Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Wertania (Viridian City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:08 pm

- No już dobrze mój miły.. - wzięła Horsea na ręce i pogłaskała go.. Prinplupa wolała za długo nie trzymać na wolności.. Więc wróciła go do pokeballa.. Strach pomyśleć czy znów nie będzie chciał od niej pocałunków..
- Teraz trochę ze mną posiedzisz.. Wiem, że lubisz gdy ktoś o ciebie dba.. Więc przez ten cały czas na pewno będę o ciebie dbać. - uśmiechnęła się od niego i postanowiła posprawdzać co tu się u licha działo..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:10 pm

Skierowałaś kroki główną ulicą tego sporych rozmiarów miasta. Jak się okazało- była pusta. Ani żywej duszy, ani jednego auta.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:11 pm

Mam nadzieję, że chociaż lider będzie.. Pomyślała. Postanowiła poszukać przyczyny tej pustki..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:14 pm

Dotarłaś do mapy miasta. Okazało się większe niż myślałaś. Gdzie idziesz najpierw?
*CP
*sala wertanii
*posterunek policjii
*galeria "Smeargle"
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:16 pm

- Horsea? Gdzie chciał być iść? - spytała go..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:17 pm

Pokemon nic nie odpowiedział, ale dla zabawy strzelił ci do nosa bąbelek wody. Dziwne i dość niemiłe uczucie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:20 pm

- Do najlepszych uczuć to nie należało... - powiedziała do siebie i wyjęła z kieszeni ulubiony przysmak Horsea.. Ciasteczka!
- Może skusisz się na jedno ciasteczko..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:22 pm

Pokemon skusił się... chętnie. Dokładnie rzecz biorąc to, gdy przyłożyłaś przysmak to pokemon przypadkowo cię ugryzł... Ale po chwili Horsea okazał skruchę i strzelił wodą w stronę CP na mapie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Paź 17, 2013 5:37 pm

- Dobrze.. Więc tam chodźmy.. - powiedziała i skierowała się tam.. Była wręcz pewna, że Horsea wybierze galeria "Smeargle"..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Paź 17, 2013 5:42 pm

Dotarłyście na miejsce. CP było zamknięte, a na drzwiach wisiała karteczka: "Wracam po Szale Malowania. Joy". Ciekawe o co chodzi? Kojarzysz jakieś informacje związane z tym miastem i malowaniem?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeCzw Paź 17, 2013 7:13 pm

- Ciekawe o co biega.. - powiedziała do siebie.. I bez słowa skierowała się do Galerii "Smeargle"..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 2:03 pm

Gdy byłaś już około kilometra od miejsca docelowego zaczęłaś słyszeć muzykę i krzyki. Po dotarciu do budynku zauważyłaś balony, kolory i inne podobne.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimePią Paź 18, 2013 8:32 pm

- Chyba jakiś Festyn.. - powiedziała do Horse.. Nie przepadała za tego typu zajęciami.. Ale z pewnością Horse się to spodoba.. Poszła więc w jego kierunku..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:56 pm

Dotarłaś na główny plac zabawy. Wszędzie coś się działo! Tu walka trenerów, tam stragan wymiany pokemonów, dalej malowanie twarzy, obok tego stragan z żywnością, jeszcze dalej uliczna wystawa obrazów... W głowie może się zakręcić... Dodatkowo przydałoby się doliczyć wszechobecny i wszechogarniający huk- tak huk, to już nie jest muzyka i rozmowy.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 6:59 pm

- Osz ty w.. Za dużo tu ludzi jak dla mnie... - powiedziała do siebie..
- Horsea? Chciał byś tu coś zrobić? Może jakaś walka? Malowanie twarzy? Czy też wolisz oglądać wystawę obrazów? - nie czekała długo na odpowiedź.. Horsea wybrał to gdzie najbliżej było jego jajo.. Wystawa Obrazów! I udała się tam..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:01 pm

Udałyście się w stronę galerii, ale po drodze zatrzymałaś się przy straganie wymiany. Facet pod parasolem miał kilkudziesięcio sztukową ofertę pokemonów.
-Czy coś cię interesuje? Może jakiś konkretny pokemon, albo typ?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:07 pm

- Jeśli masz jakiegoś z tych pokemonów.. Shelldera, Magikarpia, Kabuto, Totodile, Mudkipa, Wailmera, Corphisha, Spheala, Clamperl, Finneona, Tirtougi, Duckletta, Scythera, Spinaraka, Nincady, Burmyego, Combee, Skorupi, Venipede, Joltika, Larvesty, Stunkyego, Dratini, Bagona, Axew, Mareepa, Electrike, Tynamo, Growlithe, Ponyty, Cyndaquila, Torchicka, Torkoala, Chimchara, Tepiga, Pidgeya, Spearowa, Aerodactyla, Natu, Gligara, Skarmoryego, Taillowa, Swablu, Starly, Pidove, Woobata, Ruffleta, Misdreavus, Duskulla, Spiritomba, Yamaska, Bellsprouta, Oddisha, Seedota, Shroomisha, Cacnei, Turtwiga, Budewa, Carnivine, Snovera, Petilil, Cubone, Rhyhorna, Phanpy, Trapincha, Drilbura, Swinuba, Snorunta, Meowtha, Ditto, Taurosa, Eevee, Sentreta, Togepi, Teddiursy, Stantlera, Zigzagoona, Zangoosa, Buneary, Lillipupa, Minccino, Nidorana dziewczynki i chłopca, Zubata, Croagunka, Girafarig, Ralts, Spoinka, Munny, Onixa, Cranidosa, Shieldona, Tirtougi, Archena czy Mawile
- To mogę jakiegoś kupić.. Lub wymienić..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:16 pm

-Przykro mi, ale z podanych nie mam żadnego chyba... Ale mam Wailorda i Steelixa. Pasują ci? Mogę też wygrzebać Larvestę, Arcanina i Rapidasha, Cofagrigussa, Nidoqueen i Frosslass. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:19 pm

- Hmm.. Bardzo miła oferta.. A co byś chciał za Steelixa, Larvestę, Nidoqueen i Frosslas? - spytała..
- Mogę dać Golducka, niezwykle rzadkiego pokemona mutanta.. Którego nigdzie pan nie znajdzie.. Nazywa się Forrette.. Jest wart kilku z wymienionych przez ciebie pokemonów.. A jeśli to za mało.. Mogę dopłacić..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:23 pm

Spojrzałaś na faceta. To był starszy, pomarszczony Latynos o siwej czuprynie. Nosił grube, okrągłe szkła, a na uchu miał kolczyk w stylu Deeceet.
-Przykro mi, ale za tego pokemona mogę zaoferować ci tylko jednego pokemona i raczej nie Larvestę. Wszystkie, które powiedziałaś, są mocno wytrenowane, a dodatkową podwyżką ceny robaka jest jego rzadkość- uśmiechnął się szczerze do ciebie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:26 pm

- To może.. W takim razie.. Mutant za Steelixa i Golduck za Nidoqueen lub Froslass? - na tych trzech pokemonach bardzo jej zależało.. Więc nie ma zamiaru się poddać.. A w razie potrzeby.. Ma doskonałego pokemona od kradzieży..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:33 pm

-Oferta Mutant za Steelixa jest w miarę ok... A co do Golducka... Co powiesz na Frosslass? Chyba, że do Golducka dorzucisz coś jeszcze to dam ci Larvestę. Przysięgam, że jest bardzo mocno wytrenowana.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Paź 20, 2013 7:35 pm

- Do Golducka mogę jedynie dorzucić trochę kasy.. Ewentualnie TM Facade i Reflekt..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 03, 2013 8:47 pm

- Koniec tej farsy. - powiedzial i zakaszlam. Jego cienka kurtka raczej go zbytnio nie ogrzewala, wiec zobaczylas jak mu sie trzesie reka. A moze to z innego powodu? Tego sie nie dowiedzialas. - Jeszcze nigdy, przenigdy, nie wymienilem moich pokemonow. Sa dla mnie jak dzieci. Wymienilaby pani swoje dzieci, na te sasiadki? Bo ja raczej nie.Bardzk mi przykro, ale nic z tego nie bedzie. - nalozyl na siebie welniana czapke i odchodzac krzyknal jeszcze do ciebie
- Niech pani na siebie uwaza
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 03, 2013 8:53 pm

- Eh.. Niektórzy czasem nie pojmują.. Że tacy jak ja to i własne dziecko by zabili... - mruknęła pod nosem.. Jej Horsea, którą trzymała na rękach wtuliła się w jej kurtkę.. Dziewczyna udała się popatrzeć co jeszcze znajduje się na tym straganie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 37 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Wertania (Viridian City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 37 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Wertania
» Miasto Wertania
» Miasto Parmania (Fuchsia City)
» Miasto Safrania (Saffron City)
» Miasto Safrania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry