie mi chodzi - zatrzymaj się i zaatakuj kolejnym smoczym pulsem, potem promień solarny, następnie znów smoczy puls. Wtedy możesz odpocząć od atakowania, ale nie możesz go spuszczać z oczu, jak użyje skalnej lawiny to rozwal te skały promieniem solarnym, jeśli wyprowadzi inny atak, wykonaj unik, pokaż że jesteś lepszy niż ten smok!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeCzw Cze 12, 2014 4:36 pm

Smocze pulsy Charizarda Y nie trafiały celu. Jeden jednak chyba chciał to zmienić. Niestety, Solar Beam nie tyle, że zniszczył smoczy puls, to jeszcze trafił. Z mniejszą mocą, ale Charizard Y dostał. Mimo wszystko z trudem utrzymał się w powietrzu. Charizard X zmieniał swoje pozycje nitro-ładunkiem, unikając zarazem smoczych pulsów. Charizard Y się wkurzył i bez polecenia wystrzelił Solar Beama tak celnie, że Charizard X prawie wpadł do wody. Charizard X wzniósł się i wybronił się przed Smoczym pulsem Solar Beamem, ale tym razem Charizard Y uniknął tego drugiego ataku. Charizard X użył skalnej lawiny. Jednak Charizard Y prawie zniszczył ten atak. Ale prawie!!! Zauważmy, że cztery większe głazy nie zostały zniszczone. Trzy spudłowały, ale jeden trafił prosto w szyję broniącego się pokemona. To wywołało coś, ponieważ Charizard Y spadł bardzo szybko, przez co Charizard X spudłował swym Solar Beamem w powietrzu. Charizard Y dopiero teraz wstał. Widać po obu mega formach, że ciągłe używanie silnych ataków i przemieszczanie się wpłynęło na ich energię.
- Oboje są zmęczeni. - powiedział w końcu coś komentator. Co się dziwić, walka była strasznie szybka i nie nadążał z nawijaniem. To był pewnie jeden z powodów, przez który byli zmęczeni: Szybka walka.

Charizard X - 78% + zmęczenie
Charizard Y - 20% + zmęczenie
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeSob Cze 14, 2014 6:28 pm

- Charizard. Zmniejsz nieco zużywanie energii. - oznajmiłam. Walka jest prawie, że wygrana. Jednak nie mogę sobie pozwolić na spuszczenie gardy, nawet przez chwilę. Mimo wszystko przeciwnik jest silny.. A przewagę zyskałam tylko dzięki Skalnej Lawinie i zwiększonej prędkości przez Nitro Ładunek. Zwykły łut szczęścia i tyle.
- Zaczynaj używać Nitro Ładunku, jedynie w razie konieczności. Charizard Y jest tak samo zmęczony jak ty.. Więc nie będzie w stanie cały czas atakować, a jeśli to zrobi jedynie się dobije. Jeśli postawi na ciągły atak rób tylko i wyłącznie potrzebne uniki używając Nitro Ładunku, puki sam się nie zmęczy atakami. - Charizard X również nieco się zmęczy.. Co tu dużo kryć, jednak nie tak bardzo jak ciągłym atakowaniem. W końcu atak wymaga więcej siły, skupienia. Unik to unik, można go wykonywać w nieskończoność, a nawet i cudem ominąć ruch przeciwnika. Łatwe co?
- Wyczuj odpowiedni moment, i przytrzymaj go na ziemi Słonecznym Promieniem. Tylko w razie potrzeby użyj Skalnej Lawiny, gdy będziesz pewien, że to odpowiedni moment na wykończenie go.. Jeśli postawi na odpoczynek.. Też odpocznij. Tylko mi nie ląduj. Ziemia to pułapka, zapamiętaj to sobie! Jedynie w powietrzu jest bezpiecznie.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 1:20 pm

Minęło sporo czasu. W końcu sędzia spojrzał na Filipa i... ogłosił walkower. Okazało się, że przeciwnik Lugii... właśnie, nie wiadomo do końca. Wiadomo tylko, iż leży zemdlony(?) na podłodze. Medycy go już zabierają, ale co się stało?
- Zasłabł, czy co? - zapytał sam siebie komentator.

Walkower!!! Lugia w półfinale.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos Empty
PisanieTemat: Re: Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos   Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Walka Turniejowa nr.1 - Lugia vs. Filipos
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Walka 1 vs 1] Lugia vs Filipos
» [Walka turniejowa 1 vs. 1] Mike vs. Lugia
» [Walka turniejowa 1 vs. 1] Lugia vs. Kuba
» [walka 1 vs. 1] Filipos vs. Tchomer
» [Walka 4 vs 4] Filipos vs Gardenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry