Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Wertania (Viridian City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:06 pm

- O co chodzi? - powiedział Stefan wbiegając z patelnią w ręku do twojego pokoju. Gdy zorientował się o co chodzi pełen powagi powiedział.
- Uciekamy?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:07 pm

- Chyba nie mamy innego wyboru.. - powiedziała..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:10 pm

- Wstawaj, weź moje pieniądze, są w tym kocie. - wskazał na drewniany posążek.
- Ja spakuję jedzenie, szybko. - powiedział i wybiegł do kuchni.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:13 pm

- Dobra - powiedziała - Ale i tak będzie mały problem.. Nie mogę zostawić tu Mightyeny. Ma zostać na noc w CP. Ale jutro rano trzeba będzie go zabrać. - kiedy to mówiła wzięła, tak jak jej poradził i pokazał, pieniądze.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:17 pm

Stefan nerwowo zgrzytał zębami, chwilę chodził po pokoju.
- A nie możemy go już teraz ze sobą zabrać? Przecięz...to silny pokemon. Nic mu się nie stanie, a mój Staraptor się nim później zaopiekuje.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:22 pm

- W sumie tak.. - powiedziała.. - Ale lepiej niech tu zostanie. Jeśli do rany wedrze się zakażenie, nawet i silny pokemon by to odczuł. Ja sama mogę po niego wrócić. A ty możesz zawsze czekać poza miastem. W końcu to mój pokemon.. A pokemony są dla mnie jednak ważniejsze niż inne takie..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:28 pm

- Ja to rozumiem, Lugio...ale nie chcę by ci coś się stało. Gdybym ci nie powiedział o tej jędzy nie poszłabyś odzyskać dziecka. Czuję się za ciebie odpowiedzialny...nie zostawię cię. I tak raczej FBI nie powinno przyjść do mojej chatki, teoretycznie do dom mojej zmarłej babci, a my się w nim tylko zatrzymaliśmy, bo tak naprawdę to mieszka w Prizmanii.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:41 pm

- Co prawda to prawda.. Na pewno bym po to dziecko nie poszła bo jednak słabo mnie ono obchodziło. Tak jak i inni ludzie na tym świecie. Ale ciebie jednak lubię. - powiedziała - Ale lepiej dokończyć te rozmowę gdzie indziej.. I tak nie mamy pewności, że FBI się tu nie pojawi i to nawet nie wiemy kiedy. Lepiej sie zmywać.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:44 pm

W trakcie twojej mowy usłyszałaś pisk hamulców samochodowych i przez okno zobaczyłaś czarne samochody z kogutem na dachu. Z auta wyszło trzej mężczyzn i jedna kobieta. Wszyscy skierowali się do Centrum Pokemon.
- Lugia! Zwiewamy dopóki siedzą w budynku, szybko! - powiedział i schwytał cię za rękę, biegnąc już do drzwi wyjściowych.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 5:45 pm

- Racja! - przytaknęła i pobiegła razem z nim do wyjścia...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 7:43 pm

Kate
Mężczyzna wstał i rozprostował kości. Wrócił do domu po laskę, kapelusz i wziął ze sobą kluczyki.
- Zawiozę Cię na lotnisko. Mogę również dać Ci pieniądze na pobyt w Lawandii. Spokojnie nie musisz oddawać. - otworzył bramę i poszedł do garażu z tyłu domu, wrócił srebrno-czarnym, lśniącym w słońcu Mercedesem. - Wsiadaj panienko, trzeba jechać póki nie jest późno. Pod wieczór są korki, nawet w tak małym miasteczku. - wsiadł, uchylił od strony pasażera przyciemnianą szybę, a ty ujrzałaś, czarne, skórzane fotele. Ciepły sosnowy zapach czuć było dookoła domu. - Ile mam na ciebie czekać?! - wrzasnął zniecierpliwiony przez okno
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 10:34 pm

Lugia

Stefan dyskretnie najpierw rozejrzał się, czy aby nikt was nie śledzi. Później najszybciej jak potrafił pobiegł dróżką w stronę lasu. Ty zrobiłaś to samo.
- A gdzie się kierujemy? - zapytał łapiąc oddech.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 10:39 pm

- Polecam Mroczne Miasto.. Co prawda jest dość daleko z tond.. Ale tylko nie liczni znają wejście do niego.. - powiedziała przerywając by złapać oddech.. - Więc FBI będzie bardzo trudno tam się dostać.. - uśmiechnęła się.. - Nawet jeśli nam będzie trudno znaleźć wejście moja Houndoom i mój Absol, no i Mightyena, dobrze pamiętają wejście do miasta. Z tego co pamiętam.. Miasto jest połączone z Safranią. Więc w stronę Safrani musimy się udać.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 22, 2013 10:43 pm

- Mroczne miasto? Znam je tylko z legend...- zagadnął chłopak i ruszył we wskazanym kierunku.
- A! Bym zapomniał. Jesteś głodna? Wziąłem ze sobą świeżą jajecznice, więc musimy ją zjeść i trochę bułek z szynką, serem i pomidorem. Co wybierasz? Osobiście polecam jajeczniczkę. Dodałem do niej cebulkę i szynkę. Nie chwalą się...jest wyśmienita. ( PMM)

Me:

- Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc. - powiedziałam przyjmując pieniążki. Gdy zobaczyłam czym Dr. Emolga podjeżdża zostałam zaszokowana. Srebrno - czarny mercedes, przyciemniane szyby i czarna skóra od zawsze były moim marzeniem. Gdziekolwiek widziałam takie samochody na chwilę czas stawał w miejscu, aby ja mogła się na nie napatrzeć.
- A...tak już idę. - powiedziałam i biegiem wsiadłam do auta. Nie mogłam już się doczekać kiedy wsiądę w samolot.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimePią Sie 23, 2013 11:14 am

Kate (666 punktów?! ty Szatanie)

Mężczyzna wsadził do stacyjki kluczyki i odpalił silnik. Samochód przyjemnie dla uszy zaryczał i odjechaliście. Jenny zamknęła za wami bramę. Zatrzymaliście się w korku.
- Mówiłem.... Otwórz schowek i weź swój bilet. - burknął i ze zniecierpliwieniem czekał na zielone światło.
Mijały minuty, a wy prawie wcale się nie poruszyliście.

- Teraz wszyscy wracają z pracy tudzież do niej jadą. Drogi są zapchane, trochę zajmie zanim dotrzemy. - doktor włączył radio i ustawił na jakiejś beznadziejnej stacji muzycznej gdzie w kółko puszczali disco polo. Muzyka była tak nieznośna, że większość ludzi rozwaliła by radio samą pięścią.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimePią Sie 23, 2013 9:25 pm

Słysząc tak przyjemny dla moich uszy dźwięk na chwilę zapomniałam o wszystkim, co się dowiedziałam. Oczywiście często słyszałam silnik, jednak nie wiem kiedy ostatni raz siedziałam w samochodzie. Dopiero po chwili zorientowałam się, że Dr. Emolga coś do mnie mówi.
- A tak...- odpowiedziałam i wyjęłam bilet.
- Szybko nie dojedziemy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimePią Sie 23, 2013 10:32 pm

Kate
Droga była nudna i dłużyła się w nieskończoność. Disco polo dobijało całą atmosferę jeżdżenia tym niesamowitym autem. Wzięłaś bilety i przysnęłaś na chwilkę. Obudził Cię doktor szturchając w ramię.
- Ej, śpiąca królewno! Pobudka! Dojechaliśmy! - drzwi czekały już na ciebie otwarte, intuicja przeprowadziła Cię przez cały proceder i w końcu siedziałaś w samolocie. Z transu wyrwała się stewardessa proponująca paczkę samolotowych orzeszków. Była ubrana w zwykłą, białą koszulkę oraz niebieską kurteczkę i pasującą do niej spódnicę. Na głowie miała mały kapelusik, a na szyi wisiał czarny krawat.
- Może orzeszki?
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimePią Sie 23, 2013 10:39 pm

- A tak...Dziękuję za pomoc. - powiedziałam trochę " zamulona" do Pana Emolgi. Nawet nie wiedziałam, kiedy i gdzie mi się usnęło. Byłam wdzięczna mojemu drugiemu ja, że trzymało nas na nogach i doprowadziło mnie do samolotu. Z wielką ulgą w nim usiadłam i chciałam ponownie się zdrzemnąć, aby podróż szybko mi minęła.
- A poproszę. - powiedziałam do Stewardessy, która miała na sobie ten przepiękny strój. Wzięłam troszkę orzeszków i podziękowałam jej ładnie. Postanowiłam się znowu przespać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:33 pm

Kate
Zasnęłaś spokojnie, szum samolotu przebijającego się przez powietrze pomógł w tej czynności. Pomimo łagodnego snu, śniły Ci się koszmary. Dotarłaś na miejsce, byłaś w szpitalu. Zanim weszłaś do sali Marka błądziłaś pustymi korytarzami. Zobaczyłaś szpitalne łóżko. To musiał być on. Odkryłaś kołdrę, którą był nakryty. Zobaczyłaś zimnego trupa, na twoich oczach robaki wspomagały rozkład ciała. W końcu zostały z niego tylko kości, wrzeszczące na Ciebie:
- To wszystko twoja wina! Nie chcę Cię znać! - ziemia zaczęła się trząść, a senne mary przerwał głos z głośnika
- *ding dong* Za chwilkę lądujemy, mogą być odczuwalne małe turbulencje. *ding dong*
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 6:46 pm

Obudziłam się z przerażeniem na twarzy i niemym krzykiem. Przez cały ten koszmar...byłam pewna, że jest to prawda. W stu procentach mogłabym śnić na jawie nawet o tym nie wiedząc....Z rozmyśleń o przerażającym śnie wyciągnął mnie głos z głośnika. Schwyciłam się mocniej siedzenia. Zawsze, odkąd pamiętam, bałam się, że samolot przy lądowaniu rozwali się. Także ponownie zamknęłam powieki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 9:26 pm

Kate
Samolot wylądował tak, że nawet tego nie poczułaś. Twoja dłoń przy ściskaniu siedzenia przylepiła się do jakiejś wyżutej, starej gumy. Ludzie trącali cię próbując wyjść z samolotu pędem. Słyszałaś odgłos wymiotowania jednego z pasażerów za tobą. Pracownicy w samolocie wręcz wypchnęli Cię z podniebnego pojazdu. Obrzydzenie ciągnącą się różową gumą samo zaprowadziło Cię do łazienki, w której było słychać jęki z jednej kabiny. Nie była to luksusowa toaleta. Wyglądała tragicznie w porównaniu z całym lotniskiem.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimePią Sie 30, 2013 3:59 pm

Przez te wszystkie odgłosy w samolocie jak i przez całkiem nieświadome zobaczenie ohydnej łazienki zrobiło mi się naprawdę nie dobrze. Zatykając nos wyszłam z łazienki i w recepcji poprosiłam o taksówkę pod tutejszy szpital. Musiałam się do niego jak najszybciej dostać, aby móc ruszyć później przed siebie, tak?
Powrót do góry Go down
kubala2091

kubala2091


Male

Liczba postów : 505
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimePon Wrz 09, 2013 4:11 pm

A ja chodzę i szukam nie wiadomo czego po czym wychodzę z miasta
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:02 pm

To już w Lawandii jest czyściej.. Przeszło jej przez myśl.. Wyjęła swój Laptop PC i wymieniła parę pokemonów.. Mianowicie Pawniard i Chandelure na Horsea i Prinplupa.. (wymienię sobie)
Po czym wypuściła ich i powiedziała..
- Dawnośmy się nie widzieli. - powiedziała..
- Horsea nie bądź na mnie tylko zła.. Już dawno chciałam cie z boxu zabrać i trochę się tobą zająć, no ale jakoś tak wyszło, że nie miałam na nic czasu..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitimeSro Paź 16, 2013 8:06 pm

Lug
Horsea mimo wysłuchania twoich argumentów odwróciła głowę by zaprezentować obrazę. Trudno. Powinnaś dowiedzieć się czegoś o tym, co się stało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 36 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Wertania (Viridian City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 36 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Wertania
» Miasto Wertania
» Miasto Parmania (Fuchsia City)
» Miasto Safrania (Saffron City)
» Miasto Alabastia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry